Bu bombalar ne zaman durur, sizce Turkiye dogru yolda mi?

Insanin ici aciyor gercekten, rusya'la ve israille daha yeni diplomatik anlasmalara yapmisken birden boyle birsey daha yasanilmasi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Ramazan ayi kan dolu oldu bizim icin boyle serefsiz insanlarin masum vatandaslarinin icine girip kendilerini patlaticak bombalar yerlestirecek kadar dusmesi bizim dogru yolda oldugumuzu mu gosterir mi sizce?

Güncellemeler:
28 sehit, Allah hepsine rahmet eylesin :( ailelerine yardimci olsun.
Çok kişiye şimdi vatan mezardır,
Herkesin belâdan nasîbi vardır,
Selâmetle eren pek bahtiyardır,
Bu şeb-i yeldânın şen sabahına.

Milliyet dâvâsı fıska büründü,
Ridâ-yı diyânet yerde süründü,
Türkün ruhu zorla âsi göründü,
Hem peygamberine, hem Allâh'ına.

Sen hafiyelerle dem sürdün ancak,
Bunlar her tarafa kurdu salıncak;
Eli, yüzü kanlı bir sürü alçak,
Kemend attı dehrin mihr-u mahına.

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanız ya ondan böyle Allah a ( !) emanet yaşıyoruz

0|0
    0|0
    • bakalim facebook simdi hepimiz Turkiye'ye diyecekmi, bakalim dis medya bunu tum dunya'ya duyuracakmi. Yazik gercekten ama cok sukur muslumaniz Allah elbette bizimle. Keske dahi iyi musluman daha onemlisi insan olsakda toplum olarak hareket edebilsek fikir gorus farketmeksizin, vatanimiz icin.

• Bir de su olaydan sonra tüm sosyal medya hesaplarını siyaha boyayacak yapmacık bir sürü insan var. Insan akıl erdiremiyor. Hala tutmuş siyaset yapanlar var. çocuklar ölüyor millet hala birbirini yiyor. Diyecek bir şey de bulamiyorum artık. bir gün patlicam sanırım ağlamak istiyor insan onu da yapamıyor. Elinden bir şey gelmemesi daha da kötü. O çocukların hayalleri kadar hayalimiz mi vardı bizim. O hayalleri nasıl geri getireceğiz her şeyden önce. Kalp yok bunlarda. Masumlara ellemez dini inancı ne olursa olsun hiç bir insan. Insan olsun yeter. En kötüsü de hala yaşıyoruz. Unutacagiz da bir gün. Bu da acitiyor. Bu canilerin yaptığı yanına mi kalacak. yanına kalsın ya da kalmasin o masumlari geri getiremiyoruz. Bizden önce de oluyordu masumlar bizden sonra da olecek. Kendimi tam ifade edememiş olabilirim ne diyeceğimi bilmiyorum

• :( :( gercekten yurek dayanmiyorum sonuna kadar haklisin. Bunlar hep oluyordu ama yeni degil onceden orta doguda oluyordu simdi artik evimizin icine kadar geldi. Dur dememiz lazim artik toplum olarak panige kapilmayip korkmayip tepkimizi gostermemiz lazim cunki gun gectikce olum sayilari cogaliyor. Ama bizim toplumumuz hala neyin derdinde insan utaniyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman durur biliyormusun, Türkiye bir bütün olup suriye'ye ve ırağa girdiği zaman durur. Çünkü sen o toprakları kontrol etmiyorsun ve orayo kontrol eden bir güçte yok istedikleri gibi at koşturuyorlar.

0|1
    0|0
    • Oralasini birileri kontrol ediyor bence ama amaclari halki cahillestirip kendi cikarlari icin kullanmak. Sonra daes gibi orgutler orgutleniyor. Sasirmamak lazim. Evet haklisin bence girmemiz lazim ama onunda bir zamani vardir elbet cunki bize zarari dokunuyor artik. Ordaki masum vatandaslara el uzatmamiz lazim

• oyle ama iste bir kac ay once irak a girdik herkes ayaklandi. Devlet bu konuda cok zorda kaliyor gibi cunki savas demek turkiye'yi geriye goturecek herkes biliyor ama guvenligi saglamak icinde baskasinin devletine oyle kolay kolay giremiyoruz.

• Bazı şeylerin bedeli olacak ve bu bedeli göze alamazsan sonuçlarınada katlanman gerekiyor.
      Ben açık söylüyorum ülkeyi ben yönetseydim yapacağım şey basitti rakkanın tam dikeyine bir bombalama yapardım, işidi vururdum, pydyi vurursum özellikle esadı vururdum.
      Sen bakma esat hem işidi yönlendiriyor hem pydyi bunlar bir araya gelirse zorluk çeken türkiye olur ama gelemezlerse türkiye rahatlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ataturk havaalanı patlamış simdide

0|0
    0|0
  • Ne kadar doğru olduğu tartışılır. Son yıllarda ülkenin geldiği duruma bir bak. İçler acısı..

0|0
    0|0
    • Onu diyorum bende dusman bukadar gurusuz ve cirkince saldirirken bu bizim dogru yolda oldugumuzu mu gosterir. Eskiden Turkiyede boyle olaylar pek yasanilmazdi catisma dagda olurdu askerlerimiz sehit olurdu ama artik hem asker hemde vatandas sehit oluyor. Birileri de kaos ortami yaratmaya calisiyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• Diplomatik anlaşma dediğin bal döküp yalayıp cila çekmek mi.

0|0
    0|0
    • Adi ustunde diplomatik anlasma ekonomik ve avrupa da yasanilan olaylardan sonra cikarlari icin bir devletle masaya oturmak.

Yükleniyor...