Bildiğiniz gibi İstanbul'da patlama meydana geldi. Yaşanan bu tarz patlamalar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Bildiğiniz gibi İstanbul'da patlama meydana geldi.Yaşanan bu tarz patlamalar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
28 kişi hayatını kaybetti açıklaması yapıldı şu an itibariyle.
Saat 4 buçuk civarı İstanbul da olacağım , en son bilgileri aktaracağım buradan. Bir sağlıkçı olarak Istanbul'da olan arkadaşların kan vermesini rica ediyorum özellikle negatif kan grupları. Hepimizin başı sağolsun ve hepimize geçmiş olsun. Umarım bu tarz olaylar tekrar yaşanmaz. Duyarlılığınız için teşekkürler arkadaşlar.

5|4
19|18

En İyi Erkek Görüşü

• Son dakikaya kadar her şeyi net bir şekilde anlamak için kanalın başından ayrılmadım, şu dikkatimi çekti. İstanbul'un, daha doğrusu Türkiye'de yapılan ilk havalimanın da böyle bir olayın gerçekleşmesi artık kimlerin suçu orasını ölünce görecekler. Böyle bir güvenlik sistemi sadece bizde mi var yahu ilk önce başkent şimdi de havalimanı düşünün artık havalimanına kadar girmişler. Bir de İstanbul'da.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz buradan ne kadar "yeter" desek de yetmeyecek emin olun. Bu insanlarımız bir şeyleri sorgulamadığı yahut iktidarın "istikrar sürüyor" saçmalıklarını eleştirmedikleri, karşı çıkmadıkları, "hassiktir" demedikleri sürece sürekli bombalar patlayacak ve hiç güvende olmayacağız. Gezi parkı olaylarında esnafı da dahil olmak üzere "ülkeyi batırıyorsunuz" diye ağlayanlar şimdi nasıllar acaba? Ülke'de Turizmi bitirdiniz bırak turistini, yurtdışında yaşayan Türkler bile ülkesini ziyarete gelmeye korkuyor, neyin güvenliğinden bahsediyorsunuz siz?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yakinda esimizi, dostumuzu baska patlamalarda kaybedip, senin ki hangi patlamada olmustu diye soracagiz
    bu ne lan Bir yandan pkk bir yandan kokten dinciler mk evlatlari

4|0
    0|0
  • Guvenlik denen birşey kalmadı o bombayi bir allahin kulu görmedimi polisler ayakta uyuyor allah sonumuzu hayretsin allah rahmet etsin.😯🤐

3|0
    0|0
  • istifa diyorum başka bir şey demek istemiyorum anlayan anladı

3|0
    0|0
  • İbn - i Sina'nın şu sözüyle yaşananları açıklamak istiyorum...

"Hiç kimse, görmek istemeyen kadar kör;
    duymak istemeyen kadar sağır değildir."
    İbn - i Sina

Anlayana, başka söze gerek yok.

Ama, son zamanlarda, "körler sağırlar, birbirini ağırlar."
    toplumunda yaşadığımız, daha doğrusu yaşamaya çalıştığımız için,
    pek fazla anlayan olacağını sanmıyorum.

Survivor ve "izdivaç" daha önemli ne de olsa...

0|1
    0|0
  • Ben ilk haberi ekşisözlükte gördüm ve doğruydu. Yaralıların daha fazla olduğuna inanıyorum ekranlarda alıştırmak için az az veriyorlar. Ülkeyi facebook ve twitter kapatarak güvenliğini sağlayacağını zanneden kişiler havaalanına silah ve bombayla girenlere göz yumuyor. Biz havaalanına girerek soyunmadığımız kalıyor. Nasıl bu milleti şehitlere alıştırmışsalar bu tip bombalama olaylarınada alıştırdılar. Milleti yobazlaştırarak bence istediklerini aldılar ve alıyorlar bunun sonu 3. Havalimanına çıkarsa hiç şaşırmam. Sanırım bu kadar yeter :)

0|0
    0|0
  • Acımız büyük tabi terörün Allah belasını versin!

1|1
    0|0
  • bu tarz patlamaları tasvip etmiyorum. ne düşünürsünüz ne demek. yapanları ve bundan medet umanlari gebertmrk lazim

1|0
    0|0
  • İstifa eden bir tane onurlu siyasetçi yok

2|0
    0|0
  • Terörün mk

1|0
    0|0
  • Bunun sorumluluları cezasını çekmeli daha nereye kadar böyle gidecek :(

1|0
    0|0
  • Koyunlar sağolsun.

1|1
    0|0
  • Ölüyoz

1|0
    0|0
  • Yani kimse kusıra bakmasın da şimdi Instagram'a baktım İstanbul hava limanı başımız sağolsın terörü lanetliyoruz yine pkk ya labilediğine küfür bir önceki patlamada olduğu ve bir sonrakinde de olacağı gibi hep aynı şeyler

0|0
    0|0
  • küresel terörizm

0|0
    0|0
  • Doğal felaketler karşısında hiç bir şey yapamayız doğanın kanunları bu

0|0
    0|0
    • Yakının orada olsa buna 'doğal felaket' diyebilecek miydin acaba? Beyninizi kullanın canım süs değil onlar

• @sedastian Klavye arkası milli ordu 👍🏻

• Bizim Ordumuz olmasi gerektiği yerde. Bize ihtiyaç duyulduğunda da gözünü kırpmadan gidecek binlerce insan var kadın erkek. Ama maalesef karşımızdaki insanlar adam gibi karşımıza geçmek yerine adice oyunlar sergilemeyi tercih ediyor. Siz önce dikin ordunuzu karşımıza o zaman laf yapın yapabiliyorsaniz.

• kan verebilirdim ama İstanbul'da degilim 😞

0|0
    0|0
  • mobile.twitter.com/.../1

mobile.twitter.com/.../1

İlgilenen arkadaşlar için kan bağış noktaları şimdiden teşekkürler

0|0
    0|0
    • Teşekkürler paylaştığın bilgi için , bu tarz olaylarda yardim etmeliyiz birbirimize

• En azından elimizden geleni ardımıza koymayalım yeter kolay gelsin sağol yapacakların için

Kızlar Ne Diyor 18

• AKP ye oy verenlerin sucu hep

7|5
    0|0
  • Hepsi recebin, ve ona oy atanların suçu, Allah hepsinin belasını verecek. Bedel ödeyecekler

2|3
    0|0
    • saçmalıyorsun recepten önce terör yokmuydu elli tane teror örgütü var ulkede her biri ayrı ayrı ingiltere abd israil rusya iran taseronu

• @OnrKN şu an ülke para kasıyo. adamlar mak mülk çalarak ülkeyi çevirmeye çalışıyor ama o da bitti. öcalan şimdi en güçlü dönemini yaşıyor

• @trkaşkm bak kardeşim dunyadaa guclu ulkeler apo gibilerini yakaaldığı yerde ınfaz eder bırakır bizimkiler naptı 99 da paket ettiler verdiler asmıcaksın dokunmıcaksın dediler başımıza iyice bela ettiler her şeyı erdoğana yuklemen realıst değil

• Havalimanındaki katliamın faili sermaye devletidir!
    Bu saldırının sorumlusu Ortadoğu’da üç kuruşluk siyasi rant için emperyalistlerle birlikte savaş rüzgarları estiren Türk sermaye devletidir. AKP dir RTE dir. Hesabını vericekler hergün canımızla kumar oynayamazlar.

2|0
    0|0
  • Ankara patlamasi olduğu zaman depresyona girmistim. Her an her yerde bir patlama olabilir ihtimali beni çok korkutuyordu uyuyamiyordum vs. Simdi bu ihtimaller daha da artiyor. Ellerinde bir cok imkan varken kimsenin bir sey yapmamasi, dunyadaki bu adaletsizlik beni cok üzüyor. Eminim ki bunu bitirmenin bitirilmese de onlemenin bir yolu vardir. Fakat medya sansurlenir insanlar susturulur iki gun sonra unutulur ve hayat devam eder. Hepimiz biliyoruz bu dunyada insanlar olecek fakat birakin bu dogal nedenlerle olsun. Canimiz icin sesimizi cikarmaya bile korkuyoruz cekiniyoruz. Gerci bu ulkede ne yapsan bos bir ton cahil insan doluyken her sey yuzumuze gozumuze bulasir. Hakliyken haksiz durumuna duseriz vs vs. Durumlar kötü ne diyeyim. Ofkeden mi korkudan mi gozume uyku girmiyor ondan bile emin degilim

0|0
    0|0
  • Sanki ulkenin %90i terorist gruplarla is birligi icindeymis gibi hissediyorum. Bir degil iki degil kendini patlatan patlatana. Kim bunlar

3|0
    0|0
  • korkunç Dünya, Fransa'da oldu burada mı olmayacak... burada...

1|0
    0|0
  • her an korkuyla yaşıyoruz panik endişe içindeyiz halimiz duman

1|0
    0|0
  • Suriye gibi olacağız sonunda...

1|0
    0|0
  • Birbirine misilleme yapan piramitin üstündekiler ölenler de bizleriz işte

2|0
    0|0
  • Denilecek bir şey bırakmadılar..

1|0
    0|0
  • arkadaşlar patlama ile ilgili bakırköy 3. sulh ceza hakimliğinden yayın yasağı geldi daha kaldırmamışlar sanırım bunuda kesinlikle yanlış anlamayın beni sizin için yapıyorum bu paylaşımı konu ile ilgili görüş paylaşımı yapmayın
    ailesinden kayıp veren varsa başınız sağolsun

0|0
    0|0
  • Ne olacak böyle suriyeliler Türk olmayanlar atılsın düzgün insanlar kalsın şu devlet bir güvenliğimizi bile yapamıyor bizde ölür müyüz

1|0
    0|0
  • Allah ailelerine sabır versin teröristlerin de Allah belasını versin diyecek söz bulamıyorum bu rezilliğe, rezilliklerine... Ölen sayısının her zamanki gibi yanlış söylendiği düşüncesindeyim. En az 70 yaralı var deniliyor...

0|0
    0|0
    • En az 70 ölü ve en az 200 yaralı olacağı kanaatindeyim şu an İstanbul a doğru gidiyorum son bilgileri bildireceğim ama verdikleri sayılar olguya düşük

• Yazık ya insanlık kalmamış.

• Bu daha başlangıç

0|0
    0|0
  • yönetemeyenler sağolmasın, gebersinler, Allah helak etsin onları koltukları uğruna herşeyi yapıolar

1|0
    0|0
  • İnşallah son olur.

0|0
    0|0
  • A RH + Kan Grubum. Uygun Mudur?

0|0
    0|0
  • ne kadar iğrenç insanlarla aynı havayı soluduğumuzu her sefer yeniden görmüş oluyoruz

1|0
    0|0
Yükleniyor...