Atatürk Havalimanı da patlama var. Sizce akp artık ggitmemeli mi?

şu an 10 kişi ölmüş. Allah rahmet eylesin. Yakınlara sabır versin. Tamam terorist vuracaksın ama. Almanya ile papazsın amerikanın her dedigini yapmak zorujdasın. Bügün israil ile rusyaya diz çöktün. Şimdi onların kuklalısın. Ülke 70 milyondo şu an 75. Millet türk işçi çalıştırmıyoor. Bide bunlar Türkiye bize yardım etti allah razı olsun demiyor. Hatta dikkat edin kendi aralarında örgütlenmişlerdir. Sürekli yüzleri asık. Soruyorsun burda olmak istemiyorum ülkeme gitmek istiyorm diyo. Olm 5 milyon geldiniz. Hafi 2 milyon yaşlı çoçuk kadın. 3 milyon işsiz gitsin bir 5 orda olsa örgütlenme filan 10 milyon. Isıd işdin 50 bin olsa Esad 3 milyon ordu. Yine kazanırsın. Biz öyle yapmazdık aga. Ama savaş kötü tabi. Ülkede yüzde 40 turist yok. Artık bence tayip gitmeli

• Gitmeli
    61% (14)76% (22)69% (36)Oy Ver
  • Kalmalı
    39% (9)24% (7)31% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Artık kendimize gelmemiz lazım. Sırf kuru laf olsun diye söylemiyorum. Göktürk hun Selçuklar osmanlı arda arda büyük 5 impatorlık kurup 2 bin yıl dünyaya hükmetmişiz. Çanakkale savaşından sonra bütün dünya anladık hasta adam dedikleri osmanlı bile olsa. Türkler yenilmez. Ama şimdi tv de verilen yüksek sosyete aşkı memnun evlilik programları. Ahlakımızo bozup. Bu kürt türk meselesi ile bizi ayırdılar. Yoksa biz 70 milyon bir olsak. Yine herşey eski günlere döner
İran bilr amerikya rest çekiyorsa

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• O kadar organize ve planlanmış olduğu belli ki, ağır silahlar var resmen. Nerede bu isbihbarat, ne iş yapar? Her şeyi geçtim daha en basitinden geçen İngiltere'de referandum gibi bir nedenden adam istifa etti. Nerede bizimkilerde o insanlık o utanma duygusu!

0|1
    0|0
    • Japonda bina çöktü 13 vatandaş öldü. Devlet Başkanı istifa etti. Bizim het gün 10 kişi ölüyor. Bügün Binali başkan diyor ki müjde vatandaşa muhtarlar nikah kıyscsk. Millet açlıktan ölcek heryer Suriyeli. 2 kişi gelip arabaya havaalanı önünde ateş ede ede gidebildigi kadar gidip son anda patlatmışlar. Ve adamlar hala yapıcaz yıkıcız filan modun dalar. Ne hale geldik

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Barışıcaz ya :) teröristlerin keyiflerini bekliyoruz :))) canları sıkılınca silahları bırakıcaklarmışlar :))

0|1
    0|0
    • İnş tayip gider bizde artık bitsin savaş deriz. Çünkü iki taraftada kayıp var. Geçişte olan olmuş. Sırf bu yüzden tam ülke olamadık. Ülkede yolsuzluk var. Millet aç. Para hep yüksek yerlere gidiyor halk sömürge. Halbuki 70 milyon bir olsak neler yapmayız. Kimseye boyun eğmeyiz. Göktürk. Hun osmanlı 2 bin yıl. Dünyaya hükmetmiş bir milletiz biz. bir irsn olamıcakmıyoz yani. Adamlar amerikaya rest çekiyor

• Diğer ülkelerle arayı bozsa suçlu düzeltmeye çalışsa suçlu ne yaparsa yapsın suçlu bir beyninizi kullanın adamı kötüleyenlere bakın Türkiye'nin iyiliğini düşünebilcek tipler mi?

0|1
    0|0
    • Tamamda kardeşim. Millet açlıktan ölüyor
      En pahalı benzin kullanıyoruz. Bilin oglan gemicik alıyor. Kendi padişah sarayı var. İnsan hayatı bedava her gün 10 şehit geliyor. Kendi şehirlerinde elektrik kesip. Tankla savaşan bir adam vsr. Diktatör bu adam
      Seversin bilmem. Anlam vermem ama saygı duyarım. Ama diktatör.

• Bende sana saygı duyuyorum tabiiki senin görüşündür benim birçok eleştirdiğim tarafı da var ama genele bakınca dediğim gibi adamı eleştirenleri görünce böyle düşünüyorum.. Ülkemiz için hayırlısı başka diycek bişey yok

• Evet hep öyle diyerek bu hala geldik ama. İnşallah bu sefer öyle olur.

• Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • ne o başa sen mi gececeksin. tayyip giderse asıl o zaman türkiye cumhuriyeti diye bir sey olmayacagını tum millet bildiği halde her olayda sürekli sürekli tayyip gitsin demekten usanmadınız. daha iyi bir fikriniz mi var. böyle olaylarda daha da birbirine sarılmayan bir toplum oldugunuz için bu haldesiniz zaten ! aklını basına alması gereken cumhur baskanımız değil sizlersiniz !

0|0
    0|0
  • Gitmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • Akp nalaka akp mi geldi bomba dis hatlara atti cahilliğe bak ya

2|1
    0|0
    • M.. K öküzü. Son 10 senedir niye bu kadar çok Ölü vsr. Adamlar senin benim tipe bakarak mı ateş ediyor. Hedef senmisin. Anca sek sk partiye ok veririsin işte. Beyin bu

• Cahilliğin uslubundan belli yasin 29 akil yasin 07 yazma defol bilgisiz herif kufur eden zihniyetin gezide pkk dhkpc ve ataturk fotosunu yan yana koyup milliyetciyiz diyen h. ayvanlardan bb.

• türkiye'nin düştüğü en aciz durumda dahi insanların üzerinde ''dünya lideri ülke, dünya lideri rte'' gibi imajları nasıl oluşturuyorlar merak ediyorum.

0|1
    0|0
    • Abi ülke patates olmuş
      Dışardan iç svsş var gibi. İçerde kendi halkını elektirik kesip tankls şehirleri vuruyor. Tamam teroristlerşn suçu hiç mi yok diyeceksin evet haklısın. Ama niye herşey 10 senrdr bu kadr kötü oldu. Artık en pahalı benzin açlık sınırı 2 bin vergiyi zamı. Açlığı Suriyeli bıraktım. Ama insanlar ölmesin. 1 olalım artık

• çok basit. türkiye'de sağcılar çok eğitimsiz. geçmişten gelen ön yargılar var ve bunu sömüren sağcı liderler var. geçmiş olsun türkiye'ye bence ümitsiz bir vakayız.

• Valla asker işe el koysun. 1 sene sıkı olur. Sonra CHP MHP hükümet kurar. Asker işine döner. Barışta olursa süper olur. Tabi bende biliyorum ümitsiz vakayız artık

• Ya akp ne alaka s. kicem akpnizi artık ha, hala akp diyonuz ya illa Berlin dede patlattılar mı diyelim? Ülkenizin yanında durun bıraz kım ıster bomba patlasın dıye ya akıl mantık bıraz be

2|0
    0|0
    • Ak gerizekalası seni. 10 sene önceui düşün. Şimdi 2 seneyi düşün. Millet açlıktan ölüyor. Bırak açlığı hergün 10 şehit bş kaç patlama
      Bügün ölü sayısı 20 60 yaralı. En pahalı brnimzi kullanıyoruz. Bilal olanda gemicik kendisinin sarayı vsr. Sen hala bu adamo savunuyorsun He. Anca senin gibi bir denyo verir ilerle kamil

• @erolite bak amca, siz insani germeyin. Benim ipim yok tutanda yok ben diyorum ki su acili gunde guvenlik zaafini yaratan sirketin ise aldigi gorevlilerin sucunu akpye atmayin insan olun akilli olun diyorum birlik olalim diyorum hala caz yapiyorsunu

• Ya aklin kemale ermedi mi 29 yasinda olmussun bilader !! Teror olayi bu teror. Sevmiyosan akp yi yetersiz goruyosan begenmiyosan vs oy verme. Bu olayla ne alakasi var. Her b. kta akple ilgili dusuncelerinizi mi yazicaksiniz? Yazmayin ya yazmayin sizin yuzunuzden birlik olmak yerine yine ayriliyoruz. Akilli olun bu secim degil hukumet mevzusu degil

• Ne alaka ya boş saçma sapan sırf soru sorulmak provoke etmek için soru soruyorlar

1|1
    0|0
    • Ne alaka derken? Son şu 2 seneyi düşün kardeşim. Millet açlıktan ölüyor. Adam sarayda keyif çatıyor. Her gün 10 şehit 2 3 patlama
      Kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. Bügün başbakan sıfatınki adam çıkmış diyorkş. Müjde halkımıza muhtarlar nikah kıyscsk. Trollük ak. Yani jet gün millet ölüyor dışardan ülkedr iç savaş var gibi görünüyor ve öylede olabilir. Ve sen bunda hükümetin suçu yok diyorsun. Dogru ak adamların suçu yok het şeyi ben yaptım. Atatürküde ben öldürdüm itiraf ediyorum.

• Müjde veren başbakan dediğin İstanbul a geliyor sıfatını tükürdüğüm. Suçlamayı tahriki kes olan bitene bak dua et biliyorsan. İnsansan

• Tü senin olmayan beynini bir kez diye anladım bir akp ile tartışılmaz

• Ülkede ne olsa foşsik devlet, hdpkk ile is birligi icerisindeki muhalefet degil

0|0
    0|0
  • Terör örgütünün kökünü kazıyacaksa kalmalı ama milleti kandırıp kanını emiyorsa gitmeli

0|0
    0|0
  • defolup gitmeli gelmeleri hata halkın yüzünden

0|0
    0|0
  • Olurmu ya duble duble yollar yaptirdi ya... artik sehitler daha hizli evine donuyomus ya. kalsin derler hala... biz yillardir diyoduk bu gunleri ama dinlemedi o koyduk mu diyen %50... kim kime koydu belli degil...

0|1
    0|0
    • O yüzde 50 bu soruya cevap arasında vsr bak görürsün cevaplara. Köprüsünü yolunu sarayını gemicigini bir tarafına soksun. Het gün 40 kişi ölüyor. Japonya'damı bş yerde. bir yapılan yer çöküyor. Başbakan 14 ölü var vat diye çıkıo istifa ediyor utançtan. Meclis konuşmasında 7 şehidimiz var.9 diyor biri ordan. He 9 muş diyor

• Evet. Şehit olmak isiyormm diyip 20 korumalı ile gezerler. 2 bakaraya bir Allahu Ekber işi bsgloyorlsr. Şehidimize kelle der. Bide ogün şehit ailesi tepki gösterdi. Karakterli şehit aileleri var. Karaktersiz şehit aileleri var diyor. İnş uçağı düşer

• Dusermi onun ucagi adamlar kendisi icin calisani oldururmu bile bile. muhsin yazicioglu gibi vatani kurtarcak biri mi bu bunun bindigini dusursunler. adamlar isine engel olcagi temizliyo. bu ise inlarin is ortagi

• savas cıksın diye 4 gözle bekliyorumm

0|1
    0|0
    • Kiminle mesela. Ben asker darbe yapsın tayibi indirsinler diye bekliyorum :)

• Çok beklersin soran efendi HDP den umuyon utanmadan da şerefsiz terörist partiden medet umuyon lanet olsn SNA , CHP bok barış getirir canım senin gbi kafalar olayların fosilleri dr

• La hdp si CHP mi kaldı. Barış olsun nasıl olurda ölsün. Her gün bir sürü gencimiz şehir oluyor l.. an. 70 milyon bir olsak bu ülke eski günlrte dönse herkse yine rest çekmezmi amerikan kuklası mı oluruz. Bide iyi bişey sanki çok beklersin diyo

Yükleniyor...