Bana yardim edin lütfen? Çok sinirliyim?

Arkadaşlar merhaba size kısaca anlatmak istiyorum bu aralar yani son 2 haftadır çok sinirliyim en sevdiğim annemin bile kalbini kiriyorum birden sinirlenip bağırıyorum sakinleşmek. İçin ne yapmalıyım bana bir akil verin sakinleşmek için neler yaparsiniz en etkili şeyler neler ya da bunun için bir bitki çayı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1 adet prozac ilac, hamur gibi yogurulmussun hissi verir :D

1|0
    0|0
    • Ya ben onu 3 sene önce kullandım ve nasıl etki ettigini hatırlamıyorum anlatır misin biraz

• Ben miligrami yuksek kullaniyordum, bildigin salak yapiyor insani. Sakinlesiyosun ama mala bagliyosun. Sabah uyanmissin ama dakikalarca aslinda hâlâ uyuyormussun gibi hissediyosun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yaşlarda olabilir. Normal bir durum. Annen Senin anlayisla karşılar. HaftaYa bugün Bayram hersey düzelir

1|0
    0|0
  • Bnde ayniyim eger ergenlik yasindaysan eergenlikten dolayidir olgunsan regl olcksindr oda deilse senin psikollojini bozan seyler darlayan seyler wardr yuzunu bol yika disarilara cik gez ya da elde edemedgin bri bardr

1|0
    0|0
  • Önce neden sinirleniyorsun bunun bir sebebi var mı

1|0
    0|0
    • Sebebi yok işte herkese cemkiresim geliyor 2 saniye sonra üzülüyorum

• Sebebi yoksa üzme insanları

• Yasemın cay mayı hıkaye pek evde durma ve sınırlenınce gızunu kapa 15 e kadar say ve derın nefes al

1|0
    0|0
  • Yardm edelm

1|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmeni tavsiye ederim çok iyi geliyor... Senin yaşında benim de aynı sorunum olmuştu bir kaç seans da çözmüştü psikoloğum...

0|0
    0|0
  • Mis gibi hatunsun ne sinirlenmesi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...