Telefonuza en son gelen mesaj nedir?

Ah bu sorulara aşığım. Milletin hayatına dalmaya bayılıyorum :D

2|2
38|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bir radyo programı sırasında sormuştu spiker en son hangi mesajı aldınız diye.

O zamanlar arkadaşım Selami Burcu'dan ayrılmıştı ve mesajı radyo programına göndermiştik. O ara ikimiz de üzgünüz müzik dinliyoruz. Mesaj geleli 1 saat olmuş fakat hiç aramadı öylece üzüntüye kapıldı gitti. Sonra radyo programcısı gözünün yaşardığını söyleyerek Selami ve onun gibiler için gelsin dedi. Aynen kopyalıyorum.

"Selami merhaba. Cümleye böyle başlamazdım ama sen ısrar ederdin bu şekilde. Neyse.. Uzun bir süredir iş arıyorsun, il il geziyorsun, sırf bana göndermek için ucuz biletler alıyorsun. Bütün bunları görmemezlikten gelemem. Fakat biliyorsun ki 1 yıl geçti ve sen hala işssizsin. Annem, babam, akrabalarım bütün herkes bana çok baskı uyguluyor. Önceleri sürekli bir inşaat zengininden bahsederlerdi fakat ben hiç onları dinlemedim. Fakat dün beni istemeye geldiler. Babam ve annem benden hevesliydi ben önce yok falan demeye getirdim fakat ortada realite vardı. Evet bu sana son mesajım olacak. Umarım beni anlarsın. Liseden beridir birlikteyiz. Anlarımız ayrı geçmedi ama Selami evlilik kolay mı? Şu iş arama sürecinde 3 defa kendini parçaladın hastanelik oldun. Ben artık pes ettim. Umarım sen de güzel günler görebilirsin. Kendine çok iyi bak. Hep mutlu olman dileğiyle. Bu arada sırf telefonum yok diye para arttırarak aldığın telefonu geri iade etmek istiyorum. Hoşça kal Burcu."

Kadınlar şairlere aşık olur fakat müteahhitlerle evlenirin canlı örneğiydi Burcu. Bir gün önümüzden geçmişti lüks Jipiyle. Selami iş bulmuştu.

Selami makine mühendisiydi saçları kalmamıştı ve daha henüz evlenmedi.
    Burcu ise lise mezunu. Ev hanımı biriydi.

Bu da böyle bir anımızdır efendim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cısse takı/aksesuar dan gelmiş bayrama özel %70 indirim varmış. 😄😄 yarın gitmeliyim😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• s31.postimg.org/.../...4386062327_1105515887_n.jpg

Telefon Numaram SERİ Rakam Olduğu İçin Akla Hayale Gelmeyecek Mesajlar ve Aramalar Oluyor.. En Çok Bu DASK Gönderiyor Daha Önce 4 DEFA Aradım Yarın 5'inci ve Son Defa Arayacağım Haftada 100 Taneden Fazla DASK'tan, 50 Kadar da Ergo'dan Geliyor Bir de Diğer Mesaj ve Aramalar...

1|0
    0|0
  • "Sağol" diye bir mesaj geldi.

1|0
    0|0
  • O akşam yarın akşam diye imalı bir mesaj.

1|0
    0|0
  • Vodafone sağolsun. :))

1|0
    0|0
  • "Deliiiii 😃" gelmiş 😂

1|0
    0|0
  • nerdesin

1|0
    0|0
  • Kurumsal Turbo 10 GB paketiniz hattiniza tanimlanmistir. 10.07.2016 00:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paketiniz fatura kesim tarihinde vergiler dahil 85.0TL ye yenilenecektir. Detayli bilgi icin http://trcll.im/sHVcS adresini ziyaret edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hava durumu:)

0|0
    0|0
  • "Bu haftasonu paintball'a gidiyor muyuz gençler?"

😉

#Vesselam

0|0
    0|0
  • "Kanka bir çocuk gördüm kaslıyım diye geçiniyor bacağı senin kolun kadar şuna baksana bir"
    Diye gelmiş bir arkadaşımdan 😂

0|0
    0|0
    • ay öyle ince bacakla kas mı olurmuş haspam :D

• Allah razı olsundu :D

• Ek bilgi baklavalarım zayıflıktan değil 😂😂😂

• turkcell den

0|0
    0|0
  • Carsamba ve persembe yaz saganaklari devam eder. Zaman zaman etkili olur. Yagisla beraber sicaklikta 26-27 derecelere geriler. Cuma ve h. sonu tekrar gunesli ve 30'lu dereceler gorulur.
    Havayi Koklayan Adam

0|0
    0|0
  • Wo bist du? diye bir mesaj atmış bir arkadaş

1|0
    0|0
  • Ne zaman geliceksin Kosova ya yazmış 😄

0|0
    0|0
  • Turkcell aylık internet hızınız yarıya düşürülmüştür

0|0
    0|0
  • Dhjxjdn diye bir mesaj geldi 😂

0|0
    0|0
  • "Tam sopalıksın haa 😊"

0|0
    0|0
    • Bence de sen hep böyle yapıyorsun valla bir gün dövecem ha :D

• Şamar oğlana döndük zaten gelen dayak atıyor giden dayak atıyor 😀

• akıllı ol sende :D

• uyumadım alksdjakasld @İçli_Köfte

0|0
    0|0
  • sms kullanan kaldı mı

0|0
    0|0
  • peki

0|0
    0|0
  • sendika, bankalar, dolandırıcılar ve kandil kutlayanlar haricinde mesaj gelmiyor

0|0
    0|0
  • (Eski Sevgilim) '' Neden cevap vermiyorsun aşkım '' :)

0|0
    0|0
  • "seni unutamadım" dı

0|0
    0|0
  • Nikaraguadaki manitam atmis... ozel jetinle kacamak yapalim diyor bana

0|0
    0|0
  • Şifrenizi banka calisanlarimizla dhai paylasmayin ***** yaotiginiz alisverisin sifresi flsn falan

0|0
    0|0
  • Süpriz 1 GB paketinizden kalan internet 180 MB :)

0|0
    0|0
  • Telefonum yok

0|0
    0|0
  • bitti..

0|0
    0|0
  • mavi den geldi

0|0
    0|0
    • indirim var mıymış