Üniversiteden yeni mezun olmuş eline kız eli yanaşmamış biri hakkında ne düşünürsünüz?

Dokunmayı bırakın yaklaşmamış bile ne düşünürsünüz asosyal mi dersiniz pısırık mı mal mı özürlü mü çok mu tipsiz dersiniz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi adam derim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Vay be derim

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi mi kimse yüzüne bakmamış mı

0|0
    0|0
    • Bikere istemiş ama oda bakmamış :D

• #GizliSoruyuSoran Kardesim sende cekingenlik var bendede vardi ve hergecen yil ilerliyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis ya da hiç yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya sevgiliye hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan fazla aska yakin bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• üniversitede bulaydın iyiydi derim. iş dünyasına adım atınca zordur bu işler be evladım derim.

0|0
    0|0
  • Hepsini derim.

0|0
    0|0
  • özürlü falan ne alaka kafan mı iyi ashd utangaçtır muhtemelen ne tipsizler var yavşaklığından geçinmiyor

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki öyle seyler demem.

0|0
    0|0
  • benim olmalı derim :D

0|0
    0|0
  • Kötü düşünmem aksine çok iyi

0|0
    0|0
  • O kadar eziği de iyi degl

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim o yüzden olumsuz bişey düşünmem gerçi daha mezun olmadım da

0|0
    0|0
  • Akıllıymıs derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden böyle yakiştirmalar yapiyosun ki? Herkes böyle birini ister.

0|0
    0|0
  • 2-3 yıl sonraki halimi sordun
    sorunun takibindeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...