Ev arkadaşımla etnik köken sorunu?

Ben manisalıyım annem babam soydan türkmen ailem de milliyetçi bir aile. Ben de elimden geldiğince saygılıyımdır ama vatan hainliğine asla boyun eğemem. Ev arkadaşımın annesi kürt ama bu sorun değildi benim için. Ama onun arkadaşlarına gittiğimizde falan sarı kırmızı yeşil bayraklar gördüm ve arkadaşım bende de var onlardan deyince beynimden vurulmuşa döndüm. Birbirimize söz vermiştik ve bir yıldır da tanıyordum. eve gelen arkadaşları sürekli kürtçe müzik açıyolar bangır bangır çok bunaldım. Napayım sizce?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ayril Milliyetciler sere*sizlerle ayni yerde kalamaz

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• benim askerdeki arkadaşım ben teröristim diyodu komutana söylüyodum bişey yapamıyodu var sen düşün. :D

0|0
    0|0
  • Zordur ya farklı milletlerle yaşamak

0|0
    0|0
  • uzak dur..

0|0
    0|0
  • oncelikle manisada okudum saygilarrrr... o arkadaslara deki kurtlugunuzu yasayin fakat bunu bize zarar vercekboyutta diil de insanlari rahatsiz etmeden yasayin kimseye kendinizi kanitlamak zorunda diilsiniz de...

0|0
    0|0
  • Bende de var ama Jamaika bayrağı buda sorun mu kardeş

0|0
    0|0
  • Sorun etme :)

0|0
    0|0
  • Kurtceden neden rahatsiz oluyorsun

0|0
    0|0
  • terrorists have won senin durum sıkıntılı ya ev arkadaşını değiştireceksin ya da evi ;) örgüt evine çevirmişler ortamı

0|0
    0|0
  • kürtten olmaz evliya olsada koyma avluya

1|0
    0|0
  • Hemen ayir evi barki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuyu aç ve istemediğini belirt zorluk çıkarıcak olursa ''sonuçta ikimizin ırkı farklı ben sana saygı gösteriyorum sen de bana göstermek zorundasın.'''dersin. Umarım anlayışlı bir tiptir.

1|0
    0|0
  • Kurtla çakal aynı yerde durmaz, ayrıl evden.

1|0
    0|0
    • Ya dediğim gibi kimsenin kökeninden dolayı yargılamam. Ama o bayrak dedikleri şeyle dil bile kabul etmediğim bişeyle bangır bangır şarkı dinlemelerine katlanamıyorum

• Aynı kapıya çıkıyor işte yaptıkları ortada

• yeni okul dönemi başlamadan ayrıl yeni ev arkadası bulursun heralde

1|0
    0|0
  • Sadece Kurtce müzik çalsalar eğlenceler eyvallah ama vatan hainlerinle muhattap olma alakani kes o şarmitayla

0|0
    0|0
  • Uyar

1|0
    0|0
Yükleniyor...