Hayvanlar icin bir kap su mama ( RESIMLI ) ?

havalar cokk sicak bunaltiyor insani biz bile 1 saat su icmesek nasil kotu oluyoruz birde disarida hayvanlar var gunesin altinda bizlerden su bekliyorlar yogurt kaplarjni veya cukur olan kaplari atmayin evden cikarken koyun kapinizin onune veya gordugunuz hayvanlarin oldugu yere uzerinede su koyun biz vermezsek kimse vermez biz yapmazsak ac susuz kalirlar hayvanlar aclar susuyirlar konusamiyorlar isteyemiyorlar oylece bakiyirlar lutfen arkadaslar o su kaplarinida almayalim bos gordugunuzde doldurun lutfen birde artan yemeklerinizi cope atmayin yazik aclar suzuzlar yardim eli uzatalim yapiyirmusunuz yapacakmisiniz hayvanlar icin lutfen yapalim hayvanlar icin bir kap su mama ( RESIMLI )  ?

hele ki bu fotofraf cok jzdu beni lutfen hayvanlara kotu davranmayin vurmayin etmeyin sizin cope doktugunuz yemekleri onlar yavrularina goturmek icin ariyorlar coplerde litfen yapmayin onlar dilsizler soylede bir soz var hayvanlar simdi susuyorlar ama ahiret gunu hesap gununde konusacakalr lutfen yapmayi etmeyin hepinize iyi ramazanlar...

Güncellemeler:
guncel

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Şunları gördükçe içim acıyor yahu... Off... Ben daha geçen koydum.. Daha koyarım sokağa ya.. Off canlarım ya... Böylesine masum canlıların acı çekiyor olması bir üzüyo ki... Şerefsizim paket paket sigara yaktırır..

1|0
    0|0
  • Evimin önünde mama kabı da var su kabı da insanlık ölmedi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...