"VIP" Cami duyup gördünüz mü hiç?

Herkesin eşit olduğu cami bari böyle şey yapmayın. Photosop mu bilinmez ama gerçekse cidden nereye gidiyoruz bilemedim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Peygamberden daha mı kıymetliymişler ki camide kendilerini kayırıyorlar?
    Ben size camideki vip yerini söyleyeyim. İlk saf Allah katında en vip yer. Çünkü en çok sevap o saftan geliyor. Diğerleri de kendini kandıra dursun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Görünce araştırdım, gerçekmiş. Ataşehir Mimar Sinan Camii

Neden yapıldığını ne özelliği olduğunu bilmiyorum

1|2
    1|0
    • Ben araştırmadım gerçek mi cidden ne için yapmışlar?

• "Camide, ibadethane ve avlu alanlarının altında konferans salonu, eğitim odaları, sergi salonları, satış birimleri, VİP Salonu, cami katına çıkan 4 adet 15 kişilik asansörler ve 270 araç kapasiteli iki katlı otopark da bulunuyor. VİP Salonu’nun ilk konuğu da Irak Ulusal Meclis Başkanı Usame Nuceyfi ile oldu. Başbakan Erdoğan, açılış törenin ardından caminin VİP salonunda Nuceyfi ile yarım saatlik bir görüşme yaptı."

Anladığım kadarıyla ülke liderleri, önemli siyasi kişiler falan için. Aynı zamanda camide fitness aletleri, çocuk oyun alanları ve süs şelaleleri de varmış.

• Diğer şeyler güzel de camide de böyle statü oluyorsa.. neyse ne desem de boş.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle demeyin ya. Bunlar doğru şeyler :) Bırak şirk içinde yaşayıp Atatürk'e söven adamlar çok olsun. Bir dinimizide biliyoruz. Atamıza. / Yapılan uygulama tamamen saçmalık ve ayrımcılık nerde eyyy hükümet :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...