Eğer arkadaşınızla bir Ygs lys programı yapıp beraber çalışıyor olsaydınız ona borçlu hisseder miydiniz?

Eğer arkadaşınızla bir Ygs lys programı yapıp beraber çalışıyor olsaydınız ona borçlu hisseder miydiniz? Sağlıklı düşünemiyorum, ileride hedefime ulaşırsam sadece benim değil onunda mı payı olacak benim başarımda?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo beraber çalışıyomuşuz sonuçta o bana bildiğini anlatıyorsa bende ona anlatırım böylece ne o bana borçlu kalmış olur ne de ben ona

1|0
    0|0
    • Çalışamıyordum, onunla da hedeflerimiz yakın olunca beraber ilerleyelim dedik, sonra da kafama takıldı "eğer o olmasaydı, başaracak gücü kendimde bulamayacak mıydım?" Diye..

• O sana bir vesile olmuş devam edecek gücü sen kendinde bulmuşsun yapamayan her türlü yapamaz Allah'a karşına böyle bir insan çıkardığı için şükret bence o da hedefine seninle ilerlemeyi kendisi kabul etmiş emin ol senin yanında olman onu tedirgin etse yanında tutmazdı üzüleceğine hedefi başarmana böyle bir insan bulduğuna mutlu olmalısın 😄😊

• hayır ben öyle bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma soru. Ben de arkadaşımla ortak program yaptım beraber çalışıyoruz senin kadar kompleks yapmadım.

0|0
    0|0
    • Biliyorum saçma olduğunu, takıntı yaptım.. Çalışamıyordum, onunla hedeflerimiz yakın olduğundan beraber harekete geçelim dedik.. Şimdi de "o olmasaydı, bu gücü kendimde bulamayacak mıydım?" diye düşünüyorum..

• Çok ayrıntılı düşünürsen kafayı yersin, düşünme

Yükleniyor...