Sevgiliniz sizi üzüyor, umursamıyor ve bu nedenle ondan vazgeçer misiniz? Çekip gider misiniz?

Arkadaşlar acı çekiyorsunuz, mutsuzsunuz sevgiliniz eskisi gibi sizinle ilgilenmiyor ilgiliyi bırakın sizi üzmekten başka bir şey yapmıyor ne yaparsınız? Kalır mıydınız onun hayatında yoksa gider miydiniz?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ederim çoğu kişi benim gibi düşünüyormuş gerekeni yapıcam çok yakında..

0|0
24|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle olursa vazgeçerim bir daha dönmemek üzere kim ne yapsın ilgisiz sevgiliyi mk

1|0
    0|0
    • Okumak istedim bir görüştü teşekkür ederim 👍🏻

En İyi Kız Görüşü

• İçini dök ve git.

1|0
    0|0
    • Yapmak istediğim evet ve engellemek istiyorum sonradan bana ulaşmasın diye sence doğru bir şey mi?

• Haklısın ama ben istemiyorum 5 gündür yazdığı yok daha önce yazmak isteseydi yazardı beni üzeceğine diye düşünüyorum.. 2 hafta önce tartıştık konuştuk ama durum aynı hatalar aynı değişen bir şey yok açık kapı bırakmamın ne anlamı var sence?

• Hmm.. Bu denli umursamayan bir adamı sende umursamamalısın haklısın. Engelle gitsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• kalmam icin bir neden kalıyor mu geriye?

1|0
    0|0
  • Beni üzenin peşinden gitmem ne hali varsa görsün

1|0
    0|0
  • arkama donup bakmam hatasını anlarsa ben burdayım anlamıyorsa uzaklarda

1|0
    0|0
  • acı çekiyorum her gün kırbçlıyo beni ldsfkf

0|0
    0|0
    • Acı çekiyorumdan hariç başka bir şey anlamadım Türkçene hayran kaldım 😑

• Lanet klavye 😂

• malesef yakıyor beni :D

• çeker giderim uğraşamam onunla..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Her şeyin eskisi gibi olması için uğraşırım, olmuyorsa vazgeçerim. Devam etmek birbirimizi yıpratmaktan başka hiçbir şeye yaramaz.

1|0
    0|0
  • ayrılırım.

1|0
    0|0
  • kalmam icin sebep kalmamis ki elbette giderim, ha toparlayip geri donersede kabul edebilirim

1|0
    0|0
    • Şans vermeyeceksin çünkü erkekler şanstan anlamıyorlar..

• erkek kadin diye ayirmam ben. insan sansttan anlamiyor. Cunku yaradilisimda var bencillik nankorluk

• Giderim

1|0
    0|0
  • Kalmam için bir sebep yok bu durumda kendimi üzmek mutsuz olmak için mi kalayım?

1|0
    0|0
    • Haklısın.. İçindekileri yazıp son defa gider miydin yoksa sessizce her yerden silerek ve engelleyerek mi yapardın?

• Her yerden siler engellerim hiçbir şekilde iletişim de kuramasın kalsın öyle

• giderim tabiki

1|0
    0|0
  • defolsun öyle Adam ne ugrascam

1|0
    0|0
  • Vazgeçmem gitmem

1|0
    0|0
  • Yok yaaa ne ömrümü çürütcem

1|0
    0|0
  • Hem umursamıyor hem üzüyorsa bu sevmiyor demektir. Beni sevmeyen adamın yanında işim yok ^^

1|0
    0|0
    • Yani kısacası giderdin ama son bir defa içindekilerini dökerek mi çıkardın hayatından yoksa sessizcene mi?

• O güzel sözlerin için çok teşekkür ederim amin cümlemize inşallah 🙏🏻

• İnşallah. Ne demek rica ederimm :) hep mutlu kal. 💕

• Giderdim.

1|0
    0|0
  • Önce onunla bu konuyu konuşurdum birlikte bir karara varırdık

1|0
    0|0
    • Bence konuşmaya bile gerek yok hayatından defolup gitmek varken konuşmak anlamsız olur

• Giderim niye kalıyım

1|0
    0|0
  • Birak gitsin senden onemlimi

1|0
    0|0
    • O değil ben gitmek istiyorum açıkcası beni üzen o çünkü

• Sana dedim birak git die zaten surekli seni uzen bir insanla hayat gecmez

• Hayat yanlış kişilerle mutsuz olmak için çok kısa

1|0
    0|0
  • Evet vazgeçerim

1|0
    0|0
  • Uyardigim halde duzelmiyorsa vazgecebilirim çünkü diğer turlu hep mutsuz olcam

1|0
    0|0
  • Öncelikle düşüncemi belirtir bunun altındaki nedeni öğrenmeye çalışırım, benden kaynaklı bir problem var ise çabalarım fakat aksiyse uğraşmam.

1|0
    0|0
  • Umursamıyorsa peşinden gitmeye ne gerek var bende arkamı döner giderim yani 😕😊

1|0
    0|0
  • Kalmak için bir sebep yok ki

1|0
    0|0
  • Giderdim tabi kmse benden önemli değil

1|0
    0|0
  • Yesss

1|0
    0|0
  • Yol verirdim beni sevgimi hak etmeyenle 1 dakika isim olmaz. Seviyorsam da benim sorunumdur illa yanimda olmasi gerekmiyor kendime saygim varsa birakirim onu

1|0
    0|0
Yükleniyor...