Bir kadın bir erkekte en çok ne arar?

Ne arar bir kadın bir erkekte sorusuna geldiniz... Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

• Tip
    3% (11)14% (24)7% (35)Oy Ver
  • İlgi
    13% (41)9% (15)11% (56)Oy Ver
  • Maddiyat
    4% (13)30% (51)13% (64)Oy Ver
  • Güven
    22% (70)15% (26)19% (96)Oy Ver
  • Sadakat
    19% (62)5% (9)14% (71)Oy Ver
  • Hepsi
    39% (128)27% (44)36% (172)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|1
114|66

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğe en çok yakışan şey merhamettir.
    Gerçekten sevildigine inanan bir kadın kedi gibi peşinizden dolaşır ve asla üzülmenize dayanamaz. Baba şefkati ile sevin arkasında dağ gibi babam var dediği zamanlar gibi arkamda dağ gibi kocam var diyebilsin.
    Ben kendimi soyleyim mesela maddi acıdan bir erkeğe ihtiyacım yok benim evim var istesem babam bana ( bana ait olacak) ev de alır gelecek için paramda olur alacağım miras ömür boyu gecindirir beni peki ben gereksiz yere bana aci veren üzen hor gören değer vermeyen bir adamı napayım ?
    Olacaksa babam gibi saçımın teli kırılsa dahi kendisine dert edecek merhametli vicdanlı yüreği yufka şefkatli adam gibi adam biri olsun olmayacaksa gereksiz insanların hayatımda yeri yok

0|1
    0|0
    • tipi normal bile olanın merhamitini görmek isteyen olmuyor. Yani yakışıklı olsun ondan sonra merhametli dğeil mi bir bakarım kafasındalar herkes.

• Ben öyle olmadım iste demek istediğim bu

En İyi Erkek Görüşü

• ne demezsin. kızlar eğlenmek, hoş vakit geçirmek ister genel olarak. Tabi bu da yeterli değil. Kızlar arkadaşlarıyla da eğlenebilir seni arkadaşlarından ayıran erkeksi özelliklerin. Saymaya gerek var mı? yoksa bile sayalım. Esmer olmak, kimileri sarışın, mavi gözlü seviyor ama uzun boyu hemen hepsi listenin başına koyar. Geniş omuzlar, kalın ve etkileyici bir ses tonu ve doğal olarak sesin kaynağı adem elması. Kızlar ben yoruldum gerisini siz sayın. Benden iyi biliyorsunuz aslında sadece dürüst olmanız yeterli :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 113

• Adamlık derecesinde mi diye bakar. Adam olmak için gerekenler zaten belli. efelik taslayanlar kendini adam sanıyor ve babası dahil etrafta hiç adam görmemiş kızlar da onları gerçek adam sanıyor. ama ben dedemde ve babamda adamlığın nasıl olduğunu bizzat gördüm. o yüzden anlayabiliyorum kimin ne derecede olduğunu.

0|1
    0|0
  • Hepsini arar. :D

3|1
    0|0
  • Hepsi işaretledim çünkü çoğunluğu ön planda benim için ;tip, güven, sadakat, ilgi hepsini istiyorum maddiyat çok önemli değil benim için 😂

0|1
    0|0
  • Zeka, güven, bakım, güzel bir ses tonu ve konuşma tarzı, yeri gelince eğlence, yeri gelince ciddiyet, güzel sohbet.

0|1
    0|0
  • Efendi olmasını ister karşısındakinin. Sadakat ister güven ister. Hayatın telaşından kaçıp onunla eğlenmek ister. Hayat onu her yorduğunda onun sıcaklığında dinlenmek ister. Ne bileyim aslında sadece sevgi olsa merhamet olsa bunların hepsi kendiliğinden gelir :)

0|1
    0|0
  • Karakter

0|2
    0|0
  • En çok güven arar.

0|2
    0|0
  • Hepsi belki bir arada olmaz ama saygılı olsun. Orası burası oynamasın. Bide herşey karşılıklıdır. Ne bekliyorsa yapmaya eğilimi olacak. Madem ilişki. Tek kişi Mutlu olmayacak. Nerede olursa olsun... Pat diye seviyorum derse bir Ada'm , olmaz. İnandırıcı değil. Emek olmalı. Saygı. Değer. Sonra aşk doğar. Doğanı yaşatmayı becerebilirsek ne Mutlu ;)))

0|1
    0|0
    • Emek... Bu cevabı veren bir kadının var olması beni şaşırttı. Emeğin ne demek olduğunu ben çok iyi bilirim. Bir anlatsam... Emeğe değer yok bu ülkede. Zannımca sende o kadar değer vermezsin...

• Hepsi Bence.

0|1
    0|0
  • Tip, zeka. Para umrumda bile değil
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...c745ba8c92.jpg

0|1
    0|0
  • Hepsinden biraz olsun

0|1
    0|0
  • benim aradigim guven ve sadakat...

0|1
    0|0
  • Hersey

0|1
    0|0
  • Huzur, sadakat

0|2
    0|0
  • En çok güven arar.

0|1
    0|0
  • Herşey

0|2
    0|0
  • Hepsi

0|3
    0|0
  • Hepsi 😂

0|2
    0|0
  • Huzur,

0|1
    0|0
    • Huzur icin ne gerek

• Fikirlerime ve kararlarıma önem verip dinlemesini, eşitlikçi olmasını, ilgiden bayıltmasını, şımartmasını..

0|1
    0|0
  • Vatanseverlik hosgoru saygi edep sadık

0|2
    0|0
  • aslında hepsinden biraz. ama ben en çok güven istiyorum

0|3
    0|0
  • Hepsi ama en cok "adam" olmasını ister.

0|1
    0|0
  • bir duygu arar , ona değer verdiğine dair duygular

0|1
    0|0
  • Ben zeka ararim oyurup siyaset kulturel politika ve cesitli konularda kafa dengi olup onunla sohbet etmem azim bana katacagi biseyler olmasi lazim ondan biseyelr ogrenmeliyim

0|1
    0|0
  • Güven şart canımcım

0|1
    0|0
  • Adam olsun, güven versin, sevsin sahiplensin daha ne isteriz.

1|3
    0|0
  • Foto çok doğru

0|1
    0|0
  • İlk kriter para

0|1
    0|1
  • Kadına göre değişir.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    83

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 65

• Kızlar kusura bakmayın
    Burda iç güzellik diyosunuz ama sokaktada tipe paraya bakıyosunuz sizi çözemedik hayır ne istiyosunuz ona göre birşeyler hazırlayalım bizde daha ne istediğinizi bilmiyosunuz sonra ağlıyosunuz

0|1
    0|0
  • Herşeyi ararlar ama kendileri hic bir manevi destek falan veremezler. NW sevgi ne ilgi nw Şevkat ne birşey. Anca isterler.

0|1
    0|0
  • Hayatını ister alır gider

0|1
    0|0
  • Aslında hepsi

0|1
    0|0
  • Kredi kartı

0|1
    0|0
  • Hocam burda kalkıp onca kişi hani seçmiş ya bilmem sadakat ilgi işte tip felan boş iş sence parayı göster hepsi birleşiyor onlar kız aniden geliyor

0|1
    0|0
  • bence hepsi olsa bile güven biraz daha fazl

0|1
    0|0
  • Anketten görüldüğü üzere kadınların maddiyatı hepsinin önüne koyduğu düşüncesi genelde erkeklerden çıkıyor ahahahaha

0|1
    0|0
  • kendıde bılmez kanks

0|1
    0|0
  • Kadınına Göre Değişir.

0|1
    0|0
  • Bu kadınlar oldum olası komik gelir bana, onu arar bunu arar sonunda alakası olmayan birini bulur.

0|1
    0|0
  • Para

0|1
    0|0
  • Parası olmayan para, lüks hayat, şöhret..
    Parası olan tip, yakışıklılık, karizma..
    Bunlara doymuş olan sadakat, güven, ilgi, sevgi..

0|1
    0|0
  • kendisine baktığında kendisi bile kendini biseye benzemeteyen kızlarımız bile bunların hepsini istiyor.

0|1
    0|0
  • Hepsini aynı anda hem de :))(

0|1
    0|0
  • şıklarda para yok

0|1
    0|0
  • Büyük çük , yüksek maaşlı iş, ev , araba, ilgi, anlayış, sevgi.
    Bunların haricinde arkadaşlarının kocalarından girdiklerini ister 😁

0|1
    0|0
  • Güven

0|1
    0|0
  • Bir kadın kendinde olmayanı arar. bir aşkta beklenilenin entellektüel bir diyalogtan çok hayvansal içüdülerin tatmini doğrultusunda olduğu gerçektir

0|1
    0|0
  • vay be ne kadar anlayışlı kadınlar var genellikle sadakat, güven ve zeka istiyorlar :) Ulan gerek tanıştığım gerekse çevremdeki kişilerin ayrılık sebepleri nedense hep kadının kariyer, maddiyat isteğinden. Çok ilginç:D

0|1
    0|0
  • Guven ve sadakat basta olmak uzeree

0|1
    0|0
  • Hepsini arar. Çünkü yetinme özürlü.

0|1
    0|0
  • hepsi bos para arar...

0|1
    0|0
  • cüzdanını

0|1
    0|0
  • PAra arar knk burda ben aşk arıyorum diyenlere inanma

0|1
    0|0
  • Guven

0|1
    0|0
  • Kadın herşeyi arar bir erkekte. Azla tatmin olmuyorlar.

0|1
    0|0
  • Para

0|1
    0|0
  • Doyumsuzlar hepsini ararlar hahahah

0|1
    0|0
  • ilgi diyenlere gülüyorum valla. ilgi isterler gösterine sıkılır giderler.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...