Kontrolsüz bir şekilde üreyen Suriyeliler ne olacak?

Önümüzdeki yıllarda bizi neler bekliyor?

...

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• suç olaylarında artış ve asayiş problemleri

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Artık sokakta yürürken türkçe konuşan Türk kardeşlerimi özledim şimdi yanımdan her geçen arapça farsça konuşuyor

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Nasıl yapıyor insan anlamıyorum. Şahsen ben böyle bir durumda olsam aklıma en son çoçuk yapmak gelir.

1|0
    0|0
  • vlla taksimin çoğu caddesinde türkler müzik gitar vs. bir sürü is yaparlardı artık.. araplar müzik yapar olmus.. adımı attığımız yerde onlar var... keske onlar her tarafa yayılmasalardı diyorum ben.. keske onları doğu kesimde kamplara veya evlere yerlestirselerdi.. ya çok fazlalar yaa :SSS

1|0
    0|0
  • ülkede kaos çıkacak ne olacak zaten adamların ne olduğu belli değil yabancı ülkelere hak veriyorum bende olsam almam ülkeme Suriyeli bir tanıdığım sizin ülkenizde pkk yandaşları neyse bizde de o demişti bunu unutmam

1|0
    0|0
  • neler beklemiyor desek daha kestirme bir cevap olurdu. tarım dan tut ekonomiye. sosyal kültürel çatırdamadan toplumsal değer kaymasına kadar her şey bizi bekliyor. coming soon

1|0
    0|0
  • Suristan isterlerse şaşırmam bunlarda birileri yetmediği gibi diğerleri geldi başımıza.

1|0
    0|0
  • Hepsinin oy kullanıp akpye verdiğini düşün yeter bence ne olacağı konusunda

1|1
    0|0
  • 5 & 10 yil sonra turk milli takimi suriyeli topculari oynatmaya baslicak tipki almanlarin turk futbolculari milli takimlarinda oynattigi gibi 😁

0|0
    0|0
  • Birkaç yıl sonra kimlik verilecek ve Türk vatandaşlığı kazanacaklar..
    Seçim olduğunda da onlara Türk vatandaşlığı veren partiye oy verecekler..

0|0
    0|0
  • Devlet yetkilileri düşünsün bunu ilerde çeteleşecekler daha kötü olacak herşey

0|0
    0|0
  • Beleş yaşamin formülünü buldular beraber yaşayip gidecez artik.

0|0
    0|0
  • Şöyle güzel bir iç savaş katliam
    Üzerine de bir soykırım bunun başka yolu yok çadır da bu kadar s*kiş sokuş yapmalarının amacını daha anlayabilmiş değilim

0|0
    0|0
  • hepimiz suriyeliyiz

0|0
    0|0
  • Ne olucak adamlar bir yüzyılın sonra diyecekki buralar bizim toprağımız

0|1
    0|0
  • boş yapmayın

0|0
    0|0
  • Suri karıları türk erkeklerine kaçıyor kırma olucak ne olcak

0|1
    0|0
  • seninde çok kontrollü olduğun söylenemez

0|0
    0|0
    • Terbiyemizi takınıyorız.

• Ben hümanist değilim. Ama seni de anlıyorum. Herkesin aynı düşünmesi imkansız.

• Karşındaki insanın yaşam hakkına saygın yok veya kaybetmişsen artık bir önemin yoktur bu dünya için.

• Onlara çözüm belli de ortam müsait değil..

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yakında ülke onların olacak sanırım. onun için bol bol seks yapalım :D

0|0
    0|0
  • biz skersek sorun kökten çözülür.

0|0
    0|0
  • İç savaş,
    Konyada esnafa saldırdı bunlar, bıcaklı ve silahlı olanları vardı. Eğer ki bu bir kaç kez daha farklı şehirlerde tekrarlansın bak o zaman cümbüşe. Polis asker mani olamaz, bir başlarsa domino tası gib edirne'den kars'a gider. Gidecek.

1|0
    0|0
  • Kurtlerden iyidir

0|0
    0|0
  • Türk nüfusu kaybolacak gibi.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Ülkemizde biz misafir rolünü alicaz bu gidişle..

1|1
    0|0
  • Gelenlerin çoğu savaştan kaçtığı için değil,
    dilenme ve çalışma fırsatlarını değerlendirmeye geliyolar.

0|2
    0|0
  • Hepsini doguya toplayip yakmak lazim dedim inanmadiniz noldu simdi alın iste..

0|1
    0|0
  • İyice yerlesmisler gitmezler

0|0
    0|0
  • Sjslslss

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...