Hiç sorguluyor musunuz kendinizi bende edep ve haya var mı diye Hadi başkası karışamaz siz kendinizi sınava çektiniz mi?

Eşi izin vermediği için kadın misafiri eve almayan diğer gün izin alıp alan ve bu diyalog geçerken kapı arkasında ağzına taş bağlayıp sesini net olarak vermeyen ( dışarda yabancı bir erkek sesini duymasın diye ) cennetle müjdelenene kadın sahabeyi düşünün birde şimdi plajlarda keyif çatanı evlenmeden aynı eve çıkan çiftleri aşk gibi temiz olan duyguyu haram şeylerle zinayla kirleten nesil olduk. Biz evli bir kadın erkeği çalışırken çalışması caiz değil diyorken bize vurulan tek laf geri kafacılık. Size o ileri kafacılığı veren kim? Münafıklar müslümanlar veya müslümanlıktan çıkmış olanlara sorarım peygamberimiz ve yanındakiler o kadar eziyet çekti sırf bugünlere kadar dini getirmek için sırf siz şehvetinizle insanlara kendinizi beğendiğip dinini hiçe sayıp satmak için mi bunu yaptı. Sorunca yok efendim dinimi sorgulayamazsın efendi sen hiç dinini imanını sorguladın mı? Elhamdülillah müslümanım kalbim temiz her türlü şeyi yaparım kumar oynarım faiz yerim idda oynarım kızla yatıp kalkarım ama kalbim temiz edep hayanın kalmadığı ülkede yaşıyoruz farkında mısınız? Gün geçtikçe de öyle edepsizleşiyoruz ki ar ve namus perdeleri yırtıldı artık siz etraf da yarı çıplak dolaşanları normal görüyorsunuz Allah için kendinize çeki düzen verin. Düşünün bir Çanakkale gerçekten geçilmedi mi?

1|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok haklısınız, Hanimefendi, Bizler artik kendimizi sorguya çekip, öz muhasebemizi yapmamız lazim, lakin çok güzel izah etmişsiniz. Sorunca yok efendim ben Müslüman'ım benim dinimden sanane, sen kendine bak... gibisinden bircok cumleyi herkes duymustur/şahit olmuştur. Gün geçtikce ne Edep kaliyor nede ar, namus.. Iste bunlarin altinda yatan. bir sebep ise Düşünememek, ya da Dünyada şahsi zevkleri ugruna yasamayi sanip oylece yasiyorlar/yaşiyoruz...

0|1
    0|0
  • Benim kalbim temiz :D

0|0
    0|0
  • İğneyi kendime batırırım hep.

0|0
    0|0
Yükleniyor...