İnsanların neden ümitsizliğe düştüğünü, herkesin neden bu kadar karamsar ve mutsuz olduğunu hiç düşündünüz mü?

İnsanların neden ümitsizliğe düştüğünü, herkesin neden bu kadar karamsar ve mutsuz olduğunu hiç düşündünüz mü?
Çünkü siz gözlerinizi kapatsanız bile dünyanın bir yerlerinde nefes dahi almaktan çekinen çocuklar var. Ve hepimizin bunlardan haberi olmasına rağmen hiç haberimiz yok gibi yaşıyoruz. Çünkü sistem sizlere öyle sunuldu. Bu sistemi Allah değil, biz iğrenç para ve hırs düşkünü insanlar kurduk. Hepimiz normal yaşantımıza devam etsekte yüreğimiz ve kalbimiz sürekli aklımıza bu durumları getirir aslında bizleri uyarır. Bir şeyler yapılmalıdır ama ne? Hadi ağlamaya devam edin, babam bana küfretti, sevgilim beni terketti, berke o kıza parmak attı hande bana yüz vermiyor deyin. İstediğim elbiseyi alamıyorum ben hayat ok zalim insan gibi yaşayamıyorum deyin hadi. Bu insanlar daha ne hayal kuracaklarını öğrenemeden hayallerinden oldular ne kadar umrumuz da ki sanki?

2|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar icin agliyorum. Bu aptal sistem icin. Berke'ler ve Merve'ler umurumda degil. Kendim bile. Ama artik susmalilar. Herkes.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...