ERKEKLER NEDEN BÖYLE DÜŞÜNÜYOR?

Arkadaslar ben bilgisayar oyunlarına cok meraklı birisiyim ama bunun insanlarla iliskilerimi ilgilendirmesini istemiyorum erkeklerin bazılarına oyun oynamam ilgilerini cekiyor bir kısmındada bana kötü gözle bakıyor gibi sen kız degil misin diyen bile oldu yani bu durum neden böyle?

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• oyun oynayan kız sayısı az ve böyle kişiler genellikle günün büyük kısmını oyun oynayarak geçirdikleri için gözlerinde vazgeçilmez bir nimet oluyosun. oyun ortak yanınız oluyo beraber vakit geçirip ordan sana yazmaları daha kolay oluyo mantalite bu :D

1|0
    0|0
    • Ama bazı erkeklerde sen kızsın ne diye böyle oyunlar oynuyorsun diyorlar ben hicbir sey anlayamıyorum erkeklerden :/

• oyun oynayan kız sayısı az ve çoğu kız oyun oynayan erkeklerin çoğu asosyal olduğu için beğenmiyor. onlarda tüm kızları öyle düşünüp sana o şekilde yaklaşıyor heralde çok karmaşık :D

En İyi Kız Görüşü

• Bizim erkekler sığ görüşlü genelde. Kızlar bilgisayardan anlamaz, futbol oynayamaz, tamir yapamaz vs. Boşver sen onları. Oyun oynayan kızları çok çekici bulan erkekler de var. İlla ki seni olduğun gibi sevecek birisi çıkacak karşına.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• insanlar kendilerine benzeyen insanlarla takılmak isterler :D ben de lol hastasıyım ama lol oynayan kız bulamadım mesela yok çünkü :D

1|0
    0|0
  • Biz erkekler konu oyun olunca kizlarin oynamasina aliskin olmadigimiz icin tuhafimiza gidiyo yok iste kizlar beceremex falan gibi ama bazi kizlar var gerçekten erkeklere tas cikartiyor oyun konusunda :)

1|0
    0|0
  • Türk insanı ıqsu düşük olur boşver sen

0|0
    0|0
  • Valla güzel bişe. Ama çoğu kız oynuyamıyor belki bu yüzdendir.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler için video oyunu oynayan kızlar bizim için bulunmaz bir mücevherdir
    Hele hele oyun oynayan kız güzel ise gerçekten tam kafa bir sevgili olur yanlış anlama

0|0
    0|0
  • bence harika bir şey gel cod4 oynayalım :p

0|0
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
  • kimseye söyleme

0|0
    0|0
  • Bilinçsiz toplum...