Siyasi tartışmalar da çileden çıktığınız ve "fuck this shit, ı m out" dediğiniz oluyor mu?

yeter artık sıçın bokunuzla oynayın aşamaları
- sen beni kandırmaya çalışıyorsun (beynin yok mu)
- seni dinlemiyorum ama sana saldırabilme hakkım var (hiç bulaşmasan yeter )
- beynini yıkamışlar senin özüne dön (ailem ne derse onu yapıyorum sen de benim gibi ol)
- bu konu tartışılamaz bile ben varken izin vermem ( anlıyorum evet mantık akıyor )
- ben sizin bütün planlarınızı biliyorum (karanlık güçler var siyah bornoz giyiyorlar, işemeli sçmalı ayinler yapıyoruz
- anlamadım şimdi seni, partini söyle ona göre saldıracağım ( öğğhhf )

Siyasi  tartışmalar da çileden çıktığınız ve

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi konu açılımca ölü taklidi yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Siyaset tartışmalarından bıkkınlık geldi. Fikir alışverişi yapmaya bile değer bulmuyorum. Hep aynı tekrarlar.. Değişen yok.

0|1
    0|0
  • Yoo. Ben "İ dont give a fuck" diyorum

1|0
    0|0
  • Yiyin birbirinizi ete para vermeyin silkin birbirinizi g*te para vermeyin diyorum

1|0
    0|0
  • yea man f. ck them all

1|0
    0|0
  • İşte sorun tam olarak burada ortaya çıkıyor. İnsanlar adaleti değil de partileri savunuyorlar. Bu yüzden insanlar haksızlıklarını kabullenmiyorlar. Aslında herkes adaleti savunmuş olsaydı, hepimiz aynı tarafta olmuş olurduk.
    Sürekli farklılıklarımızı düşünerek bölüneceğimize, ortak yönlerimizi düşünüp tek yürek olmalıyız...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet. AKP'liler ile tartışmak hem zihinsel hem fiziksel sağlık için zararlı.

0|0
    0|0
    • kesinlikle sadece akp liler değil, şu ana kadar konuştuğum insanlar bana şunu söyledi
      ak: büyük oyun, karanlık güçler
      ülkücüer: vatan haini
      hdp : faşist
      ulusalcılar: tanışalımmı?
      sonra anladım bir bk olmayacaklarını, benim gözümde bu insanların hepsi aynı.

• Evet doğru.

• Siyaset kimin cahil olduğunu direk belli eden bir konu

0|0
    0|0
  • Siyasete girenle işim olmaz. Sİyasetten nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • olmamı yaa:)

0|0
    0|0
  • yapacak bırsey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...