Sizce bu tabu mu? Yengemin önümde çocuğunu emzirmesi normal mi sizce ya?

memelerini rahatça açıp çocuğunu emziriyor ya düşünüyorum da acaba bu bir tabu mu sizce yoksa normal karşılanmalı mı

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman mı yapıyor arada mı yapıyor?

0|0
    0|0
    • yok arada sadece

• Ben dolmuşta kapalı bir ablanın çocuğunu emzirdiğini görmüştüm. Ama düşününce bebek bu yani. Olur olmadık zamanlarda bir şeyler istemesi kadar normal bir şey yok. Sen odadan çıkarsın rahatsız olduğunu belirtirsin söze gerek yok bence.

En İyi Erkek Görüşü

• Ya Kardesim Sen Delikanlı olsan zaten Evli bir bayanla aynı odada bulunmazsın. Eger bayanın çocuğu varsa ve Sen hala orda bulunuyorsan bu Senin zayıf karakterindendir. Türk örf adetlerinde Bekarlar evli bayanların evinde kalmaz, doğum doğum sonrası ya da bayanın eşi yoksa aynı ortamda bekar biri yaşı 12 13den büyük erkek bulunmaz. Abinle dışarda gorusursun. Ayrıca yeni. doğum yapan bayanlar hakkında ki emzirme ya da buna benzer şeylerle bir daha buraya gelme. Anneler Özeldir Annelik Bambaskadır. Keşke Annlerimiz Ölünceye kadar hep yanımızda olsa hiç yaşlanmasalar.

0|1
    0|0
    • ya burada artislik yapıpta bana edebiyat demagoji yapma ben ne soruyorum sen ne diyon ya tribünlere oynama

Kızlar Ne Diyor 9

• Olmuş olabilecek en doğal olay. Cinsel bir gözle bakma buna. Çocuğunun karnını doğuruyor ne var bunda.

0|0
    0|0
  • Emzirirken bir erkeğin görmesi günah değil diye biliyorum. Ulu orta emzirmek de ayıp olmamalı o yüzden. Tabi garipsemek normal

0|0
    0|0
  • bence burda ayıplık bir durum yok sana güveniyor demekki

1|0
    0|0
  • Normal değil öyle şey olur mu? Ayıp diye birşey var? Abin yengenin bu yaptığını duysa nolur acaba?

0|0
    0|0
    • ya söylesem mi acaba

• O öyle yaptığında kalk git başka odaya? Kimseyede hiçbirşey söyleme sus

• Normal aslinda ama yengende fazla rahat kac yasindasin sen arkasini falan dönmüstür insallah

0|0
    0|0
  • Öyle lambur lumdur

0|0
    0|0
  • bence ayip ya. arsiz kari. bir dusunucek bu adam beni dusunup banyoda... diye

0|0
    0|0
  • tabulasmis. bence onunde emzirebilmeli cok rahatsiz oluyosan emzirme onlugu al yengene

0|0
    0|0
  • Normal birsey degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yengen hakkında neler düşünüyorsun ayip sana ayip. Belliki kardeş gibi görüyor seni. Trolmusun hangi kafalari yasiyon anlamadim.

Nasil bir madde kullaniyonda bu kafaya ulasiyon öyle bir madde varda biz mi bilmiyoz.

0|0
    0|0
    • hadi lan ordan olaydan malzeme çıkarma sadece tabu mu onu sordum o madde sende sen devam et keş

• Sana olan güveninden olabilir :)

0|0
    0|0
  • bence anormal yani doğru bir şey değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...