Çok Ama Çok Çok Çaresizlik?

Çok sıkıldı bunların evde hergu kavga var gucumtakatmkalmadi depresyon hastasiyim buralardan çekip gitmek istiyorum takatimkalmadi amagidemiyorum dinlenmeyetatile ihtiyaçcim var hem maddi yönden gidemiyorum bende 19 yaşında olduğum için ailem musade etmiyor yanikotu durumdayım önerimiz varmı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanların boşluk zamanlarında onların zayıf yönlerini söyleyerek onlara çıkış yolu saglayamazsin. Bu konuda görüş yapmak fikir yürütmek çok zor. Haftaya bugün Bayram umarım hersey 1 hafta sonra düzelir. PES ETME. Unutma Bazen bir an bir ömre bedeldir. Ve uykuya dalmadan önce hangi rüyayı göreceģini bilemezsin. Güzel günlerin yakında.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim dua ediyorum duzelsin cekp biriyim inşallah kabul olur dayanacak gücüm kalmadı

• Tamam. bunlardan kurtulmanın yolu Spor olabilir. Sabah yürüyüşleri akşam yürüyüşleri ile depresyon en aza indirilebilir. Yazılanlara çok geç cevap verdiğin icin Sana yardimci olamadım o gün sormustum bugün cevap verebildin ama sağlık olsun herkes her zaman musait olamaz. Sana hak veriyorum Seni de anliyorum

• çok teşekkur ediyorum bende sporu düşündüm plateesi zaten kilolarım fazla ama evde spor yapmak zararlı diyorlar sakatlık ihtimali var birde sinir hastası oldugum için bel boyun ağrılarım cok var sizce ne yapmalıyım? geç cevap verdiğim için de özür dilerim internet erişimim yoktu dün

En İyi Kız Görüşü

• Walla onerilik bisey kalmamiski canisi allah yar ve yardimcin olsun. yaziyi guzel yazman dilegiyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dayan biraz daha

0|0
    0|0
  • Kop gel konyaya bendensin

0|0
    0|0
  • dışarı çık gez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üniversite kazan şehirdışında devlet yurdunda kal bir yandan da çalış sonra da geri dönme eve. Kendi ayaklarının üstünde dur napcan.

0|0
    0|0
    • 2. girisimdi ünide kazanamıyorum bura bu evde yasamak bana olum gıbı gelıyor zevk almıyorum gıtmek ıstıoyurm dua da ediyorum ama gıdemıyorum

• O zaman evlen :d

Yükleniyor...