Burdaki kızlar hakkında düşünceleriniz?

Beyler burdaki kızlara bakış açınız nasıl? Hepimizi bir mi görüyosunuz

0|1
18|59

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, herkes farklı karakterde. Kimseyi bir tutmam, çok iyi seveceğim tipler de vardır uyuz olacaklarım da

0|0
    0|0
    • Evet ya bu normal hayatta da böyle değil mi zaten

• Tanımadan öyle ön yargılarım yok en azından benim

• Evet en iyisi bu sizin için. Ama biz kızlar onyargili olabiliyoruz çünkü erkek milleti güven olmaz ne amaçla yaklasicagini bilemezsin tedbiri elden bırakmamak lazım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• keşke bu profil fotosu olayı hiç olmasa diyorum. atıyorlar iki alengirli fotoğraf bütün erkekler (tabi ki bütün değil genelleme yapıyorum) kul köle. halbuki yüreği güzel onlarca kız vardır burada hak ettiği ilgiyi görmeyen (ota boka yürüyen sapıklar hariç onlar için nickname'in pembe olması yeterli)

2|0
    0|0
    • Ya zaten burdaki fotoğrafi begenip daha tanımadan aşık olanın aklını bir sorgulamak gerek. Saçma

• aşk nedir biliyor mu ki onu söyleyen.

• Yani o da doğru ya :)

• herkes farklıdır. Aynı gormek icin ruh hastası olmak lazım sanırım
    Benim buradan 2 yıllık ilişkimin sürdügü kızla da tanısmıslıgım var, ama ozelden bana mesaj attıgında yanıtsız bırakacak kadar dikkate almadıgım kız da var.

1|0
    0|0
  • Bırak kızları erkekde olsa bir düşüncem yok. Çeşit çeşit insan var. Tek rahatsız olduğum konu büyük ihtimal reşit olmayan kız ve erkeklerinde burada bulunması yoksa geri kalan beni ilgilendirmiyor...

1|0
    0|0
  • Kızların hepsi çok nezih ve kibar

1|0
    0|0
  • Hepinizi bir görmüyorum.
    Büyük bir kısmı dindar ve yobaz.
    Orta büyüklükte bir kısmı beyinsiz.
    Kalanı da normal.
    Ufak bir kısmı var, orası da beni aşacak seviyede diyebilirim (sanırım)

0|0
    0|0
  • Her yönden rahat bir kesim var (anlayana)%15 i geçmez. Düzgün olup etkilenenlerin oranı daha fazla %40 larda. Düzgün gibi görünüp aslında yaramaz olanların oranı da %35. Düzgün sayısı umarım hiç olmazsa %10 dur.

0|0
    0|0
  • Herkes birbirinden farklı burdaki kızlar diye bir genelleme yapamam genel olarak bilgili insanlarda var salak tiplerde

1|0
    0|0
    • Evet doğru soyluyosun aslinda

• @LeoparAski Ben şahsen sapıklık kavramında bişey yapmıyorum kimseye yapan olursa tabiki karşılık verrim ama bu sitede kimseye böyle bir talebim olmadı :D biraz farklı kafalar kabul ediyorum ama normal hayattan farkı kalmassa yine sıkıcı olmaz mı sonuç olarak birazda realden sıkıldığımız için burda değilmiyiz

• Ben sadece senin soruna cevap verdim. Senin oyle olduğunu iddia etmedim.:) farklilik güzeldir lakin bir çoğu insanliktan cikmis:)

• İyi birileri var mutlaka ama karşılamadık henüz.

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm olumlu.
    Farklı hayatlara şahit oluyorum ve tabiki farklı karakterler. İnsanları tanımak ilginç. Tabi münakaşa ederken üslup çok önemli bence. Kimseye laf sokmaya çalışmıyorum sağolsunlar bana da sokan olmuyor ki olursa bile canı sağolsun. :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yaklasirsan sana öyle gelirler hayat böyle en iyisini yapiyosun kalp kirmamak lazim :)

• sevimli

0|0
    0|0
  • Genelleme yapamam ama bir çoğu azgın, bir çoğu eğitimsiz cahil kızlardan oluşuyor. Bir kısım burnu havada. bir kısım kendini ulaşılmaz zannediyor bu sitede çok nadir akıllı kız var öyle düşünüyorum. Fizik konusu hiç açmıcam fizik diye birşeyleri yok çünkü

0|0
    0|0
  • Hepiniz bir olmasanız da bir çoğu kürtaj gazisi

1|0
    0|0
  • Tahminlerime göre:

%50 si sevgili bulmak istiyor.
    %30 u temiz aile kızı.
    %25 i cinsellik bölümlerinde fazla zaman harcıyor.
    %20 si farklı amaçla takılıyor (anladınız siz onu).
    %15 i ego kasıyor.

0|0
    0|0
  • Geneli sözde 3 dil biliyor yurtdışında yaşıyor (tabi kolpa)

0|0
    0|0
    • Komik 😀ama bilenler vardır ya ben onlardan değilim ana dilim türkçe 😎 çat pat ingilizcem var yetiyo yani yalana ne gerek var ki

• Benimde aynı normal bir ingilizce.

• bu sitedeki kızların %90 ı masturbasyon yapıo ve yapmayan yoktur dio. ama gel gelelim. gerçek hayatta kimse yapmıo. ee nedir bu şimdi? bunu bana açıklarmısınız?

0|0
    0|0
  • havalı, kibirli ve dışarıda yemedikleri halt kalmayıp burada namus timsali görünmeye çalışan tipler...

0|0
    0|0
  • Normal yani

0|0
    0|0
  • Hiç bir bakış açım yok, Sanal sonuçta ;)

0|0
    0|0
  • %80 i kezz olsa da arada istisnalar kaynıyo asjdf

0|0
    0|0
  • Bİrşey dusunmuyorum :D

0|0
    0|0
  • yüzde 95 i egolu

0|0
    0|0
  • Sokaktakiler nasilsa burda hesaplari gercek olan kizlarda ayni bana gore , et kemik , hassas duygulari olan insanlar :)

0|0
    0|0
  • hepinizi bir goruyorum evet ve pek de iyi dusunmuyorum buraya geldikten sonra kizlara baskis acim degisti resmen

0|0
    0|0
  • Şunu düşünüyorum diyemem tam olarak. Her türden her fikirden ve her yaşam tarzından kişi var burda. buradakilerin hepsini aynı kefeye koyamam

0|0
    0|0
  • Hiç tombul yok burda yaa. O yüzden bacımsınız

0|0
    0|0
  • Biraz saflar.

0|0
    0|0
  • En basit soruyu bile gizli sorucak kadar embesiller.

0|0
    0|0
  • 7.3 milyar çeşit insan var

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman herkes bir değil

0|0
    0|0
  • pek umursamadığım doğru
    ama değer verdiklerim var elbette

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 17

• Herkes ne olduğunu az çok belli ediyor. Çok aklı başında kızlarımızda var, kendini göstermeye üye olmuş kızcağızlarımızda.

0|0
    0|0
    • Malesef öyle canım kendilerini kullandiriyolar bazilari

• Valla ben kendimi bildikten sonra buradaki abazanlar ne düşünürlerse düşünsünler umrum dışı.
    Bilen bilir tanıyan tanır :)

0|0
    0|0
  • Gizlileri ayri seviyorlarmis oyle duydum bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Herkes ayrı bir cins :) kötü anlamda demiyorum çeşitlilik iyidir

0|0
    0|0
  • Bir görüyorlar genelde.. Oysaki ben sadece merak ettiğim soruların cevabını almak, fikir danışmak için burdayım.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hayir tabi

0|0
    0|0
  • Tanımadıkları sürece hepimiz birizdir heralde

0|0
    0|0
  • Hepsi kasar.