Neden bir kiz bir erkeğin evine gidince sevişmeyi kabul ederek gelmiş gözüyle bakılıyor?

Erkeklerin bu tutumu hakkında ne düşünüyorsunuz. Ben de dahil olmak üzere sevmediğim bir adamla niye sevişeyim? Eminim her kız öyle basit değildir karsisindakinin adam olup olmadığını merak etmiş olamaz mı?
Bir erkek arkadaşimla yemek yapamaz film izleyemez miyim?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma : sevgili hatta nişanlı olmak garanti evleniceksiniz ve erkeğin sevgisi garanti ve bana cinsel gözle bakmaz ve zamanla benle sevişmeye kalkmaz zihniyetiyle yaklaşamazsın..! masum bir öpüşma okşama ve yanlız kalıp romantik yemek yeme vb. derken hamile kalıp terkedilen, içeceğine ilaç atılıp tecavüz edilen, sevgilisiyle sevişme videosu internette yayılan vb. bir sürü üzücü ve ibretlik olay varken..! Merve Karabulut gibi sevgilisi tarafından öldürülen varken vb.

Bir erkeğin evine gidip baş başa kalıp zararsız bir icraat ve olağan diye düşünmek cehalettir..! vede mecburiyet dışı bir erkek ve bayan bir odada baş başa kalamaz dinimizce..!

Seven sevgili vede manevi hassasiyeti varsa vede bacısı var olup onuda düşünüyorsa?

Yuva kurmak ve uyum adına konuşur bayanla, eli eline değmez bayanla ve evleninceye kadar el kızı ve namusu olduğunu bilir sonrası uyum olursa aileleri devreye sokar ve evlilik için hazırlıklarını yapar ve evlenir..!

Ötesi berisi yalan.

1|0
    0|0
    • Kaldı mı öyle erkekler

• Rica ederim yazınızda tek bir düzeltmem olacak Merve Karabulut değil Münevver Karabulut.

• Cevap vede düzeltme inceliğin için sagolasın..

Erkekler Ne Diyor 12

• Ateşle barut yanyana konulursa patlama ihtimali yüksek olur. Ama yine de kimsenin evine gelmiş bir kızı zorlamaya hakkı olamaz. En fazla niyeti ucundan belli edersin. Baktın oralı değil o kişiyi rahatsız etmemek adına asla ısrar etmezsin.

1|0
    0|0
  • Bu cinsel tabular yüzünden.. Malesef çoğu insan böyle sex'ten başka yapılabilecek bir çok eğlence var ama malesef kimsenin bundan haberi yok...

1|0
    0|0
  • Bir erkek asla yemek yemek için evine davet etmez yemek sadece o işi gizleyen bir bahanedir sadece , eğer bir erkek kızı evine davet ediyorsa niyeti bellidir. Bu konuda şu bencemi okursan iyi olur...

www.kizlarsoruyor.com/.../a61775-bir-iliskide-kizlarin-dikkat-etmesi-gerekenler-nelerdir

0|0
    0|0
    • Güzel bir bence olmuş eline sağlık

• Erkek olarak düşünceleriniz sasirtti beni

• Ben çevremden o tarz arkadaşlarımı sildim, erkeklik değildir bir kızı kirletip onu sağda solda anlatmak...

• Elbette ki yapabilirsiniz ama erkeklerin kızlarla sevişmek istemesi kadar normal bir şey de yok bence. Bizim toplumsal yapımızdan ötürü kadınlarla erkekler bu konuda özgürce hareket edemeseler de batı dünyası bu konuları aşmış. Bizim de aşmamız lazım. Sevişmek suç değildir.

0|0
    0|0
  • Ama simdi oraya gittiysen onu goze alacaksın orda yanlız deılsınız 3. Kısıvar seytan

1|0
    0|0
  • Sevmedgin adamin evine gitmen cok mantikli evet

0|0
    0|0
    • Bir kizla bir erkek arkadaş olamaz mi?

• Tabiki olabilir ama erkegin evinde yalnz romantik bir ortamda bulunmak ne derece arkadaslik o duruma gelipte sevmiyorum diyosan karakterde sknti var

• çok fazla yabancı film izlemişsin burası türkiye !

0|0
    0|0
  • sevmediği adamla sevişmeyeceği gibi, sevmediği adamın evine gitmekteki amaç ne?

0|0
    0|0
  • Ateş barut ikilemi

0|0
    0|0
  • izlersin yaparsın

0|0
    0|0
  • Genelde yatakta son buluyor. :)

0|0
    0|0
  • Gorusecek baska yer mi kalmadi madem oyle gitmeyeceksin gidiyosan zevk almaya bakacaksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçma bir düşünce evet.

1|0
    0|0
  • Burası türkiye

1|0
    0|0
  • Ya ev çok farklı bir mekan. Ben bile bu gözle bakıyorum yani gidemem erkek arkadaşımın evine ya yanlış anlar diye. Ayrıca o rahat ortamda da yani olur bir şeyler hani

0|0
    0|0
  • Ben gittim ve gayette ders çalıştık. İnsanlar fesat 😊😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...