Kapat

Patronun kız kardeşi ve saçma hareketleri. Ne yapayım?

Kendisi muhasebede çalışıyor. Ben sekreterim. İşim belli. Bunun dışında ihtiyaç olunduğu yerde kendi isteğimle yardimci oluyorum acil bir iş varsa. İyi niyetimi suistimal eden diğer çalışanlardan sonra kendisi de ego kasmaya başladı üstümden. Ben yönetimde değilim normal çalışanım dyip aramızda yer edinmeye çalışıyor fakat bazen haddini aşıyor. Kendisi patron dahi olsa kullandığı üslup çok çirkin. Buraya gel. İşin yoksa şunu yap vs. Müdürle bu konuyu üstü kapalı konuştum. Kendisine de insanların içinde aynı şeyi bir daha tekrarlarsa hoş olmayan bir şekilde cevap vereceğimi söyledim. Buna rağmen değişen ruh hallerinden ötürü hala aynı haltı yemeye devam ediyor. Ne yapayım ben bu kadına?

0|3
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsızlığını bir üst derecede kim varsa onunla paylaşacaksın. Bire bir muhatap olmayacaksın. Sana emir veriyorsa yapmayacaksın. Senin iş tanımın yokmu? İş tanımında ne varsa onları yaparsın ve tabiki kime sorumluysan onun söylediklerini yerine getirirsin. Belli bir zeka seviyesinin altındaki muhatap olsan bile , açıklama yapsan bile hatta yerin dibine soksan bile anlamayacaktır. O yüzden gerekiyorsa patrona durumu anlat. Anlamıyorsa bir daha anlat. Birde ne olursa olsun karşılık verme sesini çıkarma. Bırak istediğini söylesin. Çalıştığın yer hayatının sadece geçici sanal bir evresi. Gerçek kişiliğinle orada değilsin. O yüzden kafana hiçbirşeyi takma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aninda yerlerine oturtcan boylelerini hemen ayaklarini denk aliyolar. buna da yerini goster yerini bilecek merak etme.

1|0
    0|0
    • Birebir konuşmaktan anlamıyor ama. Milletin içinde tartışmak istemiyorum. Biliyorum ki sacmalayacak.

• Ayarsiz iste. Alışmış o an parlayip delirmeye sonra özür.. bunu hep yapıyor.

• basima geldi benim de ne kadar sinir oldugunu anlayabiliyorum. ama bir yolu olmadi yoksa boyle ne kadar dayanabilirsin. sabrin da bir siniri var. simdi tartismak istemiyorum diyorsun da bigun sabrin tasacak iste o an hicbisey gozune gorunmeyecek

Erkekler Ne Diyor 28

• Altta kalma sen de gerektiği şekilde cevap ver. At gibisin o senden korksun

2|0
    0|0
  • Böyle insanlar, sustukça, alttan aldıkça tepene çıkarlar.
    Hak ettiği cevabı ver.

Sert bir üslupla değil, gülümseyerek laf sok.
    Yıllar içinde, böyle yapmayı öğrendim.
    Çok zevkli oluyor, tavsiye ederim. :D

1|1
    0|0
  • Bak şunu hiç bir zaman unutma sen o iş yerine değil o iş yeri sana muhtaç... Sana para karşılığı bir iş yaptırıyorsa kendi çözemediği bir sorunu var demektir.. Yani sen başka bir yerde sekreterlik yapabilirsin ama o kendi iş yerinde sekreterlik yapamaz.. Bunu onlara hatırlatmalısın... Zaten insanların en büyük sorunu da budur bence... Kendi potansiyelimizin farkında değiliz...

1|0
    0|0
  • Tamam müdürle konuşmuşsun cevabını ver ona gitsin dikkat etsin haline vaktine ayağını denk al dee

1|0
    0|0
  • Patron ve akrabları her zaman haklıdır maalesef.

1|0
    0|0
  • Senin üstünden egosunu tatmin etmesine neden izin veriyorsun çıkar kavgayı çık işten iş mi yok sanki...

1|0
    0|0
    • Ruhum cenabet kismetsizim 2 ay daha caliscam sonra yatış :P izin verdiğim bir şey yok. Gereken uyarıyı yaptım sonrasında ne yapayım diye danisiyorum kavga etmek bağırmak son is. Hanımefendi cizgimden çıkamam :P

• Alttan alttan lafı verin ona gerekeni anlar o zaten

• Güzel bir uslupla dersini ver.

1|0
    0|0
  • uyar

1|0
    0|0
  • Eziyor mu Seni,
    Makamdan dolay ı

1|0
    0|0
  • Uslup olarak aynı tavrı benle ilgisi olmayan , diğer departman yöneticisi 2 kez ysptı. 3 . de eşşeğin g. tüne sokup çıkardım. Yazılı uyarı ile cezalandırıldım ama bir daha benim adımı ağzına bile almıyor. Tepkini net olarak ifade etmeliein.

1|0
    0|0
    • Çekinmiyorum bundan fakat herkesin içinde aynı şekilde cevap verirsem haddinden fazla buyur olay. Karşımda onu anlayabilecek birisi yok

• İyi madem daha kötüsü olabilirdi :)

• O yüzden çekinme koy tepkini :)

• Bu sitede ne cok sekreter var yahu

1|0
    0|0
  • Alttan aldıkça üstüne gelecek
    Reddetmeyi dene öncelikle
    Sunu getirsene bana dedi mesela
    İslerim var biraz başkası getirsin lütfen de mesela.

1|0
    0|0
    • O şekilde konuştuğunda istediğini yapmıyorum. Samimi olduk biraz is dışında o yüzden oldu bunlar ama farkındayım. Hanım demeyi bırakınca böyle oldu. şu an adımla seslendiginde bakmıyorum. Sabahtan beri suratı beş karış :D

• Helal kız sana :))))
      Kudursun birak

• takma

1|0
    0|0
  • Kendini edirne gerekirse çık isden

1|0
    0|0
  • idare eedecksin yapacak birsey yok. Her isyerinde öyle ukalalar var

1|0
    0|0
  • Ağzını bozmadan gerektiği gibi cevabını ver bunu herkesin içinde yap ,, bir daha sana bişey söylerken düşünür..

1|0
    0|0
  • Numarasini ver hackliyim kappeyi

1|0
    0|0
  • Bana bak senin ağzını cart diye yırtarım sen kendini ne sanıyorsun canım demeni çok isterdim amma velakin hummuk hummukun ya sabirin de geç boş ver :D

1|0
    0|0
  • vur ağzının ortasına :D yaw takma boyle ınsanları yoksa ıs hayatı cekılmez olur

1|0
    0|0
  • Tazminat ve kovulma gibi korkuların yoksa dilini ondan esirgeme vur yüzüne yüzüne.

1|0
    0|0
  • Kendini beğenmişe bak yaa

1|0
    0|0
  • açıktan söyle artık. sonra daha fazla dert olur

1|0
    0|0
  • İnsanların birbirine karşı takındıkları tavırlara göre hareket ettiklerini düşünüyorum. Yani siz alttan alırsanız o da böyle davranmaya devam eder ama tam tersi dik durup sizi ezmesine izin vermezseniz bir süre sonra geri adım atacaktır.

0|0
    0|0
  • Bn bu konuda kesin bisey diyemem bırak git demek bna kalmaz neden aile durumun ekonomik durumunu bilemem ama çok zorlarsa iş ara ve bunu gayet açık bille şöyle elbette sana soracakalr neden is ariyon diye sende gayet açık bir şekilde olanı anlat

0|0
    0|0
  • Yanında bir çuvaldız bulundur, arada sırada sapla totosuna 😂

0|0
    0|0
  • Sevgili at sana iş mi yok. sok lafı

0|0
    0|0
  • Bir kere kötü olacaksın bir daha olmayacaksin bitti uyuz.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir şey yapma. Herkesin ofis ortamında oluyor böyle saçma tipler. Yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Gebert kanka

1|0
    0|0
Yükleniyor...