Psikolojik olarak nasıl rahatlayabilirim?

Aşırı stresliyim büyük bir sınavım var eylül için. Onun harici de sık8ntılarla da boğuştum ruhen çok yoruldum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Spor yaparak ve sevdiklernle birlikte vakit geçirerek bu sorununu giderebilirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Derin nefes al , açık alanda gez , egzersiz yap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikologtan randevu al.

0|0
    0|0
    • O kadar da abarti degilim ama kafamda cok buyutup takiyorum yani. Bir de ekonomik olarak da az olan bakiyorum pardon

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak dostum kendini tanıman lazım öncelikle, iç dünyaya yolculuğa çık, kimisi bunu namaz ise, kimisi de yoga ile sağlıyor ama amaç aynı. Kendini tanı ve dürüst ol sonrasında ne istediğine ve ne istemediğine karar verebilirsin. Bu da sana sevip sevmediğin ve seni rahatlatan şeyleri görmeni sağlar. Şunu bil ki bu seninle ilgili kafanın içinde olan bir durum bu durumdan kurtulmak için yapman gereken şey bu. Hayatın akışı içinde ölümü düşünürsen ne kadar boş şeylerle uğraştığını anlıyorsun ve stres seviyen azalıyor. Benim yaptığım ve sana da tavsiye ettiğim şey mezarlık ziyaretidir.

0|0
    0|0
    • Yok yok kardes olum degil abarti degil
      İcim bunaldı yani. Ya gecemezsem ya soyle olursa ya boyle olursa oyle dusunuyorum

Yükleniyor...