Çöpte bara buldum ne yapabilirim ?

Şok oldum para sahte olabilirmi ki. 200 tl :D Piyango gibi bir şey ahahahha :DD Çok mutluyum ama kendimi biraz hırsız gibi hissediyorum :d Bari para işe yarasın , ne yapsam ki suriyeliye falan mı versem? iyilik amaçlı kullanmak istiyorum ne yapabilirim help?

0|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Suriyelileri merak etme sen devlet imkanları suriyelilere yeteri kadar hizmet ediyor zaten hatta kendi vatandaşına bile öyle bakmıyor. Ben olsam suriyelilere harcıyacğıma sokakta aç kalmış hayvanlara harcardım o paranın tümünü.

Yok illaa insana harcıcam diyorsan, gurbette zor durumda okumaya çalışan bizim türk öğrencilerimizden bul onlara ver harçlık yapsınlar.

0|1
    0|0
    • Sokaktaki hayvanlara dışardan bir şey almak zorunda değilim zaten evde kalan yiyecekleri falan veriyorum , en iyisi camiye vermek galiba

• Herhanği bir şeyi yapmak zorunda değilsin zaten kendi iç sesine kalmış birşey bu illa böyle yapacaksın demedim ki ben sana git istediğin yere harca.

• Hayır demek istediğim şey sokaktaki hayvanlara zaten o para olmadan evdeki yiyeceklerle yardımda bulunuyorum

Erkekler Ne Diyor 26

• Suriyeli'ye versem ne demek ya 😄 Fakir biri desene 😄 Şaka bir yana, sahte ile gerçeği ayırabiliyorsundur, gerçek olduğuna kanaat getirirsen ihtiyaç sahibi birine hiç bekletmeden gıda yardımı yapabilirsin diye düşünüyorum nacizane.

0|1
    0|0
    • Gerçek , gerçek bütün sülaleye gösterdim :D bankada çalışmış olan teyzem var o da gerçek dedi. Ya çok ilginç hani yerde para bulunurda çöpte nasıl oluyor anlamıyorum gökten düştü sanki

• Herhalde bir zengin hayata küstü '' yeter artık bıktım bu hayattan çok sıkıcı '' diyerek parayı çöpe attı

• O da gerçek olamayacak kadar düşük bir ihtimal, sen bir garibanı sevindir de. Haydan gelen huya gider. Hiç elime geçmedi farzet. Bedava'ya iyilik yapıp sevaba giriyorsun bak.

• Çöpün icinde ne isin vardi :]

0|1
    0|0
  • götür caminin yardim kutusuna at ya da polise teslim et.
    Haram para sana faydasi olmaz aksine zarari olur unutma!

0|0
    0|0
  • ihtiyaç sahiplerine ver sevaptır.. eğer harcarsan senden fazlası gider buna emin ol.

0|1
    0|0
  • Bana yolla abla duacın olurum. : )

0|0
    0|0
  • Gel onun hepsiyle kedi manası köpek maması alalım. Sokaklarda köşe başlarına koyalım ne dersin? ☺️

2|0
    0|0
  • Devlet suriyelilere sana bana baktığından iyi bakıyor. mundar etme parayı... hiç bulamadın mahalledeki fakir bir ailenin kapısının altından at

0|0
    0|0
  • bara

0|0
    0|0
  • yok be :D haydan gelen hıuya gider milli piyango sayısal spor idda ne varsa oyna kalanlada alkol :)

0|0
    0|0
  • Cami ye ver. Sahibinin ve senin adına hayır olur. ben öyle yapmıştım😊

0|0
    0|0
  • Ne suriyelisi ya git bira al

0|0
    0|0
  • Suriyeliye vereceğiniz cart diye yirt

0|1
    0|0
  • Knk idaaya filan bas😆😆 😆😆

0|0
    0|0
  • çöp mü karıştırıyon knk :)

0|0
    0|0
  • Camiye ver suriyeliden daha fazla sevap alırsın

0|0
    0|0
  • bir yere bağış yap hayırlı en azından ramazan ayındayız bide

0|0
    0|0
  • bende bişey bulup alayım hemen aynı gün başıma çok daha kötü bişey geliyor batıl inanç

0|0
    0|0
  • Ben harcardım

0|0
    0|0
  • Bı abazaya eskort ısmarla 😂

0|0
    0|0
  • Üstünde atatürk resmi varsa o benimdir 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bana yolla ben hayır kurumlarına şey ederim 😮

0|0
    0|0
  • Allah ramazan ayında sana ikramda bulunmuş

0|0
    0|0
  • Çöpleri mi karıştırıyorsun? o. O

0|0
    0|0
  • Bana ver sen boş ver Suriyeli ya

0|0
    0|0
  • Cami inşaat ı var mı etrafında orayı git ver orda cami nin derneği vardır inşaat ı denetleyen felan

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Gel ortak harcayalım 😄

0|0
    0|0
  • Bana ver

0|0
    0|0
  • Yarısını ihtiyaç sahibi biriyle paylaşabilirsin.
    Ramazan için çıkan kutulardan alıp bir aileye verebilirsin örneğin.

0|0
    0|0
  • Ya boşver Suriyelileri. Git mama vs al sokaktaki aç hayvanları doyur

0|0
    0|0
  • Ben olsam cebe atardim.

0|0
    0|0
    • Sende yani amma cepci çıktı şu fani dünyada cebine böyle bir parayı atsan ne olur atmasan ne olur

• @SelçukluDev bulduysam benimdir ne var bunda? Hiç değilse açık sözlüyum

• Evet senindir ama harcayınca senin olan kalmıyor, kalmayan bişey içinde baskasının hakkını yemek olmaz, ha ihtiyacın varsa zor durumdaysan harcayabilirsin

• Sokak hayvanlari icin mama al su kapları al 😊

0|0
    0|0
  • Al harca 😄

0|0
    0|0
  • kedi köpek maması al sokaktaki hayvanları besle

0|0
    0|0
  • camiye ver

0|0
    0|0