Kız arkadasım baskın yaptı?

kız arkadasım part time calıstgım kafeye geldi haberi yok sanıyordum calıstıgımdan. onu görünce ben ilgilenmedim utandım ama diğer garsonlara özellikle benim hizmet etmemi istemiş yapmadıgını bırakmadı bana onu getir bunu götür :D utandım ya beni ezik mi gördü o an :) ? cok utandım ne düsünüyosunuz yaptıgı ayıp değilmi?

0|1
17|4

En İyi Kız Görüşü

• çalışmanın nesi ayıp? adamsın ki ekmeğini taştan çıkarıyorsun. utanma. ayıp etmiş sana eziyet ettiyse.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Gelmesi değil ama hizmet ettirmesi ayıp elbette.

1|2
    0|0
  • ayıp etmiş. afedersin ama biraz sür-tükmüş. daha düzgün birini bul bence... intikam almak istese bile söylemediğinden dolayı gururunu incitebileceğini düşünmesi ve ona göre yapması lazım...

1|1
    0|0
  • Ya tatlı tatlı şakalaşmış işte ne ezik görmesi ne ayıbı :D

0|1
    0|0
    • ne bileyim işte :D

• yapacam zaten onunda stajı var hastanede tansiyonumu düşürüp gidecem ölçtürecem :D

• hahaha kucağına bayıl :D

• Bence seni ezik gördüğü için değil seni çalıştığın yerde görmek için ve şakalaşmak istemiş. Çalıştığını söylemedin diye kızmış da olabilir

1|0
    0|0
  • Neden ayıp olsun evlenince de calsicaksin sonucta

0|1
    0|0
  • Çok ayıp etmiş ben gitmezdim sen söylemediysen uyandığını anlardm üstlemezdm

0|1
    0|0
  • çalışmak utanılacak bir şey değildir eğer bunu kız arkadaşın ayıp görüyorsa sorun ondadır

0|1
    0|0
  • Ayıp olmuş biraz hacı ya

0|1
    0|0
  • Belki sana kızdığından öyle yapmıştır ya sonuçta sevmese niye seninle olsun

0|1
    0|0
  • hahahah demek bana haber etmiyosun al sana demistir icinden :D

0|1
    0|0
    • :D cok utandım ama

• bende öyle yapardim maksat giciklik olsun :D

• konu o değilmiş ne halt yiyomusum onu merak etmiş :D

• ondan sakladigin icin olabilir

0|1
    0|0
  • Senin yaptığın ayıp sevgilimi göriyim diye gelmjş kız bir garsonluk yapsan olmazmıydı

0|1
    0|0
  • Hosuna gitmis belliki

0|1
    0|0
  • hayır yanlış düşünüyorsun seninle uğraşmak istemiş :) bence bir eziklik yok :)

0|1
    0|0
    • bilmiyorum ya kendimi kücük hissettim :)

• hissetme her zaman dimdik dur yanlış bir şey yapmıyorsun

• seninle vakit geçirmek istemiş.

0|2
    0|0
    • tabi canım tabi ben pek keyif almadım ama :D

• Aşktan oooo

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ulan nerede 2 dkka mesaj atmayınca kızan kızlar :D Ne demek boş zamanlarımda çalışıyorum haberi yok onun ben hiç mantıklı bulmadım :D

0|1
    0|0
  • cafeye müşteri olarak gelmiş senin görevin orada müşterilere hizmet etmek ezik görmekle ne alakası var :) bide ayıp değilmi demişin hayır değil müşteri olarak gelmiş sadece

0|1
    0|0
    • ya ama özellikle beni istiyo hizmet ettirmek icin bn onu gördüm ben ilgilenmedim görmezlikten geldim :D baska arkadas baktı beni cagırttı :D

• Ayrıl gitsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...