Hadi garip bir aninizi anlatin😂?

Simdi size dedim ben anlatmazsam olmaz😂 ortaokulda falanim. bir arkadasimla-kiz- heveslenmisiz basket oyniycaz. Bu geldi dediki ay benim osurasim geldi ksjsjsj tabi ben şok. dedim ne diyon ya uzak dur benden falan azcik cirkeflestim skksj. ben sessiz osururum ya dedi. bir dk yapti eliyle gitti iki uc metre uzaga sonra geri geldi. Zannimca osurmustu herhalde sessizce ksjsjshsj. var mı sizinde boyle garip komik aniniz 😊😊

Güncellemeler:
Guncel

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere kursta aradaydık. Arkadaşlarla oturduk muhabber ediyorduk. Kurs arkadaşlarımdan biri (erkek) gözlerin ne kadar güzel dedi. Hemcinsimden beklenmedik bir şekilde böyle bir iltifat işitince biraz tuhaf hissettim. Nezaketen teşekkür ettim. Biraz tuhaf oldu :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben değilde kardeşim ilkokul bire giderken iki öğretmenin öpüştüğünü gördü. onu anlattmıştı bana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Birgün bir adam varmiş yoğun ağlama sebebiyle doktora başvurmuş doktor git o adami bul demiş, o adam da doktora demiş kı o adam benim

1|0
    0|0
    • Kelimeler kifayetsiz... ksjssj

• Ewet. Ben hiç sevmem o sıçtığımin paylonçolarini biliyo musun? Birgün bir it diye film wardi hatırladin mi? Orada bir şerfsz maynun vardi.

• cok. var

0|0
    0|0
  • Valla varda burda anlatamam:))

0|0
    0|0
  • sonra ben çıktım ortaya baskette iddaya girdik sen zaten beni görünce korktun ben farkla yenince rövanş teklif etti osurma yarışına girdik bir saldı hastaneye gitmek zorunda kaldım otobüse bindim. durakta baya bir kişi bindi. mahşer yeri gibi oldu. senin kızda tam benim önüme geçti. o an fark ettim tipi güzel değildi ama zütü falan sağlamdı. dar bir pantalon giymişti zaten. bende ogün sınıftaki kızları ellemişim hala o aklımda. yani her an ereksiyona hazır bir biçimde bekliyorum. takmışım zaten kafama bugün otobüste bir karıya dayıycam. dedim gün bu gündür saten otobüste birbirini giben gibene. senin biraz sürtüyoruz ama çok az. ileri doğru yürüdüm cup diye bir oturtturdum bunun züte. elimi de tutamaklara koydum, tam fortçu pozizyonunda zevklerin doruklarındayım. kızın o yarağı hissetmemesinin imkanı yok. arkasına baktı. o da heyvanlandı bişi demedi bende cesaret aldım iyice yüklendim gene ses yok. yol boyu dayadım buna boşalamadıkça daha çok yükleniyorum. en son iniceğim durak geldi, ayrıldım kızdan merdivenlere doğru yürüyorum. kızda bir bağırdı hele şükürr beeağğ indi dedi bide bağırdı herkes bana baktı çok utanmıştım lan.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...