Uzaga gelin gidenlerr ya da gideceklerr bakabilir mi?

arkadaslarr 2 yillik bir iliskimm varr ben istanbuldaa o antepteee simdii oraya gelin gidecegim istmeeye geleceklerr ama insanlarr cokk konusacak biliyorum ne isin var o kadar uzaga gidiyorsun yok bilmem nee hele ki kiskancc akrabalarr eminim koskancliklarindan uzakliga laf atacaklar cunku sevgilimin garanti bir isi var akrabalarda benimlee yasit olanlar genelde ozel sektorde calisan biriylee evlenmiss yanliss anlamayin ben onlari kucimsemiyorum ama bu akrabalar kiskanc huylarini biliyorum bana laff yapacaklarr nasill korumaliyim kendimi annem babamda sessiz kimseye laff etmezler ben nasil susturucam milleti?

0|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen milletin ne dediğini umursar isen hayatta hiç bir zaman mutlu olamazsın.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onların anlayacağı dilden konuş tersle

1|0
    0|0
    • amaa onlarr terss soylemezz ki ne isinn var falan der normal bir sekildee benn sinirr olurum terslersemm abartii olmaz mi

• tesekkurlerrr uardimci oldugun icin 😍

• Rica ederim 😚

Erkekler Ne Diyor 6

• agızlarunı tutup şöyle torba gibi büzü var

1|0
    0|0
  • Sen istiyorsan kime ne

1|0
    0|0
  • lutfen yazi yazarken NOKTA KULLLAANNNNN BACIM YA
    susturma agzini mi bantliycan milletin.
    biri bisey derse ben isteyerek gittim nerde olacagimizin bir onemi yok sevdigim nerde ben orada de olsun bitsin. millet yurtdisina cikiyor siz ayni ulkeye kafa yoruyorsunuz

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyor enişte

0|0
    0|0
  • @şakayık
    Bana mesaj atarmsn, çok önemli bişey dicem sana
    Memnun kalacaksın :)

0|0
    0|0
  • ya koy hepsının😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Cevap vermeyip takmayarak yoksa baş edilmez milletle

1|0
    0|0
  • Onları susturmak yerine sen sus, cahillerle tartışmada en güzel cevap susmaktır.

1|0
    0|0
    • bu seferr kendilerini haklii saniyorlaer delii oluuorumm 😄

• susturmak zorunda değilsin ki. senin için zor bir sureç olacak alışma evresi uzaklık konusunda haklılar ama nerede mutluysan nerede dooyuyorsan orası...

1|0
    0|0
    • Beklenecek kişi senin güzelliğinde ise bir ömür beklerdim.

• Tatlım bak şimdi bunları yap. seni anlayabiliyorum.
    *umursamaz ol
    *valla sevdiğim adamın garanti işi var, olmayanlar düşünsün -de
    bide iplemez gülüş at (aşkı memnu bihteri örnek al)
    EN BÜYÜK CEVAP BU

1|0
    0|0
  • Kimseye hesap vermiyerek muhattap olmiyarak mesela? Yerine göre agzini acip hadlerini bildirerek ama sert bir sekilde tin tin saf masumiyetle degil. Ha birde antepe gelin gideceksin simdiden allah yardimci olsun annem.

1|0
    0|0
    • neden kii

• Ayyyy götümmm 😂😂😂

• Tabiki malum buraya akil danismaya gelmissin seve seve yardim ederim canim ask olsun aaa 😂😂😂 benden örnek alırsın işde biraz karşılık böyls verirsin ders veriyom sana biraz 😁😁 Cici kiz

• Sevdim, evleniyorum nerde yaşayıp yasamayacagimiza da siz karar vericekseniz gerdege de beraber girelim buyrun vs gibi bişey hem bozar hem susturur bence

1|0
    0|0
    • ahaha cokkk iyiii tesekkurler

• Başkalarının ne düşündüğü umrunda olmamalı. Sevdiğinin yanına gidiyorsun.

1|0
    0|0
  • Ne gerek var?

1|0
    0|0
  • bir laf duyarsan yapıstır cevabı susturman zor.

1|0
    0|0
  • Kararı veren benim, ben dert etmiyorum bunu. Siz niye bu kadar içerlendiniz ki? diye söyle. Bir şey demezler.

1|0
    0|0
  • giyyyyybeeetttt cekemiyolarrr siziiiiiiiiiiiiiiiiiii :D kanka birak bosver bence onlarin sizin hakkinizda konusmasi sizi yüceltir

1|0
    0|0
  • Sen buna mi derd ediyosun bende almanya ya gelin gittim bir şey demediler sen boşver onları

1|0
    0|0
    • Pardon şekerim yanlis oldu telefonu şimdi si*cem ben ne yaziyorum telefon ne cikartiyo, herkes almanyaya falan gelin gidiyo hatta sehir falan uzak sehirler benim abla diye gordum arladaslar var onlara ama bisi demiyorlar sen bosver agustosun 3 dugunumuz var yine izmirde oda gidicek uzaga:(

• ahahaha anladimm canimmm boylee duyuncaa baskalarinida teselli oluyorrr istee mutluuu olsunn da uzaktaa olsunn

• Aynen öyle :) sıra bana geliyo wallah:(

• Ben gidiyorum siz mi gidiyorsunuz sizene sevdik evleniyoruz de

1|0
    0|0
  • susturmana gerek yok ki konusan konussun agizlari torba degil ki buzesin, her kafadan bir ses cikacak illaki sen teercihini yaapmissin sonucta

1|0
    0|0
    • arkamdan konussunlar ama eminim bir iki kisi var yuzume aptalmisin o kadar uzaktanne isin var diyecekk bu derecee yani

• biliyorum diyolar bisey demeyince kendileri susuyo 1 kere diycek 2 kere diycek sonunda kapatacak cenesini

• Sen umursamiycaksin kimsenin ne dedigini bisey diyene bakmiycaksin bile gulup geciceksin ben boyle iyiyim tesekkurler fikriniz icin diyceksin zaten susarlar zamanla ama laf soylersen daha cok ustune gelirler umursamaz ol

1|0
    0|0
  • senin yerinde olsam dert etmezdim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...