Detaydaki Soruma bir bakar mısınız millet?

bir çocuk var hiç ama hiç tipim değil bana aşık olmuş ama ben onu kırmadan reddetmek için feministim dedim buda tek sorun bu mu deyip bunu aşarız diye hala bir çaba içerisinde sizden yardım isteyeceğim konu bu onu başka nasıl reddebilirim ama incitip kırmadan şimdiden görüşleriniz için teşekkürler...

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke herkes senin gibi olsa 👍🏻 Düzgün düzgün söyle çocuğa içten samimi bir şekilde, makul bir nedenle beraber, istemiyorum de, konuştukça iyice umutlanır.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim görüşün için dediğin gibi yapcam

• Bitti herşeyi düzgünce izah ettim ve iyi dileklerle ayrıldık :)

• Oh kimse kırılmadan halledebilmişsin negüzel, işe yaradığına sevindim ☺️

En İyi Kız Görüşü

• Seni seven insanı nasıl reddedersen reddet kalbi kırılacaktır. Boşuna yalan söyleme yani yarın bir gün başka birisiyle ilişkin olduğunu öğrenir hani feministti der yine kırılır.

1|0
    0|0
    • Çok çok iyi bir görüş haklısın

• Bir an önce söyle olmayacağını çocuk da boş yere ümit bağlamasın

• Mesaj tam gelmemiş sana böyle bir mesaj atmış ben seni vatanımı sevdiğim kadar gerçek sevoyorum demiş uzun lafı kısası bu ve sonuca geliyim herşey hallodu bitti en azından ayıpsız ayrılık oldu en azından yolda görünce düşman gibi değilde normal bireyler gibi karşılarız birbirimizi

Erkekler Ne Diyor 15

• biz köyde öküzleri güderken istemediğimiz bir yere girmelerini engellemek için önce o tarafa geçer ellerimizi açardık genelde anlarlar ha anlamayıp girdiler ittirirdik çıkardılar o da olmadı son çare vururduk elimizle ya da ince bir sopayla yapacak bir şey yok biraz canları acırdı ama anlardılar. bilmem anlatabildim mi!!!

1|1
    0|0
    • Değişik bir tanım oldu ama anladım teşekkür ederim yardımcı olduğun için

• Dolandırıpta umutlarını canlı tutarak daha çok kırmış olursun, nazikçe onu istemediğini söyle daha iyi.

1|0
    0|0
    • Peki kesinlikle bu şekil yapcam onunla mesajlaştığım zaman bunu ona söyliyim yüz yüze konuşurken bu kadar cesur olamıyorum görüşün için çok teşekkür ederim

• nazikce ilişki düşünmedigini söle

1|0
    0|0
  • İncitip kır bence güzel kardeşim. Sen gerçekleri haykır o da silkinsin ve kendine gelsin... kendini geliştirsin...

1|0
    0|0
  • İnce düşünmene sevindim.. Herkes herkesi beğenecek diye birşey yok. Önemli olan nazikçe reddebilmek.. bir süre soğuk davranıp mesajlarına az cevap verirsen istemediğini anlayıp vazgeçecektir.

1|0
    0|0
    • Hallettim çok şükür bitti iyi dileklerle son verdik

• sevindim senin adına benim de başıma benzer durumlar gelmişti..

• En klasik yalan. Başka birini seviyorum

1|0
    0|0
  • Baktim soruya sorunun çözülmüştür umarim

1|0
    0|0
    • Çözülüyo çok şükür ☺

• Yalan uyduracağız direkt şöyle işte.

1|0
    0|0
  • Açık açık söyle

1|0
    0|0
  • Kusura bkma elektirik alamadım.. de
    Seni arkadasım olarak görüyorum sevgilim değil diyebilirsin..

1|0
    0|0
  • Bence hayatında bu çocuktan başka kimse seni Bukdar sevmez

1|0
    0|0
    • Sanmıyorum büyük konuşmamak gerekir ilk kez bir sevgilim olcak ve istemediğim biriyle sevgili olmak onun mutluluğu için kendi mutluluğumdan ödün veremem

• Hım en iyi kararı sen verirsin

• sevdiğim başkası var de

1|0
    0|0
    • Keşke ilk öyle deseydim ama hiç beklemiyodum böyle bisey iş işten geçince bunu söylemek ironi olur

• Tavrın net olsun ve tam olarak istemediğini söyle ve kesinlikle taviz verme

1|0
    0|0
    • Peki öyle yapcam teşekkürler ☺

• Reddetmek zorunda mısın

1|0
    0|0
  • Erkeklere ilgi duymuyorum de.

1|0
    0|0
    • Lezbiyen damgası da yemek istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşmayı kes daha geç olmadan. Senin Merhaba demenden bile bir anlam çıkartır çünkü duygu besliyor

1|0
    0|0
  • Baska birinden hoşlandigini soyle kabullenmekten baska caresi yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...