Kendime hakim olamıyorurm?

Dün eski sevgilim mesaj attı birşey sormak için oradan muhhabbet açıldı bugun bize gelicek zaten az buz orospuuluk var kızda ama benimde 1 ayllık sevgilim var vicdanım da rahat değil kulagına gitmez ama ne bileyim ne yapayım

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir sey diyeyim mi sana?
    Kulagina gitmez belki ama biraz kafasi calisan bir tipse sevgilin aninda anlar hal hareketlerinden...
    Benim eski sevgilim de bir haltlar yemisti eski sevgilisiyle. Elimde gram delil yoktu ortak arkadasimiz bile yoktu. Ama aldatmadan sonraki ik bulusmamizda direkt anlamistim.
    Hatta uste ciknaya calisti. Kafanda kuruyorsun dedi. Ama ben inadimdan donmedim. Iyiki de donmemisim, sonrada duydum cunku cidden bir b. klar yemis o ara
    Dedigim gibi sevgilinin kafasi gram calisiyorsa anlar ;)
    Ek olarak eski sevgilin. rospu ise sen de erkek. rospususun bunu dusundugune gore. O yuzden yap bence dedigini. sevgilinin akli biraz calisiyorsa basar sana tekmeyi zaten. Sen eski sevgiline layiksin o da sana. Sevgilin de cok daha iyilerine ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gider gider. Sırf seni ayırmak için ayartir haberin olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kıza bacım diyorsun da senin de ondan kalır yanın yok hayatında biri varken başka biriyle konuşup eve çağırıyorsun?

0|0
    0|0
  • Lan azıcık adamsan şu anki kız arkadaşının hatrına bir şertefsizlik yapmazsın.

0|0
    0|0
  • Onda gevşeklik var diyorsun, sende de var bence gayet.

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine o kız neyse sende o sun, kız arkadaşına acıyorum zavallı

0|0
    0|0
  • Bence gelmesin şimdiki sevgilini seviyorsan.. kulağına gitmeyebilir ama empati yaparak yaşa bence.

0|0
    0|0
  • Söyle gelmesin sonra pişman olursun

0|0
    0|0
  • Sende de az pezevenklik varmis

0|0
    0|0
  • Manyakmısın ya salla gitsin. sevmionki bir anlık seks muhabbeti için degmez. belliki zaafın var. ama bu kız yeni düzenini bozar. kulagada gider yani emin ol

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin

0|0
    0|0
  • Bence konusma yazık sevgiline

0|0
    0|0
  • aklından ne geçiyor

0|0
    0|0
  • Kulağına giderrrrr