Kızlardaki mantık hatası :D?

bir sürü anket yapılıyor ve kızların cogunlugu sakal seviyorum diyor fakat yakısıklı erkeğin tanımını yaparmısınız diye soruldugunda herkes tüysüz, babyface renkli gözlü beyaz tenli erkeklerin fotografını atıyor :D bu bana baya celiskili geliyor yani anlam veremiyorum esmer sakallı seviyoruz diyorsunuz ama yakısıklı erkeğin tanımını yaptıgınızda hep beyaz uzun boylu renkli gözlü erkekleri gösteriyorsunuz. burdan cıkardıgım sonuç şu : kızlar yakısıklı erkek sevmiyor :D

• Sakal iyidir güven verir
    60% (27)56% (5)59% (32)Oy Ver
  • Hayır ben Avrupalı erkekleri beğeniyorum hem onlar beyaz tenli uzun boylu renkli gözlü :D
    29% (13)11% (1)26% (14)Oy Ver
  • Ben yakısıklı erkek sevmiyorum
    11% (5)33% (3)15% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hadi B şıkkına yüklenin erkeklerden daha hic oy yok kıskanmayın bukadar :D kızlar hadi B işaretleyin
güncel.

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Sakal seviyor dersem o kesinlikle kirli sakal 2 gunluk olan fazlasi itici bana. Uzun boylu olmuyana ben erkek diye bakmam gozu renkli renksiz hic onemli degil sukru ozyildiz gozu renksiz cok hos bir erkek boy falan ideal boyutta yani bazilari bilmiyo yakisikli kavramini desen daha yerinde olurdu

0|1
    0|0
  • Niye boyle sacma sapan seylere takiliyorsunuz herkes herseyi der her kaliba uymak zorunda misiniz veya cogunluk X guzel diyorsa x mi guzeldir?
    Herkesin kriteri tribi bitmek bilmez boyu söyle olsun posu soyle olsun. Ama evlenwnlere bak hepsi manken gibi kizlarla veya yakisikli heriflerle mi evleniyorlar büyüyün biraz.

0|1
    0|0
    • sadece eğlenmek istemiştim ablacım :D

• Bu sitede herkesin kendini begendirmeye calismasindan biktim valla sabah sabah oda sana denk geldi kusurabakma yani. Kiz dedigin soyle olur, erkek dedigin boyle olur. Sanirsin hepsi 4 4 lükte sevgili olduklari tiplerde miss world filan.
      Darladilar iyice iyice. Sonra o laflara inanan gerizekalilarda burdan duydugu guzellik/yakisiklilik kriterlerine uycam diye kendini yirtiyor. Allah akil versin.

• katılıyorum ben sadece eğlence amaclı actım ki zaten görmüşsünüzdür şahsi hicbi cümle kurmadım ankette :D

• Sakal begenmiyorum

0|1
    0|0
  • Sakal güzel değil babyface iyidir

0|1
    0|0
  • Uykum var

0|1
    0|0
  • Sakal iyidir hoştur ama bazı erkekler malesef yakışıklı olmak yerine isid militanlarına benziyor. Bu yuzden...

0|1
    0|0
    • bazılarıda benim gibi naparsa yapsın sakal cıkmıyo :)

• Olsun zaten herkese sakal yakışır ya da yakışmaz diye bir şey yok. Moda insanları tek tiplestirmeye çalışıyor sadece 😄

• genelde moda bana uyuyor :P

• C dedim

0|1
    0|0
  • Sakal erkeğin makyajidir bebem

0|1
    0|0
  • O dediğini yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Tüysüz babyface erkekleri begenen kizlar daha 15 yasini gecmemistir
    Sakalsiz erkek mi olur be

0|1
    0|0
  • Sakal sevmem

0|1
    0|0
    • sakal erkeği oldugundan yaslı gösteriyor bence kızlar/kadınlar bu yüzden begeniyor. sakalsızlar aslında daha cool :D

• Kesinlikle 👍

• şimdi bakıyorumda dergi kapaklarına sakalsızlara bakıyorum bide temiz yüzlülere. babyfaceler hep daha cool gibi mesela sakallı adamın üzerine her giydiği yakısmaz ama bakımlı sakalsız bir erkek ne giyse üzerine moda olur yakısır :D

• Yani biraz sakal olacak erkek dediginde gardaş

0|1
    0|0
  • Hiç tüysüz, baby face diye yorum yapmadım. Mantık hatası beni kapsamıyor.😎

0|1
    0|0
  • erkekte hiç tüy olmayınca ben sevmiyorum sakal da olacak hafif tüylü olacak

0|1
    0|0
    • hic tüy yoksa neden sevmiyorsun :D

• temizlik başka bir şey temiz olması yeterli benim için ama öyle ağdalı filan istemem =)

• agdasına da karısma sonucta senin icin yapıyor :D

• Sakal yakışanı var yakışmayanı var

0|1
    0|0
  • Sakal iyidir ama erkekten erkeğe değişir

0|0
    0|0
  • sakal daha iyi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...