Ekonomik bağımsızlığı olmayan bir kadınla evlenir misiniz?

Erkekler, ekonomik bağımsızlığı olmayan, çalışmayan bir kadınla evlenir misiniz?

1|3
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• isi meslegi olmayan kizla evlenmem.. parazit gibidirler... tuketirler.. hic bir faydalari olmaz bu tiplerin eve sokmam bunlari ben... paranin nasil kazanildigini blmeyen bri dostum bile olamaz...

6|3
    0|0
    • Bende boyle dusunuyorum

• Helal bu iste. Calismiyan kadin paranin kiymetini bilmez bulmus gibi harcar. Bende oglularima kesinlikle calisan gelin alacam yok oyle evde ben gun yapim gezeyim tozayim koca kazansin paralari bende bir guzel harcayim dusman basina

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyedeki buyuk cogunluk kadin evde oturacak coluk cocuk buyutcrk evin isi falan . Calisan kadin bunlarida yapiyor evinede bakiyo cocugunada hatta kocasinada :p
    Bence calissan kadinin boyle bir artisi var evde oturanlara bakarak. Erkek neden calisani almasin evdekini beslesin? Sadece maddi istiraf bunlar. Calis kendi parani kazan kocayin eline bakma ozgur ol nesi kotu bunun usengec calismaktan korkan ev hanimlari

1|1
    0|0
    • Soran gizli sorunu sevdim tam benim kafadansin ;)

• Bence ev hanımı isteyen erkekler genelde okumamış ve az gelirli özguvensiz erkekler.. Yoksa hemşire buldu diye göbek atan çok erkek gordum

• aynen. ben dahil çevremdeki arkadaşlarımın hepsi böyle.
      iyi kalpli, karakter olarak kendini geliştirmiş bir hemşire bende bulsam göbek atarım ;)

Erkekler Ne Diyor 38

• Benim için bunun bir önemi yok, önemli olan çalışmıyorsada evde boş boş oturmamalı kendine ve insanlığa faydalı şeyler yapmalı bunların yanında hobileriyle filan uğraşsın işte.

1|0
    0|0
  • Evdeki vaktini öğlene kadar yatarak ve akşama kadar gezerek geçirmiyorsa olabilir tabi..
    Çalışmak sadece dışarıda çalışmak değildir.. Kadın yuvası için emek harcıyorsa o da değerlidir benim gözümde.. Yani ille para getirmesi gerekmez.. Benim imkanlarım ikimize de yeter zaten..

0|0
    0|0
  • Ekonomik bağımsızlığından kasıt çalışmak istemeyen bir kadınsa evlenmem.

2|0
    0|0
  • evlenmem

1|0
    0|0
    • kadın ayaklarının üstünde durabilmeli. paranın kıymetini bilmeli. paranın kıymeti ancak alın teri dökülerek anlaşılır.

• malı mülkü olmasının hiç önemi yok. hiçbir şeyi olmasın ama bir işi olsun, çalışsın, emek versin o kadın benim gözümde yücelir.

• Helall

• Kendini geliştirmiş ve sadakatli olması vede ortak şeylerden hoşlanmamız yeterli olurdu. Mutluluk bir eve girecek daha çok parayla sürdürülemiyor biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Evlenirim ama kadının ozguveni olmalı

0|0
    0|0
  • Kadın çalışmalı, hayatının her anında kocasına destek olmalı.

1|0
    0|0
  • Çalışmak istemeyenle evlenmezdim

1|0
    0|0
  • Hayir evlenmem.

1|0
    0|0
  • Evlendim

0|0
    0|0
  • Seversem evet

0|0
    0|0
  • Evlenirim ;)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kısacası Çalışmayan bir kadınla evlenirmisiniz :)

şu an eşim çalışıyor çalışma evde otur diye başının etini yiyorum :)

0|0
    0|0
    • Baskı yapmamalısın işin sonu boşanmaya kadar gidebilir

• ben kimseye baskı yapmam olmasını istediğim şeyi söylerim ve o istediğim şeyler bir gün olur ;) gönül rızası ile tabiki de baskı ile değil

• Çok despotça tavırların var. Evlilikten anladıgın bu galiba neyse karışmıyorum

• Evlenirim. :)

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Evlenirim.

0|0
    0|0
  • hayır evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlenirim ama ben çalışmıyor olsaydım muhtemelen benimle evlenen çıkmazdı :D

0|0
    0|0
    • Ben evlenirim seninle gel. benim maaşım ikimize yeter

• o ney ki

0|0
    0|0
  • Evet neden illa yati kati isi olmasina gerek olsa iyi okur olmazssa basimin tacidir

0|0
    0|0
    • Paradan bahsetmedim meslekten bahsettim.

• Herşey ekonomi değil huzur da lazım

0|0
    0|0
  • Sevip sevildikten sonra neden olmasın

0|0
    0|0
  • Maybe

0|0
    0|0
  • Düşünmem lazım.

0|0
    0|0
  • ya abi şu artık anlayın SEVDİYSEK gerisi boş !

0|0
    0|0
  • İnsanları cüzdanlarındaki miktar için sevmemeli insan

0|0
    0|0
  • Seversem evlenirim olsun olmasın fark etmez

0|0
    0|0
  • bunalır evde ya:)

0|0
    0|0
  • Kadın masaya elını vurdu mu soganı kıracak. Gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatı, para kazanmayı bilmeyen biriyle ömür geçirmek zor. Eğitimsiz biriyle de

2|1
    0|0
  • Niye evlenilmesin.

0|0
    0|0
    • Ben sadece sordum. Sende çalışan kadınla evlenir misiniz diye sorabilirsin

• Saçma düşünceler
      Bana göre soru hakkımı böyle bişey için kullanmaya gerek yok

• Saçma demene gerek yok. Herkesin kafa yapısı farklı. Herkesin düşünce tarzı farklı. Sana göre çalışmayan kadınla evlenmek normaldir.

Ama başka birine göre asla ev hanımıyla evlenmem ben kariyeri olan bir bayan isterim düşüncesi vardır

• Genellikle evlenilecek kız diye anılırlar. :D

0|0
    0|0
  • Neden evlenmesinler. Kadın evlendiğinde erkek onun her ihtiyacını sağlamak karşılamak zorunda kadın çalışmak zorunda değil. Erkek bir evi geçindiremeyecek eşe ve çocuğa bakamayacak durumdaysa evlenmesin bir zahmet.

0|0
    0|0
    • hmmm bu da bir bakış açısı

• Kadinla evlenmem

0|0
    0|0
  • erkekler karı parası yemeğe uğraşıo artık ben 2 alsam o da 2 alsa die hesap yapıo sözde erkekler. :DD sadece beni zikeceksen nie evlenim nan seninle

0|0
    0|0
    • Al bir dildo kendi işini kendin gör erkeğe ne hacet sonuna kadar haklısın % 1000.000.

• kesss allahın açı.

Yükleniyor...