Amaci ne diye sormayacagim amaci belli. Nasil siyrilabilirim bu isten ben?

Arkadaslar az once bir arkadasimla mesajlasiyoduk napiyosun filan dedi bende anlattim iste hic bir art niyet tasimadan." Stajlarim basladi her gun sabah 8 aksam 5 hastaneye git gel. Birde bizimkiler gittiler tatile ben 1 ay tek basima idare etcem yemek yap bulasik yika camasir yika ser utu yap. Anlayacagin hayli zor geciyo gunlerim " dedim. Cevap olarak kimse yoksa bende geleyim beraber kaliriz hem yardim ederim sana demesiyle konusma hic hos olmayan bir noktaya ilerledi. Sagol eksik olma dusunmen yeter filan dedim ama baya israr etti ve etmeyede devam ediyor. Bak gelcem evine ama bisey yapmaya kalkarsan kafana terligi yersin diyede ekledi. Anlamadim? filan dedim anlarsinya iste deyip gulucuk atti. Bende yok anlamadim deyip konuyu dagitmaya ve degistirmeye calistim. Şu an her mesajin sonuna "sapigimm" ekliyor. Ne yapacagimi sasirdim arkadaslar. Dobra bir insan degilim bu yuzden birseyde diyemiyorum. 21 yasima kadar harama bulasmadan geldim bundan sonrada bulasmaya niyetim yok. Nasil kurtulabilirim bu kizdan ben?

0|1
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar daha fena oluyormuş işiniz zor 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Canim kardesim seytan disardan nefis icerden seni kusatmaya calisiyorlar, o sana gözû dikmis. uzak dur onun amaci belli. seytan sapik kisilerle ugrasmaz dûrûst kisilerle ugrasir, allaha sigin nefsine hakim ol

0|1
    0|0
    • Allahin izniyle dusmeyecegim bu tür tuzaklara. Tesekkur ederim yorumunuz icin

Kızlar Ne Diyor 8

• Istemiyorum gelme de bitsin. Başka dilden anlamaz. Bu ne ya. Bu kız daha bir sürü lafı hakediyor ama sen istemiyorum de at başından. Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
    • Normalde buraya tasimayacaktim dogrudan bitirecektim olayi ama ne bileyim iste kirici olmadan halledebilirmiyim diye sizlerinde bir gorusunu almak istedim. Sanirim baska yolu yok muhabbetimi bitirecegim

• Ne kırmaması ya :D
      Bunları kıracaksın ki yaptıklarından utansınlar

• Genelevde iş bakalım sana de.

0|1
    0|0
    • Tam hakettigi cumle aslinda ama Şu an bu postu gorur diye bile korkuyorum bunu nasil soyleyeyim ben

• Ailenin geleceğini falan söyle.

0|1
    0|0
    • 1 ay tek başıma idare edecegim demistim maalesef.

• Ya işte bir şey uydur aniden dönmeleri gerekmiş gibi

• Şu an hicbir cevap vermedim olayin sokunu atlattiktan sonra bir mesaj atip muhabbetimi bitirecegim kendisiyle. Tesekkur ederim desteginiz icin

• Konuşma bir daha

0|0
    0|0
  • Yazacagin şey, "peynir misin kizim?" demek. O zaten sonra gelemez.

0|0
    0|0
  • Konusma daha fazla cevap verme

0|0
    0|0
  • Cevap verme kapıyı kilitle

0|0
    0|0
  • Su an cidden seni tebrik ediyorum gerçekten soylediklerinde durust isen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendinize hâkim olamayacağınız -olabilir yani, herkes aynı değil- kanaatindeyseniz, kendinize acındırırsınız. Bir bakarsınız ki müstakbel eşinizdir oluverir ileride? :) Sakın muhafazakârı oynamayın zira kaybedersiniz... Sakın ama sakın ahlakçı olmayın çünkü fahişeler paralarını erkeklere "özgürlük" konseptini dayatarak çıkarırlar, erkekleri boşaltarak değil. Demek istediğim, çocukluktan gelen baskıdan dolayı, daha rahat yaşam sürebilecekleri durumlara hemen atlayan, aptalca bir şekilde olsa da hemen atlayan tiplerden olduğu için bunun hürlük mürlük olmadığını, onun zihnine nüfuz ederek empoze etmelisiniz.

1|1
    0|0
  • Gerektiği Zaman hayır diyebilmelisin kardeşim

0|1
    0|0
  • Hayirlisi ile harama bulasma bu galiba hadi bakalim :D

0|0
    0|0
  • Bana gonder :) saka tabi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...