Amaci ne diye sormayacagim amaci belli. Nasil siyrilabilirim bu isten ben?

Arkadaslar az once bir arkadasimla mesajlasiyoduk napiyosun filan dedi bende anlattim iste hic bir art niyet tasimadan." Stajlarim basladi her gun sabah 8 aksam 5 hastaneye git gel. Birde bizimkiler gittiler tatile ben 1 ay tek basima idare etcem yemek yap bulasik yika camasir yika ser utu yap. Anlayacagin hayli zor geciyo gunlerim " dedim. Cevap olarak kimse yoksa bende geleyim beraber kaliriz hem yardim ederim sana demesiyle konusma hic hos olmayan bir noktaya ilerledi. Sagol eksik olma dusunmen yeter filan dedim ama baya israr etti ve etmeyede devam ediyor. Bak gelcem evine ama bisey yapmaya kalkarsan kafana terligi yersin diyede ekledi. Anlamadim? filan dedim anlarsinya iste deyip gulucuk atti. Bende yok anlamadim deyip konuyu dagitmaya ve degistirmeye calistim. Şu an her mesajin sonuna "sapigimm" ekliyor. Ne yapacagimi sasirdim arkadaslar. Dobra bir insan degilim bu yuzden birseyde diyemiyorum. 21 yasima kadar harama bulasmadan geldim bundan sonrada bulasmaya niyetim yok. Nasil kurtulabilirim bu kizdan ben?

0|1
95

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...