Burda olmak istediğiniz kimliğime mi bürünmeye çalışıyorsunuz?

Gerçek hayatta selam vermeye cesaret edemicek kişiler, burda bir soru sordugumuzda ya özgüven patlaması yasayıp seni eziklemeye calısıyor ya da kendince fındık beyniyle karsısındakini ezmeye çalışıyor.. İlla hepinizin basına geliyodur. Saçma çok saçma ve komik :)

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar duvar arkasından bağırmayi kendilerine öz güven kalkanı olarak bakıyorlar internette öyle birşey gelişmemiş birseyi olmuş gibi göstermek her neyse Günaydınnnn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Rol yapmayı beceremem.

0|0
    0|0
  • İnsanlar bir çok konuda’ki ( ön yargılarını ) bırakıp, özünü ve zihniyetini aşikar ederek yani : ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol esas doğrusunu baz alıp , her konuda esas doğruları kabul edip olurunada böyle bakıp bilmediklerini araştırıp bahsettiklerimi uygulasa veya uygulamaya az çok çalışsa? kısa ve orta vadede toplumsal vs coğunluk olarak düzelir vede bahsettiğin baskın ve basık , real ve sanal alemde kendimizle çelişenlerimiz olmaz..

Çeşitli insan ve aile, akraba, komşu, iş, eş, sosyal çevresi vb. psikolojik konumu ile eğitimi birde yasadigi olayların etkisiyle 2 yüzlü insanlarin çokluğundan kaynaklanan sorunlar üzeri bahsettiğin insanların çokluğu söz konusu oluyor.

Kimisi sözlü değil real ve sanal alemde yazılı kendini ve bir çok değişik konuyu bilgi ve tecrübesiyle araştırmalarını vede gozlemciliğini iyi ve mantıklı ifade ederken, kimiside bunu sözlü olarak yüz yüze yapar :) bazısıda 2 türlü real ve sanal ortamda sozlu ve yazili yapar.

Ayırd etme ve empati vede ince düşünceyle araştirmayla bahsettiğim insanları anlar ve analiz edersin :).

Ne kadar : Kariyer, makam ve mevki vede artist ya da ünlü bir kişilik ile ön planda ve zengin olursa ol? sadece iş yerin ve saatin içinde ya da hayranlarının yanında önem arz eder ve ona gore biri olursun, evde ve akraba vede eş ile evlat yanında ve yerinde sen başkasın ve ona gore bir kisilik ve uygulamada insansin ve insaniz :).

0|0
    0|0
  • Klavye delikanlılığı diye bir şey var. Yapılan atarların çoğunun boş olduğunu düşünüyorum.

Özgüven konusunda haksızsın gördüğüm tanıdığım karşılaştığım insanların nerdeyse hepsi özgüvene sahip.

0|0
    0|0
  • Knk kız sevdim başkasıının oldu takım tuttum başarılı olamadı yarışmadda birini destekledim elendi okuldaki dersleri geçeyim dedim toptan kaldı birine yardım edeyim dedim hayatı daha karmaşık oldu, kısaca elimi neye attıysam soldu bu nasıl bir hayattır ya :D bazen oturup gülüyorum şu olanlara :D

0|0
    0|0
  • Ben gercekte oldugum gibiyimde özellikle dedigin insanlardan cok var

1|0
    0|0
  • İki sey insana cesaret verir.
    1. klavye
    2. alkol

1|0
    0|0
  • Hayır neysem oyum

0|0
    0|0
  • Hayır normaldeki halim

0|0
    0|0
  • valla onu ben ne bilecen

0|0
    0|0
  • Neysek o.

0|0
    0|0
  • Belkide gerçektede öyleyimdir ne bilicen

0|0
    0|0
  • Yok gayet kendimim

0|0
    0|0
  • fotografın güzelmiş

0|0
    0|0
  • aslinda oyle değil gercek hayatta sacmalamadigim kadar sacmaliyorum cunku malzeme cok burda :D cesaret hikaseifksa;kjfk senin olsun bacim

0|0
    0|0
  • Ben her yerde aynıyım. 👑💰

0|0
    0|0
  • Sana kim neden reelde selam vermeye cesaret edemesin? Sen de o kişilerden olabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • :) kimseyi küçük görme kardeş..

0|0
    0|0
  • Gayet özgüven sahibiyim burda nasılsam gerçektede aynıyım

0|0
    0|0
  • Olmamı olmamı çoğusu öyle

0|0
    0|0
  • Yoo. Neysem oyum.

Yüzüne de kezban diyebilirim mesela.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 16

• Klavyenin başında millet coşuyor.
    Ben neysem oyum. Gördüklerimin bir çoğu da öyle

0|0
    0|0
  • Ben katılıyorum kaç yaş küçükler büyüklerine saygı bile duymuyor ben üzülüyorum bu durumlarda halbuki küçücük bir çocuk bir yetişkine bir şeyler öğretebilirken saygı hepimize lazım.

Neysem oyum sanal ya da gerçek fark etmez böyle insanlar da azınlık değil bu kısmı güzel

2|0
    0|0
  • reelde 2 kelimeyi bir araya getiremeyecek adam sıfatındakiler burada ötüyorlar.
    Burda olmak istediğim kimlikte değil Kafa yapımdaki kimliğimleyim.

1|1
    0|0
  • Sorma. Birde cümlelerinin yüzde doksanı;he he, aynen, tabi, kkonuştukça batiyorsun, seninle konuşarak seviyemi dusuremiycem den oluşuyor. Bunu yapanların neredeyse hepsi dışarıda konuşmayı bırak ağzını acamayan, burada kimliğini gizleyerek olmayan egolarini yükseltmeye çalışıyorlar ama cümlelerinden nasıl insanlar olduğu çok belli oluyor.

1|0
    0|0
    • Agzına saglık ya👏🏼👏🏼 yorumlara baksana farkında olmamıza ragmen hala utanmıyorlar.

• Yorumlara bakarak söyleyebileceğim tek şey yarası olan gocunur. Sen soruda senin gibi düşünenler olup olmadığını sormuşsun ama millet hemen kendini savunmaya geçmiş. İlginç.

• Yoo her yerde ayniykm

0|0
    0|0
  • Aynenn 😂

0|1
    0|0
  • Gerçekte soğuk ve kibirli olduğumu söyleyenleri duydum. Ama buradayken rahatca içimi dokuyorum. Ama kimseyi ezmem kimsyle işim olmaz kendi halinde bir uyeyim

0|0
    0|0
  • Burada kimse umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Onlara he he diyip gec.. kendini yipratma.

0|0
    0|0
  • Neysek oyuz

0|0
    0|0
  • Bir şeye bürünmek? Burada? :D

0|0
    0|0
  • Olduğum gibiyim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • onlara cevap verme hakki tanirsan boyle olue

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...