Kaç kadeh kırıldı minnoş gönlümde😞?

Gözlerim dolu dolu yazıyorum şu an bunları. Kulagımda da müslüm🙈 Duygusala bagladım bildigin.
Ama gerçekten ölümüne mutsuzum ya bir tane dostum yok gerçekten herkes yalan. Eve geldim ailemin yanına (uzakta okuyorum) ulan onlarla bile mutsuzum annem sallamıyo beni babam sallamıyo.
Biliyorum belki cok mantıksız açlıktan ölen, basını sokucak evi olmayan insanlar var ama herkesin boguldugu deniz ayrıymış. Ben dayanamıyorum gerçekten sevilmemek, kimseden ilgi görmemek berbat bişey. Nerde hata yaptım bilmiyorum.. Siz benim neler çektigimi nerden bileceksiniz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Valla soruyu görünce aynı ben dedim çünkü bende bunları yasadım üniversiteden geleli 1 hafta oldu kimse beni sallmıyor, hemde yalnızım hem bir sevgilim olsaydı fena olmazdı en azından onunla dertleşme imkanı bulurdum hayat artık çok boş geliyo bana demin işte yastığa başımı koydum dedimki ulan ben niye böyle yalnızım bir cevap veremedim keske benide sevenler daha çok olsaydı dedim artık hayatta monotonlaştı benim için ne yapıcam bilemiyorum devamlı dua ediyorum ve şükrediyorum neyse ben bu konuda doluyum baş agrıtmak istemem... kusura bakma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annene seni seviyorum dedin mi? Babana?

0|0
    0|0
    • Anneme diyorum hep koala gibi sarılıyorum cogu zaman

• Sevmelerine lafım yok. Hissettirmiyolar

• Konuş o zaman onlarla

Erkekler Ne Diyor 12

• oo sen daha yeni başlamışsın dur daha 2 sene sonra umursamamaya başlıyıcaksın kalbinin bir köşesinde açık yara gibi kalıcak ama umursamıyormuş gibi davranacaksın müslüm baba tatmin etmiyecek seni o keman sesi tatmin etmiyecek o bağlamanın tellerinin titreşimi tatmin etmiyecek ve hayatın bir ızdırap olucak ha belki birgün seversin birini gerçekten evlenirsin o zaman kurtulursun belki

0|0
    0|0
  • Üniversite ortamındasın kafa yapına uyan biri karşına çıkmadımı. Bir dostum benimde yok desem yeridir. Bende seninle aynı durumdaym bir dost gibi paylaşırız birşeyleri tabi istersen yazarmısın bana seni tanımayı çok isterim.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ya

0|0
    0|0
  • Bu durumda ne kadar takarsın bilmem dediklerimi ama insanları taktığın düşündüğün kadar mutsuzsun bil istedim

0|0
    0|0
  • Kaç kadeh kırıldı minnoş gönlümde :D
    https://www.youtube.com/watch?v=gGPcHt9UVh4

0|0
    0|0
  • Belki biliyoruz. Bilip bilmediğimizi nerden bileceksin ;:)

0|0
    0|0
  • dertleşecek hiç arkadaşın yok mu gerçekten?

0|0
    0|0
  • Minnoş mu ahahah

0|0
    0|0
  • bos ver knk seni sevmeyen olsun sanki bizi cok seven var da takma fazla istersen bir psikologa git

0|0
    0|0
  • 5 kadeh kırıldı bildim mi?

0|0
    0|0
  • ALO burası bilmem kaç 013 mü Can'ım

0|0
    0|0
  • Müslüm'den Usta aç hemen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sayısız kadeh kırıldıysa o gönül minnoş değil nonoş olmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...