Eskişehirli kızlar sizce nasıl?

Eskişehir'e geldiniz mi? İnsanları ve şehir nasıl? Eskişehirli biri ile aşk yaşadınız mı?

1|2
6|41

En İyi Erkek Görüşü

• 15 sene orda yaşadım ve hayatımın en güzel aşkları orda geçti kadını çok modern ve erkeğine bağlı ❤️

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Modern ınsanlar eskısehır güzel ama kısları cok soguk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Eskişehirli kızlar ile ilgili hiçbir fikrim yok. Ama Eskişehir"i, sayın başkan Yılmaz Büyükerşen tıpkı bir Avrupa şehrine benzetmiş. Gondolu , Masal Şatosu, Odunpazarı, Baalmumu müzesi, Elektrikli rayları ile modern bir şehir olmuş. Çok beğendiğim güzel bir şehir.

1|0
    0|0
  • Eskisehir'de kalirim, eskisehir tamamen farkli bir sehirdir hic bir baska sehire benzemez.. Herkez barisik yasar. CHP'nin en guzel ilcesidir.

Adalari of of ozledim!

1|1
    0|0
  • Çok okuyan kızlar bence

1|0
    0|0
  • Zaten burada yaşıyorum başka bir şehire gidince çok anlamsız geliyor kendimi o kadar yabancı hissediyorum ki yaşadığım yer eskişehir ama doğduğum yer Ankara kendimi ait olarak hissettiğim şehir burası sıcacık insanları her caddesini sokağını gezdiğim yer trübün de sesimin kisildigi şehir bu şehir. eskişehirin kızı az yerlisi olarak gelen dışardan üniv li hep ve o kadar havalılar ki şehrin verdiği o büyüleyici havadan mıdır nedir londrada sanki pizivinklir 😄😄 yaklasilmiyor yanlarına

1|0
    0|0
  • Yeni geldim Eskişehir'e daha arkadaş çevresi yapamadım. İnsanları iyi, modern, rahat insanlar. Çevre düzeni de güzel. Böyle küçük, güzel yerleri seviyorum 😌

1|0
    0|0
  • Bilgim yok galiba

1|0
    0|0
  • G3lmedim, bilmiyorum, yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Anlatilmaz yasanir Tirkiyenin en guzel kizlari bu sehirde izmirle yarisir ama biraz havalilar

1|0
    0|0
  • Bişeyler yaşadım ama aşk değildi.

1|0
    0|0
  • Memleketim diye demiyorum ama çok güzel bir şehir 😊

1|0
    0|0
  • yasamalımıyım ki geltim cokda güzel biyer tam bir ögrenci cenneti

1|0
    0|0
  • eskişehirde de yaşadım

1|0
    0|0
  • Cana yakınlar. En azından benim tanıdıklarım öyle

1|0
    0|0
  • Eskişehirden bir kadına halen aşığım

1|0
    0|0
  • 1 Ay Kaldım Ayık Gezmedim Çok Başka bir Yer Orası Çok :D

1|0
    0|0
  • Kızları da bir harika 😊 Şehir de bir harika

1|0
    0|0
  • eskişehirliyim
    ben bu konuyu açmıştım birbak
    gelen bilir sosyallik zirvede
    üniversite şehri

1|0
    0|0
  • Bilmem. Yaşamak lazım

1|0
    0|0
  • Disa donuk insanlar esesliler

1|0
    0|0
  • Eskişehirliler kötü
    Ankara güzel
    İzmir idare eder
    İstanbul öyle pekte iyi sayılmaz
    maraş mükemmel
    rize çok uysal

0|0
    0|0
  • bundan 3 yıl önce uludağ üniversitesi mak. müh okuyan bir kızla tanıştım zamanla ilişkimiz sexden ibare kaldı ve 2 yıl okulu bitinceye kadar devam etti en son Nisan da aradı özledim görüşelimmi dedi ok dedim muhteşem bir 2 gün geçirdik bence çok harika güzel sevecen bilmiyorum başka nasıl anlatayım... anladın sen onu

0|0
    0|0
  • Şehir güzel eskişehirli kızlar için aynı şeyi söyleyemem ama dışardan gelen öğrencilerden güzel ve bakımlı kızlar var

0|0
    0|0
  • Eskişehir'e gittim 1 kere giyim tarzları çok değişik isviçre, iskoç tarzı tipleri de değişik İskoçlar gibi falan bir garipler. Genel olarak tanıdıklarım falan güzel değil.

0|0
    0|0
  • Eskişehir e gelince bir bakmak lazım bakalım bir Eskişehir kızı olarak nasılsın?
    10 uzerinden bakalım kaç alacaksın?)

0|0
    0|0
  • gelmedım yaşamadım

0|0
    0|0
  • Yok yaşamadık

0|0
    0|0
  • eski püskü

0|0
    0|0
  • eskişehire gelmedim insanlarını tanımam etmem ama ilerde bir gün gelirsem eğer bir aşk yaşayacağım biri olmalı ki gittiğim yerden övgüyle bahsedebileyim yoksa boş yere bir yere bir hal etmeye gitmem aşk var mı orda aşk?

0|0
    0|0
  • Eskişehir'e geldim de kızları görmedim hiç

0|0
    0|0
  • Kız işte nolacak.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...