Yeni eve tasinacagiz. cok uzgunum sizce bu normal mi?

Dogup buyudugum evi sattik 24 yasindayim. o kadar benimsemisim ki burayi. tasinacagiz yeni evimiz cok guzel ama sanki bu eve ihanet ediyormusum gibi. cocuklugum, gencligim, iyi kotu hersey burda gecti. bayramdan bir hafta sonra tasinacagiz ama cok uzgunum. uzuluyorum. gitmek istemiyorum. alisamam diyorum. sizce duzelir mi tasindiktan sonra?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Duzelir bizde 12 senedir ayni mahalledeyiz ev alcaz tasincaz galiba

0|0
    0|0
  • Yeni ev, yeni hatıralar demek

0|0
    0|0
  • alisirsin panpa bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Düzelir düzelir merak etme bende yazlığımız satılırken çok üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • Çok normal o kadar yıldan sonra. yenisinede alisirsin eminim

0|0
    0|0
  • duygusal bir durum anlıyorum

0|0
    0|0
  • TAbikide geçer

0|0
    0|0
  • Duzelir. bende aynu durumu yasadim. sorun olmuyo. gidecegin yer iyiyse tabi. nereye?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayni durumu yaşadım bir iki sene sonra taşındığın yerde doğup buyumussun gibi geliyor benimsiyorsun uzulme ama eski evin mahallende çok tanıdık iken bazen yabancı geliyor cunmu yaşadığın yerin baska bir yer olduğunu biliyorsun artık oraya ait değilsin gibi ama iyi mi kötü mu bilmiyorum 😊

0|0
    0|0
    • Evet bende oyle dusunuyorum ya ait degilmisim gibi hissedersem

• Işte zamanla artık eski evin sana yabancılasiyor olumlu yönden bak belki daha güzel insanlar karşına çıkacak belki hiç ummadığin şeyleri yaşayacaksın 😊 mesela Şu an oturduğum yerde bir kız çok uzaklardan geldi benim gibi alisamamis sıkılıyordu bu çevreden daha sonra okuduğu okulda bir ogretmen ile tanıştı 2 sene sonra evlendiler hayat ne getirir insana bilinmez 😊

• Duzelir tabi

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Duzelir

0|0
    0|0
  • Zamanla olabilir. Ve evde ailecek son bir fotoğraf çekinebilirsiniz? O ev sizle kalır.

0|0
    0|0
    • Ccoook fotograflarimiz var ama cok aci yaa :( insallah alisirim

• Son bir kez çekinin derim ben :/

Yükleniyor...