Türkiye Gazetesinin ana sayfada attığı başlık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye Gazetesinin ana sayfada attığı başlık hakkında ne düşünüyorsunuz?
Türkiye Gazetesinin ana sayfada attığı başlık hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de evlilik programları 28 Şubat döneminde daha çok mu yaraladı evlilik programları başörtülü ve başörtüsü nü?

1|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle bunlar topluma atılmış bombalardan beterler evlerimizde patlıyorlar zira annemle her gün kavga ediyoruz bunlar yüzünden bıraksa da kurtulsa kadın ağlıyorlar duygu sömürüsü yapıyorlar garibim aldanıyor memlekette siyasetçiler bir başladı şimdi herkes ağlak bir halkın duygularını emen parazitler hepsi.

İnşallah Rtük kurtarır bizi evlendirme programı adamlar kök salacak evlenen yok makara yapıyorlar her gün pes be kardeşim! İlim öğreten program olsa şimdi ülke ne hale gelmiş ne kadar iyi olmuştu :)

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Kesinlikle evet türbanı saçma sapan şeylere alet edip aksesuar olarak kullanılmasına karşıyım. Moda ikonu altında özellikşe tesettür markalarının insanları sömürmesine de karşıyım.

1|1
    0|0
  • Hakkıyla örten zaten oralara çıkıp sergilenmez onla bunla sevgili olup ayrılmaz bu sadece kadın değil erkek içinde geçerli bir durum evlilik programları islama uygun asla değil ama ona kadar bu ülkede çoğu şey din dışı :) yani demem onu salın gitsin herkes her şeyin farkında

0|0
    0|0
  • Konuyu anlayamadım

0|0
    0|0
    • Şöyle özetleyim bu 3 şahıs başörtülü olup
      İslam a ve başörtüsü ne yakışmayan hareketler yapmaktadır özellikle en arkada ki ağlayan şahıs en çok tepki çekendir nedeni ise hiç evlenmedim dedi ama bir tane resmi nikahı bir tane imam nikahı çıktı ama ben dedi bunları dedi evlilikten saymıyorum çünkü tam birleşme olmadı ben vajinusmusum dedi onun icin iki evliliği evlilik saymıyorum birlikte yaşadık diyorum
      40 ı aşkın talibi geldi hepsini yüzüne bakmadan reddetti bir çaya çıkın dediler ben ciddi düşündüğüm kişi ile çaya çıkarım dedi hiçbiri ile çaya bile çıkmadı
      Tarkan hayranı olan şahıs her gece tarkan posterlerini öptüğünü söyledi
      Nitekim program sunucusu esra erol kendisine Tarkan albümü hediye edince o albümü bayağı bir öpüp yere diz üstü çökerek anlamıştır canlı yayında bu görüntü o görüntü
      Edebe ahlaka aykırı hareketlerin oluşudur bu başlık tamamen

• Evimde televizyon olmayışına tekrar sevindim. ALLAHım edebini evde unutanlardan eylemesin bizleri.

• Bende tv de görmedim internette gördüm zaten

• Aynen öyle. Özellikle şu Hanife'ye o kadar doluyum ki ama para alıyormuş! Kaç senedir televizyonda, artık ekranlarda koktu sürekli Umut diyor, dışarıda Deniz ile aşk yaşıyormuş. Bugün a diyor yarın z ile karşımıza çıkıyor. Ki Zuhal Topal zaten yalan. En arkadaki Nevruz ise ayrı bir deli. Ya bildiğin millete oyun oynuyorlar çok yalancı insanlar hepsi. Başörtülerini de kullanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Aynen ya

0|0
    0|0
  • Tabiki, özellikle şu en arkadaki mal

1|0
    0|0
  • Akıllı dursun onlarda

0|0
    0|0
  • Gereksiz saçma boş

0|0
    0|0
  • Yazık günah ya o kişilerin ailesine çok üzülüyorum şimdi ne haldelerdir :(

0|0
    0|0
  • Yaralamıştır ama bu başlık doğru değil bence.

0|0
    0|0
  • Ben burada bişey anlamadım ne diyor evlenme prgom hariç

0|0
    0|0
    • Evlilik programına katılan başörtülülülerin yaptığı davranışların başörtülü ve başörtüsü nü tahrip ettiği

• başörtüsüler hep ağlıyor niye agliyorlar annem izleye izleye artık bende alışmışim ben oburler izlemiyorum zuhal topal hariç

• Başörtüsününde adını kirletiyolar Allah bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
  • Ilginc 😑😑

0|0
    0|0
  • Aynen öyle bu kadınlar o örtüyle kendini temiz tutmak yerine başörtüsünü kirletiyor bence

Ama!! bu başörtülüler bize ki namusu örtüye bağlayanları gösterdi. Şu hanife denen kızın yaptıklarının 1 tanesi yapsak aynı mahallede oturamayız ama kız tüm Türkiyenin önünde yaşamadığı halt kalmadığı halde gelen erkekler tarafından namuslu görülüyor hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mahalle yanarken bunlar saclarini tariyor.

0|0
    0|0
  • Sokturmasınlar 18-28 şubatlarına.. Evlilik programları topluma kötü örnek oluşturur ama öyle politik benzetmeler yapmalarına gerek yok çok bilmiş sağcı muhafazakarların.

0|0
    0|0
  • Bunu atınca aklıma bu geldi
    https://vimeo.com/112030979

0|0
    0|0
Yükleniyor...