En sevmediğiniz il hangisi?

Benim bu konuda favorim Erzurum ya sizin?

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• Doğuyu katmazsakki hiçbirini sevmiyorum en sevmediğim afyon Ankara cıvarı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En çok kürt neredeyse orası.

2|1
    0|0
    • k*rdü aşağılama var şuku

• En çok Kürt değil en çok Vatan Haini olan yeri sevmemelisin bence, onada genelleme yapmadan tum halki katma derim,

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 15

• Doğuyu komple sevmem

0|0
    0|0
  • Karaman

0|0
    0|0
  • vatan haınlerının oldugu hıc bır yerı sevmıyorun.

2|1
    0|0
  • Adana, yanıyoz. :)

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • ankaradan okadar nefret ediyorum ki...

0|0
    0|0
  • Ülkemin her yerini çok seviyorum ama şu kanıbozuk 3-5 çakal varya ha onları sevmiim

0|0
    0|0
  • Giresun

0|1
    0|0
  • Konyadan ve konyalılardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Sen nerelisinki erzururumu sevmiyon merak ettim

0|0
    0|0
  • Kars :D

0|0
    0|0
  • Konyanin doğuşu artvinin güneyi komple al orayı bejim için

0|0
    0|0
  • Doğu illerinin hepsi.

0|0
    0|0
    • Yetim Doğu illeri sana ne yapti, bikac vatan haini yüzünden tüm Doğuyu gözünüzde sözde kürdistan gibi görmeyi birakin artik!! Doğudan ne alimler, zatlar çikmis onlarda sana silah siktı hemi, bu toplumun buyuk kisni şu ön yargilarinizi yikmak için Doğuya gidin derim, sonra gelin yorumunuzu, eleştirinizi yapın..

• Burdur. Hayatım boyunca bir daha asla gitmeyeceğim diye kesin olarak konuştuğum tek yer.

0|0
    0|0
    • Askerlik mi

• Aynen. Böyle asker kazıklamayı seven fırsatçı bir memleket daha yoktur. Her çarşıda bir esnafla kavga ettim. Tramvay uzunluğunda bir çarşıları var zaten. Yürüyerek komple merkezi gez 1 saat zaten.

• trapzon ve giresunluları pek sevmiyom, aşırı cinsleriyle karşılaştım. ama artvin öyle değil.
    doğu illerindeki insanlar çok sıcak mesela arada istisnalar çıksa da sorun değil heryerden çıkabilir öyle istisnalar.
    bir de kendi memleketim olan konyanın insanını sevmiyom çok dar kafalılar. Allahtan İstanbul'da yetiştim :)
    Erzurumlularda da biraz cinslik var yok değil ama iyilerine denk gelmedim dersem yalan olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...