Yolda yürürken bir buket kırmızı gül uzatsa birisi alır mısınız, ne hissedersiniz?

Merhaba arkadaşlar, yine bir sıkıntı sorusuyla buralardayız.. Yolda yürürken birden karşınıza çıksam kocaman bir buket kırmızı gül versem ? O anki tepkiniz ne olurdu? Eğlenceli cevapları bekliyoruz her zaman ki gibi.. #ErotikPanda

• Yaa panda ponçik misin sen alırım tabi 😻😻
    A seç
  • Beni bir gülle mi kandıracaksın 😏😏
    B seç
  • Buketi kafana geçiririm diyeceğim de , kıyamam ki :/ Ama yinede belli olmaz sağım solum 😈
    C seç
  • Üf ne dysn be spk. s. s
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

8|1
20751

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 206

Erkekler Ne Diyor 50

• Kafa atarım.

0|1
    0|0
  • Ks'de guru ya da master olmayan bana çiçek almasın

0|3
    0|0
  • bana gülü uzatanın bir kız olduğunu düşünürsek; önce bir şeyler satmaya, gül karşılığında yardım toplamaya çalışıyor diye içimden geçiririm çoğu zaman bakmadan geçerim. bende bir çıkarı var ki ayağıma kadar geliyor. eğer satmıyorum karşılıksız veriyorum derse İstanbul ve İzmir'de isem sosyal deney yaptıklarını düşünürüm, senden hoşlandım derse yüzünü süzüp niyetini anlamaya çalışırım. eskiden olsa kesin dalga geçiyor diye düşünürdüm. doğruluk cesaret mi oynadın diye sorabilirim. kafamda deli sorular.

0|1
    0|0
  • teşekkür eder alır sonra çiçeği çöpe atarım.

0|1
    0|0
  • Kız verirse alirim kalbi kirilmasin:)

0|1
    0|0
  • Almam kanks

0|1
    0|0
  • Yanlış kişiye verdin arkadaşım der geçerim.

0|1
    0|0
  • Eyv kardo alerjim var 😄

0|1
    0|0
  • Almam

0|1
    0|0
  • Sen versen almam :D :D

0|1
    0|0
  • Güller elinde patladı bana satmayı düşünüyor diye geçiririm aklımdan :D

0|1
    0|0
  • Almam içinde dinle cihazı varsa sinyal verici 😊

0|1
    0|0
  • bu na benzer bir soru 4 sene önce sorulmuş idi hikayeyi aşlatan soru burda yorumlarda ortaya hikaye çıktı sonra bir arkadaşda yayınladı :) www.kizlarsoruyor.com/.../q64449-yoldan-gecen-erkek-sizi-durdursa-dese-ki---
    buda birleştirilmiş hali www.kizlarsoruyor.com/.../a1606-bir-soru-ile-gelen-hikaye-

0|0
    0|0
  • Alırım Suzanı ma götürürüm 😊

0|1
    0|0
  • Çiçekle felan ne biliyim işim olmaz sjs

0|1
    0|0
  • Saçmalık

0|1
    0|0
  • kafasına geciririm ama dikenlerinin yüzünü dağlamasınada dikkat ederim izi kalınca aklına gelir bir daha yapmaz

0|1
    0|0
  • Kızsa gülerim ama almam. Erkekse ağzının üstüne çakarım.

0|1
    0|0
  • Sainsem mutluysam şöyle derdim beleş vereceksen alayım ama öfkeli gerginsem sert bakar geçerim

0|1
    0|0
  • Almam aga kusura bakma. Bu arada ilk şıkkı işaretleyen 3 erkek var durum sıkıntılı.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    30
Yükleniyor...