En son Ne zaman Uçurtmanız oldu? Ve Gökkuşağını ilk Gördüğünüzde Nerde Başlayıp Nerde Bittiğini Takip Ettiniz mi?

Gelsin Yorumlar🙏

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• hiç uçurtmam olmadı. o gök kuşağı da bizim gibilere hep siyahtı. hüzünlü insanlara gök kuşağını sormak kör birine laciverti tarif et demek gibi. :)

0|1
    0|0
    • Beni duygusala bağladın moruk

• Hayır. Biraz bencil olmak gerek.

• Bilmiyorum. Zaten Bu Aşkın şifresini kim çözdü ki. Herkesin Mutlu olması gereken, bir kez geldiğimiz dünya da biz de Mutsuz oluruz ne yapalım.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim hiç uçurtmam uçmadı çocukken içimde ukde kaldı 😪😪😪

0|1
    0|0
    • Valla Kardes ben Yunanistan Dedeagactayim çok güzel bir uçurtmam bulunduğun yerin kargosuna Senin ismini yazmadan yollayim gidip al ordan. Sonra da rüzgarlı havada uçur

• hiç uçurtma uçurmadım

0|1
    0|0
    • Geç kalmış sayılmazsın. Hiç bir şey için geç kalınmaz hayatta. Sadece Mutlu olmak için geç kalırsın

• Yanlış bazen geç kalırsın

• Mutluluğa geć kalırsın. Geç farkedersin o senden gittikten sonra kimseyi yerine koyamazsin. Herkeste ve herseyde onu ararsın onun konuşmalarını onun mesajlarini onun ismini söylemesini bile özlersin ama dedigim gibi Hayat herseyin affediyor da Goz göre göre elimizden kaçırdığımız mutluluğun tekrar geri gelmesini o günlere dönmek için herşeyimizi feda edeceğimizi bildiği halde Mutluluğa giden yolda geç kalinmisligi aslan affetmiyor. Tabi ben böyle dusunuyorum Sana göre nasıldır bilemem

• Gökkuşağı hemen kayboluyor nasıl takip edelim uçurtmam çocukken oldu bya once

0|1
    0|0
    • Belki de Gökkuşağı da Mutluluk gibidir hep onun çıkmasını onu görmeyi hayal ederiz tam. çıkar ama yine kaybolur.

• Mutluluk belki de gokkusaginin bittiği yerdedir asla ulasamayacagimiz biryer🙁

• Ben bir kere Edirne de yakaladım. Başladığı yeri buldum ama denizde bitiyordu. Arsaları çeken helikopterler vardı onunla görüntüledim. Sonra döndüm dedim ki; Bizim Mutlulugunuz da Hayallerimız de Gökkuşağının bittiği yerde Denizde kayboldu😞

• Hic olmadi

0|0
    0|0
  • Hiç uçurtmam olmadı ve gökkuşağı çocukluğumun en özel temsili 😊

0|0
    0|0
    • Umarım günün birinde uçurtman olup gökyüzüne yavaş yavaş yükseldiğinde yağmur başlar ve bu yağmur Gökkuşağını beraberinde getirir.

• Denerim 😊 Ne kadar kibarsın...

• Nerde Yaşadığını bilmiyorum ama Yarın Senin için Uçurtmamı Maviye boyayıp en yukarı çıkmasına gayret edeceğim. Sonra da ipi keseceğim. Umarım Uçurtma Sana Gelir ve Hayatında ertelediğin Mutluluğa kavuşmuş olursun. Üzerine Not da yazacağım

• Hiç olmadı

1|0
    0|0
  • 7-8 yaşlarındayken

0|0
    0|0
  • Geçen sonbahar

0|0
    0|0
  • Akşam ne yedigimi hatiirlamiyrm bunu mu hatirlicam :(

0|0
    0|0