Hic birsey anlik mutluluklar haric benim mutlulugumun devamini saglamiyor cogumuz boyleyiz neden sizce?

Alisveris anlik mutluluk biriyle sohbet anlik mutluluk vs. Vs.. sonra neden mutsuz ve karamsarim? hic birsey mutlu etmiyor tamamen.. hersey bos gibi. Boyle olup da sonra duzelen var mi ki?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yetinmeyi bilmiyoruz.. Bütün sebep bu her zaman daha fazlasını istiyoruz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatın doğal akışı bu sürekli aynı histe kalamayız genel halim orta histir benim de tez geçiş olur mutsuzluk ya da mutluluğa doğru belki istisna kalırım ama stresli yaşamak böyle kafa habire meşgul ne kadar tutacaksın mutluluğu his değişiyor çevre faktörü ile bana göre.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir anda bir tokat misali... Herseye cizgi cekmeli kalici mutluluklar icin
    Bendede ziyadesiyle olur boyle

0|0
    0|0
  • Biz yalnızca kendi dert ve sıkıntılarımıza düşer olmuşuz şükür etmeyi azla yetinmeyi unutmuşuz. Oysaki bizlerin yaşadığı hayatı yaşamak için direnen o kadar insan evladı varki ve biz bunları göremiyoruz.

0|0
    0|0
    • Evet iste neden bunu idrak edemiyoruz hep daha fazlasini istyruz yazik yaa

• Bak güzel insan , insan oğlu ancak kaybettikten sonra anlamaya başlar bazı şeylerin değerini kıymetini , senin yaşadığın olaylar herkes gibi benim de başımdan geçiyordu. Biraz tatile çıkmayı akrabalarım ve sevsinlerim ile iç içe olmayı denedim inan bana huzur dert sıkıntı stresten arındım

• Ruhun aradığı gerçek huzur bunlar olmadıgındandır

0|0
    0|0
  • bende aynı şekildeyim. genel bir depresyon hali. genel bir belirsizlik bu hale sebep sanırım

0|0
    0|0
  • Mutluluk her zaman olmaz o an olur yaşanır

0|0
    0|0
  • hiç kimse sürekli mutlu olamaz hayatın kanunu bu.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilesiniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur ☝ 😊

2|0
    0|0
  • Bu düzelmez. Cünkü hayatta herşey anlık.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri ebedi değil çünkü. Kalp ise bekayı arzular.

1|0
    0|0
Yükleniyor...