Ailemden nefret ediyorum?

Ailenden nefret ediyorum. Ablamdan babamdan annemden. Ablam kavgayi baslatiyi suclusu ben oluyorum. Gecenlerde ustumde tesbih kirdi kolumda hala izi var ama suclusu benim. Bana kiziyolar yine. Evde dislaniyorum. Evden disrida ciktigim da yok. Ablam bir kac aya evlenip gidecek diye onu hep kayiriyolar. Sanki nereye gidiyo evi iki adim otede olucak. Bana karsi aldiklari bu hal ve tavirlar hic hosuma gitmiyo sizce ne yapmaliyim arkadaslar?

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ergenin isyani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi birden sana karşı böyle bir tutum sergilerken sen ne yaptın da böyle oldu kardeş?
    Genel aile tutumu değil insanlar kendisinin olmayan çocuklar gözleri gibi bakarken ailenin sana yaklaşımı nadir.

Bence sen de mesafe koy araya odan varsa kişisel odanda ol evde olduğunda tavrını net belirt. Kimsenin seni böyle üzmeye hakkı yok evin kalen olmalı ve güçlü ol hepiniz bireysiniz ablan evlenecek hala sana şiddet mi uyguluyor?
    Çok üzüldüm ablanı Allah iyi etsin şiddeti kınıyorum ben de abla dediğine yakışmaz hiç.

Allah kolaylık versin ama ezdirme kendine bireyliğini güçlendir kardeş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kıskançlık senin sorunun başka bişey değil :D

0|0
    0|0
  • Guzelsen kac bir batuhana

0|0
    0|0
  • Universiteye felan git evden ayril o zaman

0|0
    0|0
  • Sabret herşey sana kalıcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence ablani karsina al konuş. abla de sen evlenip gideceksin neden hep kavga ediyoruz. haksızlık degil mi bana annemler de hep benim uzerime geliyor de ablanla dayanisma icinde ol

0|0
    0|0
  • bazen her ailede olur ama sinirin geçtiğinde bu yazdıklarına katılmazsın hiç takma kafana hakkında hayırlısı

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum deme. Bak ben de zamaninda hep bu kelimeyi kullaniyodum abimler yüzünden annemle kavga ediyoduk hep. Ama zamanla ben alttan almayi ögrendim o zaman cidden daha huzurlu oluyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...