Eşim neyin peşinde?

Esimle gecen ay bosanmak uzereydik annem aradi 1 saat dil döktü yapmayin etmeyin kızım şeklinde. neyse biz esimle baristik ve esim daha once de gorusmemek icin elinden geleni yaptigi annemi bu bir ay hic aramadi. benim soylememle bugun icin yemege davet etti ve bugun de annemle resmi takildi zaten kardeslerimle de gorusmuyor
Bu kizin amaci sanirim ailemle kopruleri tamamen atmak

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Aynen anladığın gibi seni istiyor sadece ailene hala saygısını edinememiş Allah yardım etsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla konuştuğunda ne diyor?

0|0
    0|0
    • Bir insanin kaynanasiyla bu kadar samimi olabilecegini soyluyor

• Yani en fazla bu kadar samimi olunabilir anlaminda

• Çok saçma. Allah yardımcınız olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Burdan bu konu üzerine kimse sana adam akıllı birşey söyleyemez. Ki, zaten yanıbaşında olan insanın neyi ne için yaptığını anlayamıyor musun?

0|0
    0|0
  • Bence sana tripli olduğu için ailene yansıtıyor eğer barışmak içim istediği şeyi yapmadıysan ya da az bulduysa ailene yansıtıyor ki annen olum bu kızı niye üzüyorsun diye sana çıkışsın

0|0
    0|0
  • Peki neden annenle arası kötü?

0|0
    0|0
    • Neden kotu oldugunu ne annem ne ben bilmiyoruz

Erkekler Ne Diyor 8

• kız aileni istemiyor ailene karşılık seni de silebilcek kadar gözünü karartmış.

0|0
    0|0
  • Ailenle köprüleri atsa da mecbur muhattap olacak şimdi ileride olacak olan bu üstüne gitme bir müddet gözlemle nasıl bu kadar ayrılık kararı alıyor peki?

0|0
    0|0
    • Cok kolay bir ayrilik karari degildi cok tartistik cok kin tutuyor yenemiyor kin duygusunu

• Bu huyundan vazgeçmez bence bu durumda senin bir denge unsuru olman gerekir işin zor peki eşin evde mi yoksa çalışıyormu? Allah kolaylık versin

• esini karsina alip konusalimmi desen? suclamadan? yargilamadan bir de onun hikayesini dinlesen?

0|0
    0|0
  • Hyr senden boşanmak

0|0
    0|0
  • Aile önemli usta

0|0
    0|0
  • Otur konus sakin sakin. Aileni kurtar

0|0
    0|0
  • Trt haberde ömür dediğin programını izlettir.

0|0
    0|0
  • boşan gitsin ailenı istemeyen senıde istemıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...