Güzel kadınlar devamlı takip edilir, tacize uğrar mı? Bende mi bir sıkıntı var?

Son 1 ayda kaç kişi tarafından takip edildim sayısını hatırlamıyorum bile. Güzel bir kadınım, başlarda olabilir böyle şeyler diyordum ama iş iyice çığrından çıktı, acaba farklı sebepler mi var diye düşünmeye başladım.

Şehirde benden güzel kadınlar da elbette vardır, hiçkimsenin ağzından her dışarı çıktığımda takip ediliyorum diye bir şey duymadım. Bazen aynı kişi bazen farklı kişiler, yanıma gelip tanışmak isteyenlerden değil, uzak mesafeden takip edip hiçbir şey yapmayan insanlardan bahsediyorum. Siyasal alanda bazı başarılarım var bunlarla alakalı olabilir mi diye düşündüm.

Sizin de başınıza bu kadar sık geliyor mu, yoksa farklı sebepler var sende mi dersiniz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kadınlar dikkat ceker de sizinkisi biraz extrem bir olay. siz kendinizden eminseniz anlatmadıgınız baska bir durumdan da kaynaklanmıyorsa verdiğiniz bilgiler cercevesinde büyük ihtimal siyasi alandaki faaliyetleriniz buna sebep olmus. istihbarat farklı elamanlarla sizi takip ediyordur. yasınız 18-24 arası olması siyasi alanda basarılı olmak icin küçük bir yas gibi geldi. genel olarak yasadıklarınıza bir anlam veremedim. yaptıgım acıklama cok zorlama oldu ama mantıgıma kesinlikle oturmadı. polise ugramanızda fayda görüyorum.

0|0
    0|0
    • sizinle özelden iletişime geçmem mümkün mü acaba? mesaj gönderemiyorum, takip ettim.

• yeni üye oldugum için ben de mesaj atamıyormusum:) ben de takip edeyim sizi.

• size mesaj atıyorum ama ulastı mı bir emare göremedim.

En İyi Kız Görüşü

• Sen yem atarsan oltaya takılan çok olur

0|0
    0|0
    • Yem atmıyorum kimseye. Yolda yürümek ne zamandan beri yem atmak oldu?

• Peşimde çok sapık var diyorsun, bunun açıklaması başka ne olur?

Erkekler Ne Diyor 14

• Ks üyelerine göre bütün kızlar takip ediliyor. * . k binlerce sapık arkadaşım oldu bugune kadar bir kızı takip edenine rastlamadım.

0|0
    0|0
  • Ne olur ne olmaz biber gazı taşı. Yoksa tecavüze uğrama ihtimalinvar, bir şizofrene denk gelme ihtimalin var, düşmanın tarafından tutulmuş ve açığını arayıp ilk fırsatta seni öldürmek istemesi ihtimali var ve ünlü Al capone sözü vardır;Bir adamı sabah gördüğümde fazla umursamam, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım, akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum, tesadüflere inanmam.

0|1
    0|0
  • heryerini açarsa taciz olabilir.. memleket kültürsüz.. yapcak bise yok.. açıyosa heryerini tacizede eyvallahçı olsun bence

0|0
    0|0
  • Konuşup tanışmak istediğimi söylerim ben. Diksiyonum düzgün, güvenilir biriyim. Kıyafetime özen gösterir dikkat ederim. Sen tanışmayı kabul eder miydin?

0|0
    0|0
  • Olur jonki heryerde jonki

0|0
    0|0
  • Çirkinin derdi var güzelin derdi var abi bune böyle ya bilemicem nasıl bir öğüt versem..

0|0
    0|0
  • Ne güzel sevinmelisin

0|0
    0|0
  • Nefes al yeter. Ben de taciz edicem sırf neres aldığın için.

0|0
    0|0
  • güzelim tribide kurtarmaz seni gizli çirkin

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Ablaa kndiize dikkat edin. Dünya çok kötü

0|0
    0|0
  • acik giyiniyosan ondan olabilir etek veya tayt mesela

0|0
    0|0
  • Kendini bir şey sanan bir bacımız. Şunun kıçını kaldırıp bir bk zannetmesine sebep olanlara kızıyorum.

0|1
    0|0
    • 1 günde 50 kişi tarafından rahatsız ediliyorum diyorum, bundan hoşlandığım için yazmadım bunu buraya. Ego tatmini sağlamak istesem gizli mi olurum? Akıl var mantık var, adamakıllı anlamaya çalışıyorum bir şeyleri. Copy paste yorumlar yapmaktan vazgeçin artık, insanın güzelim/yakışıklıyım demesi ne zamandan beri sizi rahatsız eder oldu?

• Hiçbiriniz de çirkin olmazsınız zaten.

• kendinden söyluyorsun bir duman cıkıyor senden ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerin %90 ı nefes alsa yeter diyor. Kapalıya bile taciz var. Emin ol kimse senin güzel olup olmadığına bakmıyordur bile.

0|0
    0|0
  • Sıkıcı şeyler insanlarla muhatap olmuyorum artık. 😎✋

0|0
    0|0
  • Hmm 😐 acaba hal ve hareketleriniz veya giyim tarzınız nasıl yani dikkat çekiyor olabilir misiniz 😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...