Bunun sebebi ne Allah aşkına?

Gecen gün isyerinde çalışırken yeni bir makinada is ogreniyordum arka tarafimda isten bir cocuk ugrasmaya basladi yok yavassin ben kizdikca devam etti gülerek hemde gelip dokulenleri topladi baska bir makinaya gectim bildigim yine laf atti yetisemiyorsan baska biri gelsin diye bende buna bagirdim kendi yerine bul birini defol git diye ne desem gülüyodu muhatap olma benimle dedim tamam tamam dedi gecerken surekli gulmemek icin zor tutuyodu kendini is geregi malzme istedim hani konusmuyodun dedi geldi sakalastigini soyledi gun boyu benimle ilgilendi gonlumu almaya çalıştı. Ne yapıyor anlamiyorum kafami karıştırıyor ben ona bagiriken bundan keyif aliyor

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Hoşlanıyor. Espri yapmaya çalışıyo

0|0
    0|0
    • Kizdirmaktan keyif almasi bu yuzden mi arkadasca değilmi sizce

• Kizdirmadığını sana bilir. Belki dozajı ayarlamaya çalışıyor ama ayarlıyamıyordur. Şimdi 2 hareketten yola çıkarak bişe diyemem ama hoşlanıyor bence. Yoksa bir insan bir kadının etrafında niye fır dönsün. Ağzı yok mu kadının ihtiyaçı olursa iplik bitti verir misi? Der herhalde

• Aklınca espri yapıp seni aşık edecek embesilloo

0|0
    0|0
    • Bunda espri yokki kizdirmaya çalışıyor ve bagirinca keyif aliyor

• Sen yapamıyorsan git falan derken espri yapıyor ne yazdığını bil önce dumbacak kız

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...