Kuzenim beni kıskanıyor mu?

malumunuz bugün bayramdı tüm aile dedemlerde toplandık halalar amcalar kuzenler. Benim dünyalar kadar sevdiğim benden 2 yaş büyük kız kuzenimle aramdan su sızmazdı muhabettimiz çok iyiydi onun da beni sevdiğini düşünürdüm ta ki bugüne kadar. bana biranda mesafe koydu eskisi gibi davranmamaya başladı ve biz onla kardeş gibiydik. sizce neden böyle davranıyor olabilir ve mesela aile olunca ara sıra araya kıskançlık giriyor sizce sebep böyle bir şey midir ben onu hala çoook seviyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kiskanmayi niye aklina getiriyorsun ikk belki bilmeden bir hata yaptin kizdrdin

0|0
    0|0
    • iyi de ben onu çok seviyorum kardeşimden farksız ne yapmış olabilirimki kıskanmayı şundan aklıma getirdim amcamlar halamlar dedem babaannem nedense herkesin bana bir düşkünlüğü vardır muhtemelen onlara karşı çok hatırlı olduğumdan acaba bunu mu sorun etti dedim ama çok saçma bence de

• Sen böyle düşünüyorsan zaten baştan kaybetmissin bende olsam ben konusmam snnle

Demekki anlams böyle dusundgnu

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya iste boraz kiskanmis olabilir ise aile buyukleri sana biraz fazla ilgi gostermistor iste ondandir... iste onla ilgilenmemeler gibi sebepler olabilir...

0|0
    0|0
  • Anlaşılması zor varlıklarsınız 😂

0|0
    0|0
  • Siz kizlar ne aptalsınız ya

0|0
    0|0
  • Bisi olmustur sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailede bir sorun olduysa sana yansitmasi da normal. Aile tarafından doldurulmus bir kiz tipi gordum

0|0
    0|0
  • belki canı sıkkındır bir şeye

0|0
    0|0
    • aslında ben mesafesini bugün anladım sanırsam birkaç aydır durum böyleymiş

• Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...