WhatsApp, Facebook, Twitter gibi sosyal medyadaki paylaşımlarınızı ve görüşlerinizi üstüne alınıp tepki verenler var mı?

WhatsApp, Facebook, Twitter gibi sosyal medyadaki paylaşımlarınızı ve görüşlerinizi üstüne alınıp tepki verenler var mı?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• üstüne alınma sayılır mı bilmiyorum ama ilk defa basıma facebookta gelen bir olay oldu. yıllar sonra lise hocam bikaç paylasımıma yorumlar atmaya basladı. anormalliği ise yorumlar ilk baskısta normal gibi gözüküp ince ince elestiri dokundurmalar yapıyordu. sövüyor mu övüyor mu belli degil. yapısı geregi cok sivri dilli radikal bir insan oldugunu da göz önünde bulundurarak yorumları artık silmeye basladım. yıllar sonra büyümüş olgunlaşmıs bir öğrencisine ergence yorum atması şaşırttı beni doğrusu. bu da böyle bir anım. :)

1|0
    0|0
  • Facebook'a haftada bir giriyorum, Twitter kullanmıyorum. WhatsApp durumum imalı filan değil zaten.

0|0
    0|0
  • Var'dı.

0|0
    0|0
  • Whatsapp sosyal medya sayilmaz digerlerinide kullanmiyorum zaten

0|0
    0|0
  • Whatsapp dışı yok durumlarımı üstüne alan olur

0|0
    0|0
  • Paylaşım yokki tepki gelsin

0|0
    0|0
  • hayır yok :D

0|0
    0|0
  • Whatsapp ve bu site harici başka sosyal medya kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • öyyffff dolu. nefret edip arkadaşlıktan silenmi dersin aşık olup her gece mesaj atan kızlarmı dersin :D

0|0
    0|0
  • arada çıkıyor öyle alıngan kişimsiler.

0|0
    0|0
  • yani illaki ;)

0|0
    0|0
  • whatsapp da duruma oldu. diğerleri olmadı

0|0
    0|0
  • sen üzerine çok alınıon galiba

0|0
    0|0
  • Bakmiyom ki aliniyim 😁

0|0
    0|0
  • yokdir

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sorun yaşamıyorum bir tek sözlükte ve burada yorumuma atlayan sazanlar var Onlar da naazrlığı olsun.

0|0
    0|0
  • Evet fazlaca

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...