Dost kazığı yemek...'' Dost sanmak''?

Paylaşıcağım yazı ne kadar uzun olur bilmiyorum elimden geldiğince özetlemeye çalışacağım... Neredeyse 5 yıl önce twitterdan bir kızla tanıştım baya yakın arkadaş olduk hatta size sanaldan tanıştığım ilk arkadaşım diyebilirim. Gece gündüz her gün konuşuyoduk aşırı yakındık o İstanbul'da ben Ankarada olmama rağmen yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyodu. Birbirmize baya bağlanmıştık fakat onda şöyle bir sorun vardı karşısındaki kişiyi düşünmeden konuşan insanları kullanan ve biraz da duyguları önemsemeyen biriydi ama buna rağmen hala çok seviyodum onu. Her neyse sonra aramızda bir olay oldu bir kaç gün küs kaldık falan derken tekrar barıştık mesaj attı bana... bir kaç ay daha konuştuktan sonra whatsapp da dahil olmak üzere bütün hesaplarını sildi tam 1 yıl haberleşemedik. Sonra ona mesaj attım tekrar whatsapp açtırdım yine baya yakın olduk falan filan gece gündüz konuşuyoduk bir türlü kopamamıştık. Sonra bu bana sınıfında bir çocuğu ayarladı işte numarasını verdi çocukla baya konuştuk sevgili olduk bana aşık oldu ben de ona ve hala çıkıyoruz. Her neyse kız şuanki sevgilime biz çıkmadan önce demiş ki bu kızla tecrübe kas vsvs şeyler. Sevgilimin önceden hiç sevgilisi olmamıştı. İşte kız sınıf arkadaşlarına benim fotoğraflarımı falan göstermiş saçma sapan arkamdan sallamış. Hatta bir ara benim olan bir fotoğrafımı kendi instagramına atıp kendiymiş gibi gösterdi. Her neyse bunlara rağmen ona hiçbişey demedim hala o kadar çok seviyodum ki hakkında aklıma kötü hiçbişey gelmiyodu. Sonra bu artık mesajlarımı takmamaya başladı 10 saat sonra cevap veriyodu saçma sapan cevaplar yazıyodu vs derken bir gün ona hiçbişey yapmamama rağmen hayatımı siktin diyip engelledi beni. O kadar koydu ki o kadar canımı yaktı ki, resmen kazık atmak bu. Kazığın en büyüğü. 5 yıl boyunca beni sevdiğini zannetmişim demek, dostum sanmışım ama değilmiş...

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Acı bir tecrübe olmuş aklıma ilk gelen senin resminle ya birini tavladı yalanı açığa çıktı bu kız da O'nu sevmiş ki canı anca yanmış.

Sana yaptıklarını ödetmiş bir şekilde ilahi adalet oh olsun diyorum ben de. Sen iyi niyetli iken bu kadar seviyesini düşürmesine.

Kimse için benimdir deme diye klişe var işte bu kardeş güvenme hele kızlara sen de çok taviz vermişsin dostum diyerek bu kadar iyi niyetli olma lütfen bundan sonra insanlar çiğ süt emmiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benimde başıma bu tarz bir olay geldi 10 yıllık arkadaşımla aynı okuldaydık arkadaşım bölümü dolayısıyla sınıfını değiştirdi ve artık yanıma gelmez oldu üzücü bir durum :(

0|0
    0|0
    • Sebepsiz olunca daha kötü. Verdiğin değeri alamıyosun arkandan konuşuyo falan. Ama şuna inanıyorum ki eden bulur ;)

• Dost kazığı bir şey yoktur çünkü dost kazık atmaz :)

0|0
    0|0
    • Aynen ben de dostum sanmıştım zaten...

• Kimseyi dostum olarak görmem

0|0
    0|0
  • Mühim olan dostun acı söyleyip düşmanların sevimesi değil
    Mühim olan acı söyleyecek dostunun olması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yanimdaki insanlara guvenmiom sen kalkmissin ta istanbuldaki kizla dost oluyosun ilginc

0|0
    0|0
  • internetten arkadaş edinmek nasıl bir cesaret yanındakilere güvenemediğin halde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...