Her gece gizli gizli ağlamama sebep?

Annemle babam yaklaşık 32 senelik evliler. 27 yaşında bir abim,16 yaşında bir erkek kardeşim var, ben de ailenin ortancası 18 yaşında bir kızım. Ne zaman ailecek bir araya gelsek babam benim erkek olmadığımdan dem vuruyor. Beni gerçekten sevmediğini hissediyorum. Başta nükte yapiyor diyordum ama annemle gizlice konusurlarken duydum. Yahudiyim, o seviyor diye evin içinde Ibranice konuşan da sadece benim. Ama sevmiyor işte, sen olsan ne yapardın sevgili kullanıcı?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seviyodur ya öyle düşünne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yapacak bişey yok tatlıcan maalesef bazı insanların böyle takıntıları var, sen sevmeye devam edeceksin, saygı da kusur etmeyeceksin, (şu anda öyle olduğunu görüyorum zaten devam edeceksin anlamında söylüyorum) sonrasında zaten yuvadan uçacaksın. Yuvadan uçtuğunda ise en değerli varlık sen olacaksın emin ol. Sevmediklerinden değil be prenses sadece babanım cinsiyet takıntısı olabilir hepsi bu. Kafana takma büyütme, rahatlat kendini.

0|0
    0|0
  • takmaz kendimi geliştirir kendi ayaklarımın üstünde dururdum

0|0
    0|0
  • Kocan sever kanks ilerde

0|0
    0|0
  • her kız babasının prensesidir sende onun için öylesındır merak etme

0|0
    0|0
  • Yahudiyim derken siz yahudi aileniz müslüman mı ?

0|0
    0|0
    • Himm simdi anladim oke. Babaniz yahudi siz muslumansiniz. Baba niz sizi seviyor bunu unutmayin tersini düşünmek yanlis olur. Eee bir yandan da olaya kültürel bak İbranice dilini Yahudilerin geleneklerini görüyorsun. Bazikonulari kafana takma. Sen mutlulugun resmini çiz gerisi hersey yolunda yoluna girecektirde...

• yahudiler kadınlara deger verir şşaşırdım ben?

0|0
    0|0
    • Değer vermiyor değil, baba kiz iliskisinin en soğuk seviyesiyiz.

• Hayır tabi ki.

• takma ya babam benide sevmezdi düşün din degiştirdim falan bir ara ooo ama öncedende çok sevmezdi (

• piskolojini bozmuslar senin😃

0|0
    0|0
  • Şaka Falan mı

0|0
    0|0
  • Ailenle babanla konuştunmu bu konuyu

0|0
    0|0
    • Hayır bildiğimi bilmiyorlar

• Bence önce kardeşlerinle ve annenle konuş bu konuyu duruma. Onlar neler düşünüyor ona göre hep beraber ya da kendin babanla konuş

• hiç bişey yapmazdım sevmezse sevmesin umurumda olmaz

0|0
    0|0
  • Üzülme kardeşim benim babamda cigeri beş para etmezin teki. Halinden anlıyorum

0|0
    0|0
    • Babam için sizin kullandığınız tabiri asla kullanmam ama son zamanlarda yiprandim

• ibranice mi konusuyosun vay anasını :D

0|0
    0|0
  • çokmu çirkinsin acep

0|0
    0|0
  • Huzur islamda 😊

0|0
    0|0
  • Musluman ol cildirsin

0|0
    0|0
  • bu düşünceni babanla paylaş

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...