Kızlar, CİDDİ CEVAPLAR VERİN YARDIM EDİN?

Arkadaşlar bana geçen yazın ortasından beri birseyler oluyor. Sanki bu hayatta tek ben yasıyorum herkes ölecek sanki tek ben yaşıyacam sanki herşey bana oluyor sanırsınız bir bilgisayar oyunundayım biri beni yönetiyor w ile ilerliyor space ile duruyorum hayat bilgisayar oyunu gibi aynaya bakıyorum bu yüz bu ten bu et benimmi diyorum deli olacam yardım lütfen dalga geçmeyin ciddi cevap verin psikologada gittim faydası yok... İNTAHAR EDECEM YARDIM EDİN..

1|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeş çevre faktörü baskısı dünya kötülükleri yaşanan korkunçluklar falan diyorum büyük ihtimal tetikleyici bir şey olmalı o yaz iyi düşün başlangıcı bence grup aktiviteleri yapıyor muydun falan?
    Ben şüpheci insanım durduk yere bu hale gelmen tuhaf geldi bana da.

Kendine telkin yapsana 7 buçuk milyarı geçkin insan ölene kadar hala ölüm- doğum istatistikleri çok uçlarda değilken bu ihtimal az.

Hassas yapılıysan kafanı dağıtıp mutlu eden şeyleri çoğaltmakla başla bence inanıyorsan Allah 'a sığın. Nazara gelmiş de olabilirsin dini boyutundan düşününce.

0|0
    0|0
  • Ciddi cevap bekliyosan neden sadece kızlar -.-

0|0
    0|0
    • Önceden attığım sorudan kopyala yapıştır yaptım taslakta kayitlıydı onu sadece kızlar yapmıştım öyle kalmış burda farklı hi soruda sormadım cevaplamak yardımcı olmak zorunda degilsin cinsel bir soruda degil bu sadece psikolojik bir soru yani sadece kızlara sorsam ne olcak

• Sorunun neyle ilgili olduğuna bakmıyorum. gerçekten yardıma ihtiyacın varsa dediğin gibi herkese sorarsın belli bir kısma değil. bende zaten zorunda olmadığımı bildiğim için yardım etmedim. sana iyi iyileşmeler hayırlı akşamlar

• Peki kaldırıyorum ve herkese açık yapıyorum mümkünse birdaha yorum atma

Yükleniyor...